حکم شلاق برای زنی که به شوهرش خیانت کرد

مدتی پیش مردی سرایدار از همسر ۳۷ ساله‌اش به نام سوسن شکایت کرد.

او گفت: پس از جدایی از همسر اولم با سوسن ازدواج کردم. با اینکه وضع مالی خوبی ندارم اما همیشه در تلاش بودم تا زندگی مناسبی برای همسرم فراهم کنم.

مدتی بود به رابطه همسرم و یک مرد غریبه مشکوک شده بودم. تا اینکه از همسرم خواستم تا واقعیت را بگوید که او هم گفت فردی به نام سهراب با تهیه عکس و فیلم از من وادارم کرده که به خواسته‌های نامشروعش تن بدهم.

پس از آن زن جوان مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: چند ماه پیش برای رفتن به خانه مادرم سوار خودروی این مرد شدم. بین راه سر حرف باز شد و با او درددل کردم. سهراب گفت که همسر و فرزندش در شهرستان زندگی می‌کنند و او در تهران تنهاست.

در نهایت شماره‌ام را گرفت و با هم تماس تلفنی داشتیم که همسرم به من مشکوک شد و تصمیم گرفتم رابطه‌ام را با سهراب تمام کنم. اما او قبول نمی‌کرد و می‌گفت از من عکس و فیلم گرفته و اگر به خواسته‌هایش تن ندهم آبرویم را می‌برد. حالا هم از سهراب شاکی هستم.

با اظهارات سوسن، سهراب دستگیر شد اما منکر رابطه پنهانی با سوسن شد. با این حال پرونده آنها به شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهمان به صورت غیرعلنی محاکمه شدند.

در ابتدای این جلسه سوسن بار دیگر اظهاراتش را تکرار کرد ولی سهراب گفت که سوسن با میل خودش با او وارد رابطه شده و حالا از ترس همسرش چنین ادعایی را مطرح کرده است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده زن و مرد جوان را از اتهام زنای به عنف تبرئه و هر دو را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

منبع: ایران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 7
 • بابک
  0

  عجب قانونی کاش یه تشویقی به زن و مرد زناکار هم میدادند

 • دکتر سید
  0

  Oh yes yes.ok thanks

 • تقی معمولی
  0

  واقعا چه حکم سنگینی زنا با زن شوهر دار وفقط 99ضربه شلاق

 • مهدی کریمی
  0

  قانون تو ایران یعنی پول

 • عادل
  1

  اینم شده مثل قانون چک و گلاه بردار که شده جای طلبکار وبدهکار عو۱ض میشه

 • ناشناس
  0

  عجب قانونی ۹۹ تا شلاق معنی اش تشویق به زنا بیچاره شوهرش اگه اعتراض کنه زنه مهریه اش میزار به اجرا اگه زنه اون قاضی همچین کاری می‌کرد همین حکم میداد وژدانن

 • علی
  0

  ای کاش من اون قاضی میدیدم فقط ازش سوال میکردم آقای قاضی آیا همسرتونم همچنین کاری میکرد همین حکمو میدادین جناب قاضی خودت بزار جای اون مرد بدبخت که زنش بهش خیانت کرده بعدحکمتو صادر کن خدا بالای سرمونه