بازداشت اعضای خانواده عامل عملیات شهادت‌طلبانه قدس اشغالی

منابع صهیونیستی خبر دادند که نظامیان این رژیم، اعضای خانواده عامل عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی را بازداشت کرده‌اند.

 شبکه‌های اجتماعی عربی، تصویری از دختر «فادی ابو شخیدم» عامل عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی منتشر کردند که بازداشت شده است.

شبکه خبری الجزیره گزارش داد، کاربران شبکه‌های اجتماعی، بازداشت دختر این رهبر حماس را محکوم و تأکید کردند که ابوشخیدم، «قهرمان است و آنچه انجام داد، به سود مسئله فلسطین است».

دختر ابوشخیدم، کمتر از ۱۲ سال سن دارد. این در حالی است که نظامیان صهیونیست، همسر عامل عملیات شهادت‌طلبانه قدس را نیز بازداشت کرده‌اند.

به گزارش الجزیره، همسر ابوشخیدم، به محض بازگشت از اردن، بازداشت می‌شود. شبکه عبری «کان» نیز خبر داد که وی در پل «النبی» که کرانه باختری را به اردن متصل می‌کند، بازداشت شده است.

یک منبع آگاه نیز خبر داد که نیروهای شاباک (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی)، بازجویی از همسر شهید را آغاز کرده‌اند. وی سه روز پیش برای دیدن مادرش که به خاطر بیماری در اردن، بستری است، به این کشور رفته بود.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتض» هم خبر داد که نیروهای امنیتی این رژیم، اعضای خانواده ابوشخیدم از جمله پسر و برادرش را نیز بازداشت کرده‌اند.

ابو شخیدم شهروند فلسطینی، ۳۰ آبان ماه گذشتهدر عملیات شهادت‌طلبانه، در قدس اشغالی  چهار صهیونیست را  زخمی  کرد و یک تن دیگر را از پای درآورد و خود نیز به شهادت رسید.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید