رئیس کانون عالی شوراها خطاب به وزیر کار:

پیش نویس برنامه هفتم توسعه، نابودی حقوق بنیادی کار است/ دستور تشکیل جلسه دهید

رئیس کانون عالی شورهای اسلامی کار کشور در نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار تشکیل جلسه ای با وی درباره پیش نویس برنامه هفتم توسعه کشور شد.

در نامه اولیا علی بیگی به صولت مرتضوی تصریح شده است که پیش نویس لایحه برنامه هفتم توسعه در جهت تضییع حقوق بنیادی کار می باشد که موجبات نارضایتی و نگرانی های عمیق در میان کارگران شده است.

1577250_569

منبع: عصر خبر
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  1

  ما شش برنامه توسعه را دیده بودیم ولی لایحه برنامه هفتم پیشنهادی دولت سیزدهم هیچ سنخیتی با شش برنامه توسعه گذشته ندارد و در حوزه هایی وارد شده که جزو خطوط قرمز حقوق صنفی برخی اصناف و کارگران است. لایحه برنامه هفتم در حوزه قضایی هم پای خود را در کفش صنف وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی دادگستری نموده است!

 • ناشناس
  1

  دولت سیزدهم از همان ابتدای شروع بکار با هماهنگی مجلس در جهت از بین بردن حق و حقوق کارگران بوده دولت سیزدهم در شعار حامی کارگر خود را معرفی می کند اما در عمل نشان داده که در صدد از بین بردن اتحاد بین کارگران هست وقتی به تورم موجود در کشور نگاه می کنیم قدرت خرید کارگران به زیر ده درصد رسیده اما با هو و جنجال جلوی اعتراضات بحق آنها را گرفته افزایش حقوق کارگران نمونه بارز عدم توجه به کارگران می باشد

 • ناشناس
  0

  مهم حقوق امنیتی نظامی هاست