تقدیر از دکتر افشین پاک نهال در جشنوارهٔ امتنان از نخبگان جامعهٔ کار و تولید استان تهران

در سی‌وچهارمین جشنوارهٔ امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تهران از دکتر افشین پاک نهال، مدیر عامل شرکت کارا الکترونیک مبنا، تقدیر و قدردانی شد.

بر اساس این گزارش در دومین روز از هفتهٔ کار و کارگر (ششم اردیبهشت ماه)، جشنوارهٔ امتنان از نخبگان جامعهٔ کار و تولید استان تهران برگزار شد. از مهم‌ترین اهداف این جشنواره انگیزه‌بخشی و زمینه‌سازی برای رشد و پرورش استعدادهای برجستهٔ نیروی‌ کار، بسترسازی برای نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری بیشتر نخبگان جامعهٔ کار، اعتماد‌آفرینی و ترویج و حاکمیت روح صداقت و همدلی در جامعهٔ کار می‌باشد.

 در لوح تقدیری که در این مراسم به دکتر افشین پاک نهال، مدیر عامل کارا الکترونیک مبنا، اهدا شد آمده است:

« تأمین، حفظ و ارتقای سطح سلامت نیروی کار یکی از ارزش های انسانی و از عوامل مهم رشد و ارتقای فناوری و تولید است. نیروی کار ماهر و سالم در هر کشوری به عنوان مهمترین پشتوانه پایدار آن جامعه و زمینه ساز بالندگی کشور محسوب می‌شود. دستیابی به این مهم که نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور دارد ماموریتی است بزرگ که بر عهدهٔ کارفرمایان این مرز و بوم می‌باشد.

این لوح به پاس تلاش‌ها و زحمات ارزشمند و صادقانهٔ جنابعالی در کسب عنوان «خانهٔ بهداشت کارگری برتر استان تهران» تقدیم حضورتان می‌گردد.» 

در ادامهٔ مراسم مشاور ارشد و مسئول مرکز بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار شرکت کارا الکترونیک مبنا، جناب آقای مهندس بهرام یزدانیار، به‌عنوان نمایندهٔ گروه کارگری استان تهران انتخاب شد و پس از ایراد سخنرانی مورد تقدیر قرار گرفت. 

گفتنی است شرکت کارا الکترونیک مبنا در زمینهٔ تولید و مونتاژ انواع مدارچاپی و بردهای الکترونیکی تک لایه، دولایه، چند لایه و Metal Based و نیز ماژول‌ انواع بردهای الکترونیکی به‌صورت  (OEM, ODM, EMS, CEM)فعالیت می‌کند.

2

این شرکت فناورِ کارآفرین مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تنها شرکتی است که سه دورهٔ پیاپی نائل به کسب عنوان کارفرمای سلامت محور در سطح استان تهران گردیده است.

 دریافت تندیس کارآفرین برتر استان تهران، تنها برگزیدهٔ واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران جهت استقرار انقلاب صنعتی چهارم و دریافت تندیس شرکت‌های دانش‌بنیان حامی محیط زیست (۱۴۰۱ ) از دیگر افتخارات این شرکت محسوب می شود.

شرکت کارا الکترونیک مبنا همچنین مفتخر به اخذ پروانهٔ تولید و تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضویت در سازمان EIPC اتحادیهٔ اروپا، دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت از سازمان ملی استاندارد ایران، دریافت تندیس صنعتگر برتر استان تهران و رعایت حقوق مصرف کننده برای پنج سال متوالی و همچنین مسئول انتقــال دانش، فـن‌آوری و بومی‌سازی تولید مدارات الکترونیکی Metal Base برای اولین بار در کشور در سال 1389  و ده‌ها لوح و نشـان گوناگون دیگر می‌باشد.

3

شایان ذکر است که شرکت کارا الکترونیک مبنا در حوزهٔ مسئولیت‌پذیری اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی استان تهران دارندهٔ دو لوح و نشان برتر  می‌باشد و مفتخر به تأسیس اولین مرکز شتاب‌دهنده، مشاورهٔ کارآفرینی و کافهٔ کارآفرینی جهت کمک به زیست‌بوم کسب و کار استان تهران می‌باشد. 

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • فاطمه
    0

    دیگه نمیشه به شعور وفهم دیگران اعتماد کرد یه دفعه میبینی چاقو به دست بالا سر یه بیگناه وایسادن میخواد دکتر مهندس باشه یا یه بیسواد وعامی