سایپا عذرخواهی کرد

سایت فروش سایپا همچنان اختلال دارد

در حالی که قرار بود روز گذشته طرح فروش فوق‌العاده دو محصول گروه خودروسازی سایپا آغاز شود اما سایت فروش سایپا از دسترس خارج و این شرکت از مردم خواست ثبت درخواست خود را به امروز موکول کنند؛ اما همچنان اختلال سایت سایپا رفع نشده است.

سایت فروش سایپا همچنان اختلال دارد

فروش فوق‌العاده دو محصول شاهین و کوییک آر پلاس اتومات که قرار بود از ساعت ١۴ سه‌شنبه (۴ بهمن ماه) آغاز شود و تا زمان تکمیل ظرفیت برای متقاضیان عادی و تا سه روز برای مادران اجرایی شود، به سبب از دسترس خارج شدن سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به امروز (چهارشنبه) موکول شد.

در ابتدا به‌ نظر می‌رسید که به سبب هجوم تقاضا برای ثبت درخواست در ساعت‌های اولیه آغاز ثبت‌نام، سایت از دسترس خارج شده باشد اما این اختلال ادامه‌دار شد و بر همین اساس، سایپا اعلام کرد : "به دلیل انجام پاره‌ای بهبودها، سایت فروش محصولات سایپا برای ساعاتی از دسترس خارج می‌شود؛ لذا خواهشمند است برای تکمیل فرآیند خرید وکالتی خودرو از روز چهارشنبه 5 بهمن به سایت مراجعه کنید.''

بررسی‌ها از صبح امروز نشان می‌دهد که تا لحظه انتشار این گزارش همچنان سایت فروش سایپا دچار مشکل و از دسترس خارج است.

این گروه خودروسازی نیز در اطلاعیه‌ای دیگر ضمن عذرخواهی از مشتریان خود بابت بروز مشکل فنی در سایت فروش، از صبر و شکیبایی مشتریان قدردانی و اعلام کرده است: به محض برطرف شدن مشکل، مراتب  اطلاع‌رسانی خواهد شد."

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  به نظرتون این ثبت‌نام ها فایده هم داره کلک بازی نیست

 • کامادالان
  0

  شکایت از کویر موتور را بابت 5 درصد کسر از ودیعه مردم به کی بگیم!؟ کسی هم بابت این 5 درصد هم نمیره دادگاه پرونده سازی و .. دوندگی و ...!! چرا تعزیرات رسیدگی نمیکنه؟ شماها برای خرید موتور گول نخورین . ضامن هم میخان

 • مسعود
  0

  سلام
  چطوری هستش هر موقع فروش برگزار میشه سایت با مشکل مواجه میشه یعنی نمیفهمن برای فروش بعدی مشکلو حل کنن .
  متاسفانه خودرو سازی ایران صاحاب نداره هر جور که دوست دارن عمل میکنن.
  جناب آقای رئیسی رئیس جمهور محترم خواهشمند است پیرو صحبتی که کردید رسیدگی کنید ما قشر ضعیف جامعه چکار باید کنیم.توانایی خرید خودرو در بازار آزاد نداریم.
  باتشکر