طائب خطاب به مردم:

آنچه در کف بازار می‌بینید،اثر ترک اعتیاد به ارز ۴۲۰۰ تومانی است

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به جراحی بزرگ اقتصادی دولت رئیسی تصریح کرد: ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدری بود که دولت قبل به مملکت ما تزریق کرده بود، اما آیت الله رئیسی در صدد اصلاح این روند برآمد و همه باید در این مسیر به ایشان و دولت کمک کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب  با اشاره به اینکه آقای رئیسی آبروی خود را در طرح تحول اقتصادی به میدان آورده است، گفت: این مسیر سخت است اما راهی بجز این مسیر نداریم.

رئیس قرارگاه عمار پیش از ظهر امروز در همایش بزرگداشت روز بسیج اساتید که در سالن بیداری اسلامی جامعه الزهرا (س) برگزار شد، گفت: امروز بالاترین تکلیف همه آحاد جامعه خصوصاً نخبگان حوزوی و دانشگاهی جهاد تبیین و همراه کردن مردم با انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه هیچ حرکت حق و باطلی به پیروزی نرسیده مگر با حمایت و همراهی مردم عصر خود، ابراز کرد: هر نظام حق یا باطلی اگر از همراهی مردم برخوردار باشد به پیروزی خواهد رسید چنانکه جبهه باطل در محرم 61 و معاویه و عمرعاص ها از همراهی مردم و در سوی دیگر انقلاب اسلامی سال 1357 نیز با همراهی مردم به پیروزی رسیدند.

همراهی مردم هر جبهه ای را به پیروزی می رساند

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: هر جبهه ای که فکر مردم را پر کرده باشد از همراهی آنان نیز برخوردار خواهد بود از همین رو دشمن تمام تلاشش را برای مسخر کردن اذهان جامعه به کار گرفته است.

مسؤول قرارگاه عمار با بیان اینکه دشمن در عرصه نظامی و جنگ روی زمین دستها را به نشانه تسلیم بالابرده است، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی به ذهن ما امید بسته اند که به ملت ما واژه نمی توانیم و نمی شود را تفهیم کنند، دشمن اگر ذهن ما را تسخیر کند به پیروی خواهد رسید.

امروز همه می دانند امنیت منطقه با ایران است

وی با بیان اینکه ایران در کنار هر کشوری بایستد، قطعاً پیروزی با آن ها خواهد بود، عنوان کرد: امروز همه می دانند امنیت منطقه با ایران است و کوچکترین حرکتی با شدیدترین پاسخ ها روبه رو خواهد بود و دنیا این را متوجه شده اند که پیروزی جبهه مقاومت به دلیل ایستادن و ایستادگی ایران در کنار آن ها است.

وی تاکید بر اینکه سرود سلام فرمانده ادله ای برای توجه مردم به ظهور امام زمان (عج) است، ابراز کرد: پرچمدار این ظهور جمهوری اسلامی است و دشمن همه تلاشش را به کار بسته که بگوید شما نمی توانید و دست از فعالیت بکشید.

ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدری بود که دولت قبل به مملکت ما تزریق کرد

حجت الاسلام والمسلمین طائب با اشاره به جراحی بزرگ اقتصادی دولت رئیسی تصریح کرد: ارز 4200 تومانی مواد مخدری بود که دولت قبل به مملکت ما تزریق کرده بود اما آیت الله رئیسی در صدد اصلاح این روند برآمد و همه باید در این مسیر به ایشان و دولت کمک کنند.

وی ادامه داد: آنچه در کف بازار می بینید اثر ترک اعتیاد است که اگر جامعه 8 ماه این درد را تحمل کند نتیجه و ثمرات آن را خواهد دید.

رئیس قرارگاه عمار راحت ترین، تنبل ترین و کشنده ترین درآمد برای ایران را درآمد نفتی برشمرد و اظهار کرد: ارز 4200 تومانی همه چیز را به تعطیلی می کشاند و به میزان تعطیلی تولیدات درآمد ارزی ما سیرنزولی پیدا می کرد و از آن سو نیازهای ارزی ما بالاتر می رفت و نهایتاً باید ارز 4200 بیشتری تزریق می کردند که با این رویه تقریباً به تعطیلی تولید رسیده بودیم.

حجت الاسلام والمسلمین طائب با اشاره به اینکه آقای رئیسی آبروی خود را به میدان آورده است، تصریح کرد: این مسیر سخت است اما راهی بجز این مسیر نداریم.

وی با تاکید بر اینکه مردم ما دقیقاً مخالف مردم کوفه هستند، خاطرنشان کرد: اگر چه لسان مردم گاهی تند و تیز و بر ضد دولت می باشد اما در هنگامه نیاز در یک 22 بهمن به میدان آمده و از خون شهدا و نظام اسلامی تمام قد به دفاع می ایستند لذا باید به مردم آگاهی و بصیرت داد.

منبع: رسا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 7
 • ناشناس
  4

  در دهه ی گذشته خانه با فعالیت دولت ساخته نشد.
  جاده ها داغون، طرحها هم نیمه تمام...
  هزینه ی اداره ی کشور بالاست، همش میشه حقوق و دستمزد

  باید اقتصاد را از دولتی به مردم واگذار کرد
  سخت است اما میشود

  اقتصاد دولتی جواب نمیدهد
  طرف در اداره بهره وری نداره، اما 15میلیون حقوق میگیره،

  اقتصاد خصوصی به اینطور آدمی لگد هم نمی‌زند چه برسه به حقوق

  نظرات شما -
  • رامین
   1

   دولت قبل خواب بوده حتما
   شما بیدارش کردید

 • ناشناس
  0

  ترک اعتیادی که چهل سال طول بکشه.
  دیگه اعتیاد نیست.
  سرطان لا علاجه.

 • رررر
  0

  کفتار پبز

 • حاج س طوسی
  0

  ای از مابهتران،کی تو را معتاد کرد و کی ترک کردی؟؟ خوش بحالت اگر ته مانده ای داری ی کم برام بفرست.

 • ناشناس
  0

  نخیر اصل این بلبشوئی اقتصادی در جامعه ایران خود دولتهای بی کفایت هستند ؟ اگر اقتصاد این مملکت را بدست یک کاراموز اقتصادی بسپارید مطمئا بهتر از این دولت و ان دولت کار میکند . راه کار برون رفت از این وضعیت بسیار ساده است بشرطی که وجدانا پیگیر تا حصول نتیجه باشید . از رئیس برنامه و بودجه بخواهید لیست اسامی نجومی بگیران را بشما بدهند چون خودشان ذینفع هستند از این کار بطرق مختلف طفره میروند هر شخص مدیر و مسئول و کارگزارچه بازنشسته و چه مشغول کار در جمهوری اسلامی ایران حقوقی بین یکصد تا چهار صد و هشتاد میلیون تومان اول هر ماه حقوق میگیرند اگر این مبلغ را قطع کنید و همه مدیران با اندک اختلاف با حقوق کارمندان دریافتی حقوق داشته باشند ملاحظه میکنید اولا پول بسیار قابل توجه ای میشود و مشکل گشای دولت . این مدیران نجومی بگیر مازاد حقوق خود را در بانک برای چندر غاز سود نمیگذارند چون این حقوق ها در سال پول قابل توجه ای میشود مدیران انرا میاورند به چرخه اقتصادی داد و ستد مثلا خرید و فروش ماشین خانه و ویلا و زمین بعد از چند ماه با مبلغ بالاتر انرا به بازار عرضه میدارند خود این پروسه تورم زا و باعث گرانی میشود بازار اقتصادی ایران ملتهب و نا ارام میشود که ملاحظه میکنید مقداری از این پولهای نجومی را هم تبدیل به ارز خارجی میکنند و میفرستند به انور اب یعنی قلک دولت دایم تخلیه میشود که خود باز تورم و مولود گرانی میشود . جامعه ایران از نظر حقوق شهروندی یکسان نیست و چون اکثرا در شهر زندگی میکنند لذا این اختلاف طبقاتی پدر اقتصاد مملکت را در میاورد زندگی اگر در روستا بود توقعات و نیاز ها کمتر ملموس میشد ولی در شهر همه به دنبال زندگی مرفه و لاکچری و اشرافی هستند و گوی سبقت و پیشی گرفتن را به رخ همدیگر میکشند در اینجاست که علاوه بر گرانی و تورم فساد های مالی اعم از دزدی بیت المال و اختلاس و کلاهبرداری هم به ان معضل تورم و کرانی اضافه میشود . جناب حاج اقا تمام این مراتب را اقتصاد دانان بخوبی میدانند و فراموش نکنیم همین نجومی بگیران هستند که با پولهای باد اورده با دشمنان ایران در کشور های همسایه و حاشیه خلیج فارس نیز هم پیله و هم استخری شبانه میشوند و اقتصاد ایران را بازیچه دستان ناپاکان قرار میدهند . شما اطلاع دارید مدیران و مسئولین این مملکت از معاون رئیس بانک گرفته تا مدیر کل و معاون وزیر و نمایندگان مجلس حتما هفته ای یک بار عازم دبی و امارات عربی و ترکیه و مالزی هستند انها برای خوشگذرانی نمیروند بلکه برای اجرای منویات اقتصادی کشور های یاد شده عازم میشوند و اب از اب تکان نمیخورد ؟ لذا برای برون رفت از این وضعیت اقتصادی دست مدیران نجومی بگیر را کوتاه کنید می بینید در انک زمان کوتاه ارامش نسبی و دایمی اقتصادی به کشور باز میگردد . باز نشسته کارگری و کشوری در پانزدهم ماه هشتش به نه اش گره خورده و مازادی ندارد که مزاحم اقتصاد مملکت شود شما خوان گسترده نجومی بگیران را برچینید در نتیجه سفر های برون مرزی هم دیگر ندارند ملاحظه میکنید اقتصاد ارامش پیدا میکند //

 • ناشناس
  0

  اگر دولت قبل روغن ۴۰۶ هزارتومان ۷۰ هزار تومان و پنیر ۱۳۰ هزار تومان را ۳۵ هزار تومان وتخم مرغ ۶۵ هزار تومان را ۱۵ هزار تومان ومرغ ۶۰ هزار تومان را ۲۵ هزار تومان به دست ملت می رسان ما به همان مواد مخدر راضی هستیم صغرا کبرا نه چینید بگو کسری بوجه داشتم گفتیم کجا بهتر از جیب ملت* ان پارسا که ده خردو ملک رهزن است * ان پادشاه که مال رعیت خورد گداست*