اختلال در اینترنت بعضی از شهرهای ایران

برخی از مخاطبان با ارسال پیام‌هایی اعلام کرده‌اند که اینترنت ایرانسل و همراه اول آنها به شدت کند شده است و در بعضی مواقع کلا قطع می‌شود.

این مخاطبان که بیشتر آنها از قم، تهران، اصفهان و خوزستان بوده‌اند، می‌گویند که سرعت اینترنت آنها در چند روز گذشته و به خصوص امروز به شدت افت کرده است.

همزمان برخی رسانه‌ها نیز از اختلال اینترنت در برخی از شهرهای ایران خبر داده‌اند اما تاکنون هیچ مرجع رسمی به این خبرها واکنش نشان نداده است.

این کندی سرعت در حالی اتفاق می‌افتد که وزیر ارتباطات دولت رییسی از سرعت اینترنت در ایران راضی بوده، و حتی آن‌را ۸ برابر حد مجاز دانسته بود.

منبع: بولتن نیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  هم پهنای باند و سرعت اینترنت ADSL و VDSL کاهش یافته و هم حجم بسته های اینترنتی ترافیک بین الملل به یک چهارم کاهش پیدا کرده است. مخابرات ایران فقط از مشترکین پول دریافت می کند اما دریغ از خدمات باکیفیت و باکمیت! سرعت اینترنت موبایل هم کاهش پیدا کرده است به ویژه در ساعات پیک شبکه.

 • عاشق
  0

  چیزی نیست عزیزان نترسید کار اسرائیل هستش
  مرگ بر آمریکا روزی 3بار صبح وعصر وشب بگید مرگ بر آمریکا همه چیز درست میشه.... به خدا راست میگم به جان احمدی نژاد به مرگ روحانی راست میگم دروغ نیست خداشاهده آیت‌الله جنتی خودش به من گفت یواشکی به من گفت در گوش من گفت شیطون خودش بهم گفت...

 • ناشناس
  0

  آنهایی که از حقوق بالای ما زیر ساختی ها شاکی هستند ! ما پول و باج فراوان میگیریم تا در چنین روزها یار وفادار دولت و نظام باشیم