نماینده مردم غرب گلستان در مجلس:

مدیریت ضعیف اجرای طرح گردشگری «آشوراده» را به تعویق انداخته است

سخنگوی کمیسیون عمران و نماینده مردم غرب گلستان در مجلس گفت: مسئولان گلستان به دنبال یافتن مقصر در اجرای طرح گردشگری آشوراده هستند در حالی که مدیریت ضعیف اجرای این پروژه را به تعویق انداخته است.

عبدالجلال ایری در گفتگو با خبرنگار خبر فوری ، اظهارکرد: علی رغم این که بسیاری از مجوزات طرح گردشگری و طبیعت گردی آشوراده اخذ شده اما هنوز هیچ اقدامی از سوی مسئولان برای اجرای آن انجام نشده است.

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچ گونه اقدامی در سایت پشتیبان آشوراده هم انجام نشده است، افزود: مسئولان گلستانی به دنبال مقصر در این حوزه هستند و هیچ تلاشی برای اجرای این پروژه گردشگری نمی کنند در حالی که مدیریت ضعیف اجرای این پروژه را به تعویق انداخته است.

ایری ادامه داد: در پروژه های گردشگری ابتدا باید زیرساخت های لازم توسط مسئولان و مدیران استانی آماده و بعد سرمایه گذار وارد پروژه شود.

وی افزود: هم اکنون مجوز طرح گردشگری در دو نقطه، در جزیره آشوراده به مساحت ۲۲ هکتار و همچنین در ۱۳۸ هکتار از سواحل بندرترکمن اخذ شده است.

گفتنی است طرح گردشگری و طبیعت گردی جزیره آشوراده، تنها جزیره ایرانی دریای خزر یکی از طرح‌های اولویت دار استان گلستان بوده که حدود ۲۰ سال از مطرح شدن آن می‌گذرد.

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید