سرعت و کیفیت پروژه فاضلاب اهواز افزایش می‌یابد

شهردار اهواز با اشاره به کاهش زمان عملیات فاضلاب اهواز از سه سال به دو سال، گفت: با هماهنگی بین‌بخشی میان دستگاه‌های ذی‌ربط، سرعت و کیفیت اجرای پروژه فاضلاب اهواز افزایش پیدا می‌کند.

رضا امینی ظهر امروز _چهارشنبه ۱۲ تیرماه_ در نشستی با معاون عمرانی استاندار خوزستان و مدیرعامل آبفا به میزبانی قرارگاه خاتم الانبیا، در جلسه رفع مشکلات پروژه فاضلاب اهواز، اظهار کرد: با تاکید مقام معظم رهبری و دستور ریاست جمهوری، زمان اجرای پروژه فاضلاب اهواز از سه سال به دو سال کاهش پیدا کرده است که این امر سبب افزایش حساسیت پروژه شده است.

وی افزود: تاکنون بخاطر اقدامات انجام شده و پیشرفت پروژه فاضلاب، شهروندان صبوری خوبی داشته‌اند، زیرا اجرای بعضی از پروژه‌های عمرانی مانع از تردد آسان آنها و ایجاد مشکلات زیست‌محیطی شده است.

شهردار اهواز ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان به جهت اجرای پروژه‌ها، مختلف در شهر اظهار امیدواری کرد: با توجه اینکه مقرر شده است سرعت و کیفیت پروژه افزایش یابد، با اجرای پروژه فاضلاب، ترمیم ترانشه‌ها و روکش‌های آسفالت و رفع مشکلات، زمینه رفاه شهروندان بیش از پیش فراهم خواهد شد.

وی به شهروندان این نوید را داد که هماهنگی بین‌بخشی دستگاه‌های ذی‌ربط، سرعت و کیفیت پروژه فاضلاب اهواز افزایش پیدا می‌کند.

منبع: ایمنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید