وصل آب مناطق غرب اهواز تا ساعاتی دیگر

سرپرست اداره آب و فاضلاب اهواز با اشاره به رفع شکستگی خط انتقال آب شرب ۶۰۰ میلیمتر غرب اهواز پس از ۲۴ ساعت، گفت: در حال حاضر مشکل کاملا برطرف شده و در چند ساعت آینده آب به صورت پایدار و با فشار مطلوب به منازل شهروندان در غرب اهواز خواهد رسید.

سعید دشتی زاده، با اشاره به حل مشکل قطعی و افت فشار آب در غرب اهواز، اظهار کرد: شکستگی خط انتقال آب شرب ۶۰۰ میلیمتر غرب اهواز واقع در بلوار انقلاب پس از ۲۴ ساعت کار مستمر رفع شد.

وی ادامه داد: از روز گذشته شکستگی بوجود آمده در این خط لوله باعث شد آب برخی مناطق غرب اهواز دچار افت فشار و یا قطعی شود و به این علت از صبر و بردباری شهروندان تشکر داریم.

دشتی زاده عنوان کرد: در حال حاضر مشکل کاملا برطرف شده و در چند ساعت آینده آب به صورت پایدار و با فشار مطلوب به منازل شهروندان در غرب اهواز خواهد رسید.

وی ادامه داد: اکنون تصفیه خانه غرب اهواز روشن شده و پمپ ها در حال آبگیری هستند اما با توجه به اینکه آب موجود در کلیه شبکه و لوله ها خالی شده بود، ظرف ۳ یا ۴ ساعت آینده آب مورد نیاز مردم به صورت پایدار و با فشار مطلوب توزیع خواهد شد.

دشتی زاده عنوان کرد: عملیات رفع شکستگی توسط اکیپ تعمیرات و نگهداری مجموعه آبفا طی مدت ۲۴ ساعت کار مداوم انجام شد.

وی در پایان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، آبرسانی به مناطق غرب اهواز از طریق تانکر سیار نیز انجام شد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • اهوازی
    0

    اگر آب شرب منزل مسئولین برای بیش از 24 ساعت قطع بشه که آب برای توالت نداشته باشند بعد شاید حالیشان بشه چه باغ گلی در ایران به یادگار گذاشته اند.همین فردا قهرمان بین الملی دیگر در اهواز ظهور خواهد کرد.