عبداللهی، از طایفه بنی طرف عرب خوزستان:

«حبیب اسیود» باید به اشد مجازات محکوم شود

عبداللهی از طایفه بنی طرف عرب خوزستان پس از بازدید از نمایشگاه جنایات گروهک تروریستی حرکة النضال گفت: از قوه قضاییه در خواست داریم به علت اقدامات تروریستی این گروهک، هرچه سریعتر سرکردگان و عناصر آنها را به سزای اعمالشان برساند.

 وی در ادامه افزود: این کلیپ ها و تابلوهایی که در نمایشگاه دیدیم به وضوح عمق جنایات این گروهک را که باعث کشته شدن مردم بیگناه گردیده است به نمایش گذاشت. حبیب أسیود هم که یکی از سرکردگان این گروهک است باید به اشد مجازات محکوم گردد. او با توجه به بیان ارتباطاتش با دستگاه اطلاعاتی سایر کشورها از جمله اسرائیل و سعودی ها باید در سطح بین المللی نیزمحاکمه اش در اختیار افکار عمومی قرار گیرد تا عمق جنایات او را درک کنند تا درس عبرتی برای سایر سرکردگان این گروهک و سایر گروهک های تروریستی گردد. مطالبه محاکمه تروریست ها باید مانعی بر سر تردد آسان آنها در کشورهای غربی شود.

عبدالهی در پایان با اشاره به مشکلات استان گفت: ما نیز به عنوان سران عشایر استان می توانیم با حمایت از جوانان در حوزه های اقتصادی و اشتغال از فریب و جذب آنها در گروهک های تروریستی جلوگیری کنیم. یکی از بهترین راه حل ها جهت ایجاد اشتغال در سطح استان مصرف کردن منابع مالی خوزستان برای خود مردم است که امیدواریم با تحقق آن شاهد اثراتی مثبت باشیم.

 

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید