معاون آموزش فراجا:

نیروی انتظامی در اغتشاشات رأفت و خویشتن‌داری کرد

معاون آموزش و تربیت فراجا گفت: نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر رأفت و خویشتن‌داری را در پیش گرفت تا کوچکترین اجحاف حقی رخ ندهد.

سردار مهدی جان‌نثاری عصر چهارشنبه در آیین تحلیف درجه‌داری مرکز آموزشی شهید «بیگلری» مشگین‌شهر اظهار کرد: دشمن با جنگ تمام عیار ترکیبی خود به مقابله با جمهوری اسلامی ایران آمده است و در این مسیر از هیچ حرکت و اقدام خراب‌کارانه و ضدانسانی فرو نمی‌گذارد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی تلاش می‌کند تا امنیت و آرامش را در کشور برقرار کند و در این مسیر با تقدیم صدها شهید و جانباز تلاش کرده است تا شبانه‌روزی جلوی ناامنی را گرفته و آرامش را برای مردم به ارمغان آورد.

معاون آموزش و تربیت فراجا رفتار عاقلانه و هوشمندانه پلیس را نشان از درایت این نیروی مردمی توصیف کرد و گفت: برخلاف اقدام پلیس سایر کشورها در اغتشاشات، در جمهوری اسلامی ایران پلیس با مظلومیت تمام انجام وظیفه می‌کند و ذره‌ای در این مسیر قصور و کوتاهی نمی‌کند.

جان‌نثاری به راه‌اندازی گروه‌های محرومیت‌زدایی اشاره کرد و افزود: یکی از وظایف پلیس تلاش برای رفع محرومیت است و در این زمینه با راه‌اندازی گروه‌های جهادی در ارائه خدمات بهتر به ساکنان مناطق محروم و دورافتاده تلاش می‌کند.

وی با قدردانی از فعالیت‌های مؤثر مراکز آموزشی به ویژه شهید «بیگلری» مشگین شهر در تربیت درجه‌داران جان برکف خاطرنشان کرد: حوزه آموزش و تربیت فراجا حوزه‌ای مؤثر است که قطعاً خروجی آن تربیت و آموزش نیروهای زبده و در عین حال وفادار به ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

در این مراسم با تکریم والدین تعدادی از نیروها، حرکات رزمی و نمایشی از توان نیروهای انتظامی اجرا شد و در ادامه از پرسنل نمونه و فراگیران این مرکز آموزشی تقدیر و تجلیل شد.

منبع: مهر
شبکه‌های اجتماعی
نظرات شما - 1
  • مت
    1

    خییییییبیلی