دستور ویژه فرمانده فراجا در پرونده مهسا امینی؛ مهسا مثل دخترم است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تماس تلفنی سردار اشتری با وجود حضور در مرز شلمچه، پس از اطلاع از ماجرای «مهسا امینی» خبر داد و گفت: ایشان با ذکر اینکه «مهسا امینی» مثل دختر من است، دستور ویژه برای رسیدگی فوری و بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای به این پرونده و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.

سردار حسین رحیمی ، ضمن ابراز تأسف از حادثه ناگوار فوت مرحومه « مهسا امینی » و همدردی با خانواده وی اظهار کرد: نیروهای جان برکف انتظامی کشور در تمامی شرایط بحرانی بدون هیچ ادعایی به‌ دنبال احقاق حق و گرفتن حق مظلوم از ظالم بوده‌اند، چه بسا از آسایش و آرامش خود گذشته‌اند و جان خود را در راه دفاع از حق در طبق اخلاص گذاشته‌اند؛ رشادت و ایثارگری‌های نیروهای خدوم پلیس بر کسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد: وقوع چنین اتفاقی برای پلیس که همواره دغدغه نیروهای آن جلوگیری از وقوع چنین حوادث و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است، بسیار ناگوار است.

سردار رحیمی همچنین تصریح کرد: زمان وقوع این حادثه، 22 شهریور امسال سردار « حسین اشتری » فرمانده نیروی انتظامی کشور در شلمچه در حال خدمت‌رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) بودند اما طی تماس تلفنی، خواستار پیگیری سریع موضوع به‌ صورت دقیق و بدون هرگونه ملاحظه‌ای شدند و تأکید کردند مرحومه «مهسا امینی» را همچون دختر خودم می‌دانم.

وی با بیان اینکه مجموعه انتظامی کشور خود را در این مصیبت وارده شریک می‌داند، گفت: این اتفاق باعث تأسف، تألم و آزرده‌خاطر شدن همه ما شده است اما در این بین معاندان به‌ دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود هستند و با نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی فضای جامعه را ملتهب می‌کنند.

سردار رحیمی با بیان اینکه سردار اشتری، فرمانده انتظامی کشور در روز 24 شهریور برای ابراز همدردی با پدر و دایی مرحومه «مهسا امینی» تماس تلفنی داشته است، گفت: در مجموعه انتظامی کشور این موضوع بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای در حال بررسی است البته با بررسی‌های صورت گرفته و همچنین نتیجه تحقیقات هیچ موردی از ضرب‌وشتم در گزارش‌ها ارائه نشده است.

سردار رحیمی یادآور شد: سردار «اشتری» با وجود حضور در مرز شلمچه، پس از اطلاع از ماجرای خانم امینی، طی گفت‌و‌گوی تلفنی با بنده، با ذکر اینکه «مهسا امینی» مثل دختر من است، سه دستور ویژه مبنی بر انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌ای و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 17
 • ناشناس
  0

  😕

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   سردار! چرا دروغ؟! شما هم با دخترتان مانند شادروان مهسا امینی برخورد می کنید؟!

 • طلبه
  14

  درود بر سرداران عزيز ،حمايت كنيد از نيروهاى زير دستتان ،وهمه ضد انقلاب واسلام وروحانيت ودين را نابود كنيد بهشت از آن ماست

 • ناشناس
  1

  دروغه!! دروغ!!
  بعد از ماجرای هواپیمای اوکراینی و رسوایی دروغ پردازیهای نظام در خصوص خطای انسانی و نقص فنی هواپیما در سقوط هواپیما ، چطور میشه باور کرد که از زبان یک مسئول حرف راست بیرون بیاد؟

 • ناشناس
  0

  هر کس بچه پدر مادر خوشه

 • ناشناس
  0

  رحیمی بعلت دروغ هایی که گفته از جمله تعویض لباس امینی که دروغ بود باید برکنار شود

 • مهسا ایمنی
  0

  چقدر حد بودم که بی حجاب رفتم بیرون 😔

 • عادل
  0

  نیرو انتظامی که خواسته به حق مردم مظلوم را با زور سرکوب میکنه جز دشمن مردم هست

 • ناشناس
  0

  با دخترت هم اینطور برخورد میکنی؟

 • ناشناس
  0

  گوییا باور نمی دارند روز داوری / کاین همه قلب و دغل در کار داور می کنند

 • ناشناس
  0

  سردار عزیز حتما لازم نیست قتل فیزیکی باشد برای یک دختر میتواند روند شکل گیری قتل از لحظه سوار شدن در ون با استرس زیاد شروع وبا وارد شدن به یک مرکز پلیسی ادامه یابد،بدین شکل ممکن است استرس به سطحی برسد که دیگر برای فرد قابل تحمل نباشد.به همین خاطر است که وقتی ماموران پلیس هیچ نوع شناختی از بانوان ندارند این نوع ارشاد نتیجه‌اش میشود این،اما شما سارقین و اراذل و اوباش را که دستگیر میکنید معمولا اصلا دچار استرس نمی شوند چون برای شان کاملا عادی است.

 • ناشناس
  1

  البته همه جونهای ایران مثل فرزندتونند اماتو بد پدری هستی .

 • حاجی مرتضی مداح همدانی
  0

  سرداررحیمی عوض این حرفا.سعی کن آموزشهای لازم رابه نیروهات بدی.وعوض پشت میزنشینی.بهتره که به مردم درسطح شهرخدمت کنی

 • رابی
  0

  شما به فرزندان خودتان هم رحم نکردید و اوایل انقلاب آنها را اعدام کردید.حالا چه برسد به فرزند مردم.کار از ماست مالی گذشته دنبال لانه موش باشید

 • ناشناس
  0

  این دستورات ویژه همش سرکاری است، تا اب ها از اسیاب بیفتد و مردم گول بخورند و ساکت بشن. بزرگتر از تو هم دستور ویژه داده اند، به کجا رسید؟؟؟ جز تایید کار پلیس وحشی. راستی تکلیف قتل های گذشته چی شد؟؟؟؟؟

 • 0

  تمام مسوولان در عراق تشریف داشتند. چون ایرانی نیستند و ملت ایران براشون مهم نیست.

 • ناشناس
  1

  واقعا برای این همه بی فرهنگی و بی سوادی و فقر متاسفم. کاش اکثر مردم می‌توانستند سفرهای خارجی بروند که ببینند قانون همه جا وجود دارد. کاش بیشتر مردم زبان خارجه هم می آموختند که به جای تماشای شبکه های بدبخت و بی سواد ایرانی زبان ماهواره شبکه های بسیار بیشتری را تماشا کنند. کاش اینقدر جو گیر چرت و پرت های برخی به اصطلاح هنرمندانمان نمی‌شدیم و به امنیت کشورمان خیانت نمی‌کردیم. من و همکاران خانم ما در یک شرکت بین المللی در وسط شهر میدان هفت تیر کار می‌کنیم و هیچ کدام حجاب کامل نداریم ولی تا کنون کوچکترین تذکر و بی احترامی از سوی پلیس ایران ندیدیم و به ایشان افتخار میکنیم و برایشان آرزوی سلامتی ولی برای به اصلاح مردان پر از خالکوبی دهاتی و بی ادب و بد دهن و فقیر و بی غیرت و وحشی آرزوی کمی شعور داریم