هر چه مردم رشته می‌کنند، پنبه می‌شود/ مطالبات مردمی را به حاشیه برده‌اند

طی سال‌های اخیر هر زمان که مردم تلاش کردند مطالبات به حق خود را از حاکمان طلب کنند، عده‌ای سوار بر این موج شده و مطالبات مردمی را به حاشیه برده‌اند!

اما مشکل کجاست و چطور می‌توان این معضل را حل کرد؟

 

حجم ویدیو: 11.46M | مدت زمان ویدیو: 00:03:10 | دانلود ویدیو
منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 17
 • ناشناس
  5

  مردم مگر اهمیتی دارند که مطالباتشان مهم باشد!!!! فقط امت و مطالبات شان مهم هست

 • تربتی
  5

  پنبه میشود یا پنبه میکنند.

 • مهری معروف
  3

  واقعا مردمی که خسته ازاختلاس های کلان و گرانی ومشکلات فقر ودزدی وبیکاری گرانی افسارگسیخته واجاره نشین و....
  به کجا به کی وکی باید دردش رو به مسئولین در راس باید بگن خیلی هاشون اینقدر جیبشان بزرگه که پر نمشه
  چه بسا انتقاد کنی بلافاصله انگ ضد انقلاب بدن
  پس فارغ از اون عده خرابکار در هر زمانی بودن
  این درد این خفقان باید طغیان کند
  هم دل شکسته هم کمرشان شکسته زیر بار درد😭
  زمان جنگ ملت یک صدا بود چون فقیر وغنی نداشتیم امروزه بزرگترین درد ورنجه مردم شده آقازاده هایی که پا رو کمر مردم گذاشتن وبر نمیدارن

 • حامد
  2

  گرانی تورم بی عدالتی . فساد مسیولین اختلاس های بی پایان .حقوق کم کارمندان و بازنشستگان بیکاری کیفیت کم خودروهای داخلی قیمت بالای انها و.... اینها همه بخش بزرگی ازمشکلات و مطالبات به حق مردم می‌باشد.

 • ناشناس
  15

  ملت شما را نمیخکاهند

  نظرات شما -
  • سالار
   78

   ملت شما رو می خواهد که به اسم آزادی زن ،انسان آتش می زنید ،آمبولانس آتش می زنید ،قرآن آتش می زنید ،،،:،

 • کیهان
  9

  وقتی که انگلیسی ها رضا خان را به جزیره موریس تبعید کردند برای تحقیر وی از او پرسیدند الان حالت چطور است؟رضا خان گفت که من در ایران دانشگاه تهران را تاسیس کردم که خروجی آن دانشجویان روشنفکری خواهد بود که پدر شما انگلیسی ها را در خواهند آورد.مامور انگلیسی هم در جوابش میگه ما هم حوزه علمیه قم را تاسیس کردیم که هرچه دانشگاه ببافد حوزه پنبه خواهد کرد.

 • ناشناس
  5

  احمدی نژاد گفت چه کسانی آنها را سازماندهی میکنند.

 • ناشناس
  7

  جمعیت آن چند روز شما که تبلیغش می کردی نگام کن و جمعیت دیروز را ببین و امروز که دیگر چند برابر
  حالا بدو دوغت را بخور تا گرم نشده

 • محسن
  5

  تبریک عرض می کنم خدمت خبر فوری به خاطر این گزارش..مخصوصا نیمه دوم اون عالی بود..به دوستان ( به دلیل کندی اینترنت که ویدیو قابل مشاهده نیست) پیشنهاد می کنم ویدیو رو دانلود کنید تا بتوانید مشاهده کنید..

 • خبر فوری جان، لطفا باطل رو انتشار نده
  8

  عده ای؟
  عده ای که به حاشیه نبردند.
  خود عوامل رژیم طبق دستور، آشوب و بلوا درست می‌کنند و خراب کرده و آتش می‌زنند تا زمینه برخورد با مردم معترض فراهم بشه. بعدش هم یا یه فراخوان به مذهبی ها و نماز جمعه روها، معترضین رو جمع و بعدا چراغ خاموش قلع و قمع می‌کنند
  در طول تاریخ، حکومت های مذهبی همیشه بر جهل مردم سوار بوده اند. هرگونه اعتراض به حاکمان بی دین دینی، به قیمت نجس و کافر و مرتد شدن و اغتشاشگر بودن مردم تمام شده و مذهبی های عوام هم از سر جهل و فریبی که خورده اند، همنوا با حاکمان شده و در خط اونا قدم برمیدارند

  نظرات شما -
  • محسن
   7

   بحث اصلی این گزارش خبر فوری این بود که حاکمیت به هیچ جریان و حزبی اجازه برگزاری تجمع اعتراضی نمی دهد..در حالی که *طبق قانون* اگر گروهی بخواهند تظاهرات مسالمت آمیز کنند به شرطی که با خود اسلحه حمل نکنند مجاز هستند و باید به آنها مجوز داده شود و حتی نیروی انتظامی موظف است امنیت آن ها را تضمین و تامین کند..این که خبر فوری به این موضوع پرداخته، به نظر بنده قابل تحسین است..این که میگوید مدیریت آن الان با خارج نشینان است ..من هم خیلی موافق نیستم..ولی در مجموع گزارش خوب و قابل دفاعی بود..چرا بهش حمله می کنید؟

  • به محسن
   3

   پس چرا مجوز تظاهرات مسالمت آمیز رو نمیدن؟ فقط طرفدارهای مذهبی و فریب خورده رژیم میتونن بیان؟ مخالف هایی که دغدغه دارند چی؟ پس استبداد یعنی چی؟ دیکتاتوری یعنی چی؟ در تمام دنیا به دعوت اتحادیه های کاری و اصناف، مردم میان اعتراض می‌کنند و میرن. در ایرانِ به ظاهر دینی که به پشتوانه جهل مذهبی مردمش نفس میکشه، اصلا میشه حرف زد؟ تعجبم از امثال محسن که هنوز نفهمیده و هرگز نخواهند فهمید که در جوامع مذهبی و دینی، یا باید طرفدار بود یا خفه شد و حرف نزد. وگرنه یا مردی یا کافر و نجس و دشمن خدا

  • محسن
   5

   خب عزیز من ،این گزارش هم همین حرف شما رو داره می زنه دیگه..شما به بنده میگید نفهم..دوست عزیز این گزارش رو دانلود کن ببین..این گزارش هم همون انتقاد بنده و شما رو داره عنوان می کنه..دیگه نمی دونم انتقاد و توهین شما به بنده یا این گزارش برای چیه؟ دچار سوءتفاهم شدی..

  • عذرخواهی از آقا محسن
   8

   من بشما نگفتم نفهم.
   عذرخواهی میکنم.
   منظورم از نفهمیدن، متوجه نشدن بود.
   بازم ببخشید.

   و اما خبر فوری یا حالا هر رسانه ای خوب میدونه که اونایی که میان برای اعتراض بیرون، دقیقا همین مردم هستند که الان اوباشند و موقع انتخابات و ۲۲ بهمن میشن با بصیرت.

   اینکه همین‌ خبرگزاری مدام میگه عده ای سوار بر موج، خب همین خودش دروغه. خود شما آقا محسن میدونی که خرابکاری و آتش زدنها و . . . همش کار خود رژیمه

   در کل امیدوارم که گرفتار جهل مذهبی نشی و فریب اخوندها رو نخوری که اخوند جماعت در فریب دادن مردم عوام، خیلی استادند.
   از طرفی هم نباید در دام بدخواهان خارج از کشور افتاد

  • محسن
   3

   خواهش می کنم دوست عزیز..اولا از سن و سال من گذشته که نزدیک به رسیدن به چهل ساله شدن باشم و به قول شما ،گول فلان گروه رو بخورم ..بنده موضع سیاسیم روشن هست..همچنان از منظر سیاسی، معتقد به اصلاحات هستم..این که از حاکمیت بخواهیم که قانونی که جزو حقوق شهروندی همه ماست ( یعنی ارائه همین مطالبه قانونی عمومی مردم از حاکمیت توسط این گزارش خبری دفاع کرده و بنده هم ازش دفاع کردم) ولی در مورد این که شما فرمودید این نظام دیکتاتوری هست مخالفم..مام معتقدیم این حاکمیت؛ یک حاکمیت نیمه دموکراسی نیمه استبدادی است..شما در کشور دیکتاتوری *مثلا* اصلا انتخابات ندارید( مثل عربستان) اما این که انتخابات آزاد نیست همون بعد استبدادی است..حذف و ردصلاحیت بسیاری از احزاب و افرادی که میلیون ها هوادار در مردم ایران دارند *عدم انتخابات آزاد* است..این که امروز امثال تاجزاده به خاطر انتقادات و مواضع روشن خودش که حاکمیت بر نمی تابد و با انگ ها و اتهامات اشمئزاز آوری مثل تبانی علیه امنیت ملی ، در انفرادی به سر می برند، همون بعد از نیمه استبدادی بودن حاکمیت هست که ما معتقدیم..بله..بنده به دلایل بسیاری میتوانم توضیح بدهم که این حاکمیت دیکتاتوری نیست و اما دموکراسی و یا حتی مردم سالاری دینی هم نیست..و من و شما باید از امثال این گزارش خبر فوری که یک مطالبه مهم اصلاحی در جامعه رو با شهامت درخواست می کنه( با انتقاداتی که میشود از این گزارش کرد که بنده هم یکیش رو عنوان کردم) همچنان از همچین متون یا گزارشات یا مواضعی که حقوق قانونی شهروندی من و شما رو در پایان این گزارش با صدای بلند فریاد می زند ،باید دفاع کرد..

 • بیدار
  1

  بترسید از اون روزی که مردم به باطن ذات شما پی ببرند.