آخرین وضعیت ترافیکی کشور

کدام جاده‌ها مسدود هستند؟

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور حاکی از آن است که ترافیک در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهر ویلا و گلشهر تا پل حصارک و آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است. در دیگر محورهای کشور اما گره ترافیکی خاصی گزارش نشده و ترافیک به طور آرام و روان در جریان است.

وی در عین حال از شهروندان خواست که با توجه به سرمای هوا، از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت سفر حتماً ضمن بازدید از تجهیزات زمستانی، ایمنی و گرمایشی خودرو و اطمینان از سالم بودن آنها، مواد غذایی و لباس گرم نیز به همراه داشته باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بیان کرد: در حال حاضر محورهای شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر دو محور مواصلاتی اصلی هستند که تا اطلاع بعدی مسدودند. همچنین محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا و گنجنامه - تویسرکان نیز به دلیل شرایط فصلی مسدود شده‌اند.

شیرانی در مورد وضعیت جوی در جاده‌های کشور نیز اظهار کرد: در حال حاضر پدیده جوی خاصی در جاده‌های گزارش نشده است و از این رو هیچ گونه اخلال ناشی از پدیده‌های جوی نیز در ترافیک نداریم.

منبع: مهر
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید