نیکزاد: به بودن و نبودنم در دولت فکر نکنید

یک منبع آگاه حاضر در نشست نایب رئیس مجلس با اصناف و بازاریان اردبیل توضیحاتی درباره اظهارات علی نیکزاد ارایه کرد.

این منبع آگاه گفت: در این نشست حاضرین از نایب رئیس مجلس سوال پرسیدند که چرا با وجود نزدیکی به رییس جمهور مردمی و حضور در مسئولیت ستاد ایشان، در دولت حضور پیدا نکرده و همچنین چرا آذری زبان ها در دولت نماینده ندارند که نیکزاد توضیحاتی درباره این سوالات ارائه داد و این توضیحات، اکنون به صورت ناقص و با روایتی مغشوش در برخی رسانه ها مطرح شده است.

این منبع آگاه ادامه داد: پاسخ اصلی نیکزاد به حاضرین درباره عدم حضورش در دولت این بود که همکاریش با آقای رییسی به طمع مسئولیتی در دولت سیزدهم نبوده و صرفا بر اساس اعتقاد و جهت پیروزی گفتمان ایشان در ستاد ایشان حضور یافته اند. نایب رئیس مجلس البته به حاضرین گفت با مشورت هایی که داشته این برداشت ایجاد شده که در مجلس برای همکاری با دولت برای رفع مشکلات مردم می تواند موثرتر باشد و اصلا این بحث ها با نگاه به سهم خواهی نبوده و بیشتر با نگاه به اثرگذاری و همراهی با دولت مردمی آقای رییسی مطرح شده است.

این منبع آگاه ادامه داد: دکتر نیکزاد همچنین درباره گلایه حاضرین درباره نداشتن نماینده از سوی آذری زبان ها در دولت هم گفت که دکتر عین الهی یک نمونه از آذری زبان های دولت است که با توجه به شناختی که از توانمندی ایشان داشته نظرات خود را به تصمیم گیرندگان منتقل کرده است و این هم یک روال بوده که اگر نکته ای در راستای همکاری به نظر ایشان می رسیده اعلام می کرده و در مورد وزیر بهداشت هم همین اتفاق افتاده است وگرنه انتخاب کابینه مکانیسم خاصی داشت که همگان می دانند.

این منبع آگاه در پایان گفت: روح اظهارات نیکزاد در آن جلسه بر مبنای همکاری با دولت برای رفع مشکلات مردم بود و اتفاقا در پاسخ به سوالات حاضرین بر این موضوع تاکید می کرد که نباید این حرفها مهم باشد که چه کسی هست و چه کسی نیست، بلکه باید آرزوی همه موفقیت دولت مردمی برای رفع ناعدالتی ها و مشکلات مردم باشد.

66

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
  • علی
    0

    به خاطراینکه استراتژی این و امسال این در سایه کار کردن شما بیا اردبیل ببین کیا استاندار و مدیر کل میشن بعدا متوجه میشی تو دولت چیکارس!

  • لبب
    0

    یک نفر نماینده ۳۸ میلیون نفر