پرسپولیس و فقط یک جلسه تمرین در ریاض!

سرخپوشان پایتخت موفق نشدند مجوز سفر به عربستان را برای چهارشنبه شب به دست آورند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی امیدوار بودند که امروز راهی عربستان شوند و پس از تست کرونا روز پنج شنبه اولین جلسه تمرینی خود را برگزار کنند اما این اتفاق رخ نداد و به شکلی عجیب ساعت پرواز از 11 به عصر منتقل و سپس به طور کلی برای روز چهارشنبه منتفی شد.

حالا قرار است پرسپولیس روز پنج شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آخرین جلسه تمرینی در تهران را برگزار کند. این در حالی است که قرمزها تصور می‌کردند تمرین سه شنبه آخرین تمرین در ایران خواهد بود و برای چهارشنبه هم برنامه ریزی تمرینی نداشتند و به نوعی یک روزشان هم به این شکل سوخت.

نکته مهم اینکه قرمزها پس از سفر به ریاض باید در قرنطینه باشند تا نتیجه تست کرونا مشخص شود که این پروسه تاکنون در لیگ قهرمانان حداقل 24 ساعت به طول انجامیده. به عبارتی اگر پرسپولیس پنج شنبه به ریاض برود، تنها یک جلسه تمرینی روز جمعه را در ورزشگاه محل برگزاری انجام خواهد داد.

این در شرایطی است که یحیی گل‌محمدی امیدوار بود تیمش همچون اتفاقی که در دوشنبه تاجیکستان رخ داد، جلسات بیشتر تمرینی را در کشور میزبان برگزار کند اما فیفادی و سپس ناکامی در پرواز به ریاض سبب شد تا حالا سرمربی قرمزها با چالشی جدید در آستانه بازی حساس مواجه شود.

منبع: ورزش سه

38

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • کاربر ناشناس
  0

  امیدتان خداست پیروزمیشویدیاربالآلمین

 • خ
  0

  بهانه خوبی برای اتفاقات ناخوشایند آینده پیدا شده

 • افتضاح
  0

  وزير ورزش هم كه پول كالدوران رو داد. 28/000/000/000 ناقابل. بريز و بپاش به اين ميگن. اين همه هزينه دريغ از يك افتخار آسيايي. لنگ جعلي

  نظرات شما -
  • پرسپولیسی
   0

   چطور پول دلالی مربی خارجی و باخت سدمربیتون تو قمار رو پرداخت کنند بریز و به پاش نیست پول یه سرمربی که قرارداد دارن رو بدن بریز و بپاشه امسال هم زیر سرورتون هستید مثل هرسال شک نکن

  • مهدی
   0

   احشام وحوش کیسه، جوری خوشحالن که انگار بخاطر این کارشکنی برگشتن تو لیگ آسیا... فقط میتونید از دکل پرچم سعودی بالا برید

  • ستاره قلابی لنگ
   0

   تیم حکومتی با عوض شدن دولت‌ها همچنان حکومتیه!!!

 • یک مستاجر
  0

  سلام تاریخ نشون داده هرچی اینکارهای غیرورزشی بیشتر انجام شده تیم مصمم تر و با انگیزه تر توی زمین بازی کردند و خدا هم بیشتر از همیشه یاریشون کرده . به امید خدا و با یک یاعلی انشاا... پیروز خواهید شد .

 • ناشناس
  0

  خب دوباره داریم دوست میشیم .پس از این به بعد دوباره منتظر شکستهای ساختگی تیمهای ایرانی از برادران عربستانی باشید.