سری A ایتالیا

پیروزی اینتر با بازگشت ۳ گله در فلورانس/ آتالانتا برد، بولونیا و جنوا مساوی کردند

دیدارهای هفته پنجم سری A ایتالیا با پیروزی خارج از خانه تیم فوتبال اینتر و برد خانگی شاگردان جان‌پیرو گاسپرینی مقابل ساسولو آغاز شد.

در آغاز هفته پنجم سری A ایتالیا شب گذشته (سه‌شنبه) سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه آرتمیو فرانکی فلورانس میزبانش فیورنتینا را با نتیجه 3 بر یک شکست داد.

فیورنتینا با گل دقیقه 23 ریکاردو سوتیل از اینتر پیش افتاد و با همین نتیجه به رختکن رفت، اما نراتزوری در نیمه دوم ورق را به سود خود برگرداند و با گل‌های متئو دارمیان در دقیقه 52، ادین ژکو در دقیقه 55 و ایوان پریشیچ در دقیقه 87 بازی را برد. این در حالی بود که فیورنتینا از دقیقه 78 با اخراج نیکلاس گونزالس 10 نفره بازی را ادامه داد.

در بازی همزمان نیز تیم آتالانتا با نتیجه 2 بر یک از سد ساسولو گذشت. روبین گوسنز در دقیقه 3 و داویده زاپاکاستا در دقیقه 37 برای آتالانتا گلزنی کردند و دومنیکو براردی در دقیقه 44 تنها گل ساسولو را زد.

پیش از این دو بازی هم تیم‌های بولونیا و جنوا به مصاف هم رفته بودند که آن بازی با تساوی 2 - 2 خاتمه یافت. آرون هاکی در دقیقه 49 و مارکو آرناتوویچ در دقیقه 85 (پنالتی) برای بولونیا گل زدند و ماتیا دسترو در دقیقه 55 و دومنیکو کریشیتو در دقیقه 89 (پنالتی) گل‌‌های تیم میهمان را به ثمر رساندند.

امشب چهار بازی دیگر در سری A برگزار می‌شود که در مهمترین آنها یوونتوس از ساعت 20 به وقت تهران میهمان اسپتزیا خواهد بود و میلان از ساعت 22:15 در خانه به مصاف ونتزیا می‌رود.

منبع: تسنیم

38

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید