شهاب سنگ از سقف عبور کرد و نزدیک سر مادربزرگ فرود آمد

یک زن سالمند کانادایی هنگامی که نیمه شب ۳ اکتبر با صدایی بلند و پارس‌های پیاپی سگش بیدار شد، شیء عجیب به بزرگی یک مشت را دید که کنارش افتاده و سقف خانه هم سوراخ شده است.

روث همیلتون که در منطقه بریتیش کلمبیا در حدود ۱۶۲ مایلی غرب کلگری زندگی می‌کند، نمی‌دانست که آنچه در نزدیکی سرش فرود آمده یک شهاب سنگ به وزن تقریباً ۳ پوند بوده است.

خانم همیلتون در ابتدا تصور می کرده که درختی روی خانه‌اش افتاده است و مامور پلیسی که به محل حادثه آمده بود نیز احتمال می‌داد که سنگی از انفجار احتمالی در یک پروژه ساخت و ساز در آن نزدیکی به سمت خانه‌ خانم همیلتون پرتاب شده است.


اما هیچ کدام از این دو فرضیه درست نبود و شاهدان در آن منطقه نیز از رویت انفجاری در آسمان خبر می‌دادند. اینگونه بود که خانم همیلتون احتمال می‌دهد که این سنگ از فضا آمده باشد و بعدا این فرضیه او از سوی پژوهشگران دانشگاه وسترن انتاریو تایید شد.

پژوهشگران در حال حاضر مشغول بررسی این قطعه از شهاب سنگ به امید کسب اطلاعات بیشتر درباره اجرام فضایی هستند و خانم همیلتون گفته است که پس از کامل شدن این تحقیقات، این سنگ را برای یادآوری آنکه تا چه اندازه خوش شانس بوده، نزد خود نگه می‌دارد.

منبع: یورو نیوز

38

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  پول قابل توجهی از آسمان بر این خانم نازل شد.

 • solarman
  0

  با سلام و خسته نباشید. واژه پارس برای صدای موجود محترمی به نام سگ بسیار زشت و در خور ایرانی نیست. جناب سگ هم تمایل ندارند و بابت این موضوع گلایه مند هستند. رسانه نقش بسیاری در این موارد دارند که متاسفانه جناب خبرفوری..... لطفا بنویسید واق. به همین راحتی

  نظرات شما -
  • فرشته
   0

   دقیقا این کلمه کلا باید حذف شه توهین به نژاد پارس خود ایرانی ها به صدای سگ میگفتن واق

 • حسن رحیمی
  0

  مطالبش رو دوست دارم ومن هم داخل سنگ کوبیک یک شهاب سنگ پیدا کردم درحالی که ضربه میزدم داخل ملات بره سنگ شکست وشهابسنگی اندازه تخم کبوتررادیدم اول آن را دور انداختم. وبعدبرداشتم گفتم شاید خدا به من روکرده حتی ازش فیلم هم گرفتم

 • ...
  0

  مردم شانس دارن الان میره اون شهاب سنگ میفروشه پولدار میشه