ریزش قیمت ها در بازار شاسی بلندهای چینی

بررسی روند قیمت ها در بازار خودروهای شاسی بلند چینی از ریزش قیمت ها در این بازار حکایت دارد به طوری که جک S۳ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ از ۵۱۰ میلیون تومان در اواخر شهریور امروز به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده است.

بررسی روند قیمت ها در بازار خودروهای شاسی بلند چینی حاکی از ریزش قیمت ها در این بازار در بازه زمانی اواخر شهریور ماه تا امروز است؛ در میان خودروهای شاسی بلند برند جک قیمت خودرو جک S۳ اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ از ۴۹۵ میلیون تومان در اواخر شهریور امروز به ۴۹۰ میلیون تومان رسیده است.

سایر خودروهای شاسی بلند این برند نیز در این مدت کاهش قیمت ها را تجربه کردند به طوری که خودرو جک S۵ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ از ۷۷۵ میلیون تومان در اواخر شهریور ماه امروز به ۷۲۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲۵ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۷۰۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

درمیان خودروهای چری موجود در بازار نیز این ریزش قیمت ها دیده می شود به طوری که خودرو چری تیگو ۵ IE مدل ۱۳۹۹ از ۶۹۵ میلیون تومان در اواخر شهریور ماه امروز به ۶۹۰ میلیون تومان رسیده است و خودرو دانگ فنگ دیگنیتی نیز در این مدت ریزش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و این خودرو از یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان در اواخر شهریور ماه امروز به یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز شاسی بلندهای چینی در جدول زیر آمده است:

ریزش قیمت ها در بازار شاسی بلندهای چینی

منبع: خبرآنلاین

70

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • حمار ایرانی
  0

  بنده ۵۰۰ میلیون نقد دارم متاسفانه هنوز ۵۰۵ کمتر نشد انشاالله با شیب تند قیمتها سقوط کنه و ۵۱۰ میشه ۵۰۰

 • روزبه
  0

  پنج تومن ارز و ن شده میگن ریزش قیمت!

 • ...
  0

  اگه این ریزشه‌ اون بالا رفتن قیمت پرتاب به فضاست

 • سید
  0

  شاسی بلند چینی پنجاه هزارگی شده پانصد هزار حالا پنج میلیون اونم از بی پولی کم شده حالا میگن ریزش قیمت. وقتی پراید شد هفت ملیون میگن ارزان شد

 • رضا
  0

  الکی جو نساز.... این اسمش ریزش نیست.... اگه یه شبه سی تا پنحاه ملیون اومد پایین میشه ریزش، یک درصد تو بازار خودرو نیشه نوسان قیمتی ایام هفته، نه ریزش قیمت.... الان هم که دو هفته است دوباره ماشین های ایرانی داره گرونتر میشه.... پارس تی یو فایو تا دویست و نود اومده بود، بازم رفته بالای سیصدوده.