پرسش های چالشی لاریجانی از رئیس سازمان هواشناسی در صحن مجلس+ویدئو


25 فروردین 1398 - 10:28
5cb2cbf78cb3e_2019-04-14_10-28
صبح امروز رئیس سازمان هواشناسی کشور در صحن مجلس حضور پیدا کرد تا به پاره ای از سوالات در خصوص بارش های اخیر و هشدارهای هواشناسی پاسخ دهد.

صبح امروز رئیس سازمان هواشناسی کشور در صحن مجلس حضور پیدا کرد تا به پاره ای از سوالات در خصوص بارش های اخیر و هشدارهای هواشناسی پاسخ دهد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

25 فروردین 1398 - 10:28

منبع: صدا و سیما

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان گپgap.im/akhbarefori


1981

نظرات 4
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
منوچهر 0 0 پاسخ 1398/1/26 -10:33

گرچه نبایدحق مجلس رادربازخواست وبرسش ازمسئولین مربوطه نادیده گرفت امابنظرمیرسدعده ای همواره سعی دارندبافرافکنی،خطاهاوتقصیرات رابه سمت دیگران هدایت کنند.چه کسی است که نداندبخش اعظم این مصائب ناشی ازسستی وولنگاری دولتی هاخص.صاوزارت نیروست؟عدم لایروبی رودخانه هاصرفنظرازهشدارهای هواشناسی،خیانت وخودفروشی برخی مسئولین درمنابع طبیعی وواگذاری وفروش حریم رودخانه هاومنابع طبیعی درست مثل ارث بدری,عدم نظارت دستگاههای مربوطه و...ازبیش باافتاده ترین وواضح ترین خطاهای مسئولین است که حاصلی جزمصیبت،بدبختی وبه باددادن سرمایه های ملی واجتماعی ندارد.همه مقصرند.

بچه ایران 1 2 پاسخ 1398/1/25 -12:03

hjthrhاتفاقا درسته پرسیده . چون نود درصد ملت هواشناسی را قبول ندارن هر روز تمام حالات را برای هواشناسی میگه هر روز میگه بارون داریم . یه درصد به این فکر نمیکنن که مردم از طریق جاهای دیگه هم نگاه میکنن الان همه مردم غیر اونایی که خودشون را به خواب زدن هواشناسی اسرائل را گوش میدن چون درصد خطاش کمه . دو شب اخبار هواشناسی را گوش بدید اگه خندتون نگرفت فقط یه چیزی میگن از صد بار سه تاش هم درست از آب در نمیاد اگه کسی اخبار ایران را گوش بده از احمق هم احمق تره ولا . این دیگه به مذهب و دشمن ربط نداره حداقل این را ادمهای وارد و کارشناس بذارید تا اینقدر عذاب نکشیم هر روز میگه صاف تا کمی ابری گاهی همراه با رگبار و هر روز همینه چهار حالت را میگه تف به این تکنولوژی تف به این کارشناسا . حالا یکی پیدا شده میپرسه به یه عده فشار میاد . ..................

محمد 1398/1/25 -20:00

وای از نظر ؟ فکر کنم ایشون خودش از اون بخواب زدههاست که اسراییل رو نگاه میکنه ! ؟ چه مولود نا مبارک و نامشروعی به ایرانی بودنت شک دارم

نسیم 5 1 پاسخ 1398/1/25 -10:39

کاش مختلسین را اینگونه سوال پیچ میکردید جناب رییس.

خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks