نتایج نهایی اسامی شورای شهر استان گیلان


29 خرداد 1400 - 12:28
60cda3a9b2df4_2021-06-19_12-28
نتایج انتخابات شورای شهر گیلان اعلام شد.

نتایج انتخابات شورای شهر رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد حسین واثق کارگرنیا رشت ۱۱۹۰۴
2 رضا عاشری منگودهی رشت ۱۱۳۴۸
3 علیرضا تاج شهرستانی رشت ۱۰۹۷۸
4 مجید عزیزی رشت ۱۰۸۶۹
5 هادی رمضانی تاج کناری رشت ۱۰۸۰۴
6 سید حسین رضویان رشت ۱۰۴۶۸
7 امیر حسین علوی امندانی رشت ۹۹۶۸
8 مهدی نوری هریس رشت ۹۹۳۴
9 مسعود عباس نژاد کارسیدانی رشت ۸۸۱۴
10 سید شمس شفیعی دوگاهه رشت ۸۷۶۹
11 نادر حسینی مژدهه رشت ۸۱۹۴
12 حسن کریمی کرنق رشت ۷۴۵۳
13 محسن سماکچی رشت ۷۱۸۸
14 محمد حسن عاقل منش رشت ۶۸۹۷
15 امید حبیبی لاسکی رشت ۶۷۷۷
16 مریم گیلانپور رشت ۶۳۲۳
17 محمد محمودیان رشت ۶۲۴۹
18 قنبر همتی رشت ۶۲۳۲

نتایج انتخابات شورای شهررضوانشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهرام اکبری رضوانشهر  
2 محمد امام پور رضوانشهر  
3 حمیدرضا بادپا رضوانشهر  
4 جهانبخش گلرخ رضوانشهر  
5 مازیار پرهیزگار رضوانشهر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رانکو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد گلباز رانکو ۷۸۸
2 سعید اعتمادنیا رانکو ۷۰۶
3 وحید طاهری رانکو ۶۸۷
4 مرتضی آقاجانی رانکو ۶۲۸
5 اسماعیل علیدوست رانکو ۵۶۸

نتایج انتخابات شورای شهرستان پره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نوید یکتا پره سر  
2 اسکندر مهری پره سر  
3 مسعود بابایی پره سر  
4 فریدون جدی پره سر  
5 رسول شهبازی پره سر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستارا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فرهاد محسنی آستارا  
2 یاشین کمالی آستارا  
3 محمدرضا صفرخواه آستارا  
4 سروش وظیفه آستارا  
5 میثم الوان پور آستارا  
6 فرهاد قنائی آستارا  
7 وحید ودودی آستارا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان صومعه سرا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 بهزاد دلیری صومعه سرا  
2 سیدمحمود حسینی صومعه سرا  
3 مجتبی حسین زاده صومعه سرا  
4 محمد عربانی مستقیم  صومعه سرا  
5 حسن ارشاد دانا صومعه سرا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان املش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد قانع املش 2103
2 مجید مالک املش 1639
3 محمد ذکری املش 1607
4 فاضل رضوان نیا املش 1445
5 اصغر جانعلی پور املش 1435

نتایج انتخابات شورای شهرستان خشکبیجار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاوه صفری خشکبیجار ۷۳۶
2 سلمان مظفری خشکبیجار ۷۲۰
3 ثریاکهنی خشکبیجار ۷۱۴
4 سجادطالقانی خشکبیجار ۶۸۴
5 سیدنواب حسینی خشکبیجار ۵۳۶

نتایج انتخابات شورای شهرستان کوچصفهان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مهیار حسین زاده کوچصفهان  
2 حسین صادقی کوچصفهان  
3 سعید ابراهیم زاده کوچصفهان  
4 حسین حسین پور کوچصفهان  
5 شهاب حاجعلی پور کوچصفهان  
6 حامد نژاد رضایی کوچصفهان  

نتایج انتخابات شورای شهرستان لاهیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد ریاحی فر لاهیجان ۶۴۸۴
2 فرشید فلاح مجد لاهیجان ۵۷۴۴
3 محمد ایدروم لاهیجان ۴۶۱۸
4 بهمن کنعانی لاهیجان ۴۳۹۶
5 آرمان پوریاسری لاهیجان ۳۳۷۳
6 هانی پورنصیر لاهیجان ۳۲۷۲
7 ابراهیم خوشحال لاهیجان ۳۱۸۴

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهرستان ماسال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 داوود شفیع پور ماسال  
2 حامد عباسی ماسال  
3 مهدی ایزدی ماسال  
4 مجید زارع ماسال  
5 فرداد هادی پور ماسال  

نتایج انتخابات شورای شهرستان بندرانزلی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شعبان جعفری جفرودی بندرانزلی  
2 حسن احمدی فر بندرانزلی  
3 مه سیما نصیری سمنانی بندرانزلی  
4 محمدرضاصفری بلسکله بندرانزلی  
5 محمدرضا بدیعی فرد بندرانزلی  
6 سید ابراهیم مرتضوی سیاهمزگی بندرانزلی  
7 هادی حیدری بندرانزلی  
8 فرشاد حسینی فر بندرانزلی  
9 کریم اله شعبانی بندرانزلی  
10 سید آزاده سنجبدله بندرانزلی  
11 فریدون طیوری آبکنار بندرانزلی  
12 علی مرجب بندرانزلی  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید سبحان میرعابد حسینی رودسر  
2 فائزه قنبرزاده رانکوهی رودسر  
3 اسماعیل صفری رودسر  
4 معصومه نقدی بازنشین رودسر  
5 شهرام قهرمانی رودسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان چابکسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حکیمه نوری دوران محله چابکسر  
2 جعفر قاسمی جیردهی چابکسر  
3 سهیل رمضان زاده کراتی چابکسر  
4 جعفر حسن زاده شیخ زاهدی چابکسر  
5 رامین محمدی چابک چابکسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان واجارگاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول نبی پور چاکل واجارگاه  
2 ابوطالب کیوانی واجارگاه  
3 روح الله مردان واجاری واجارگاه  
4 علی رستم پور واجاری واجارگاه  
5 خیرالله رضایی کنگاچر واجارگاه  

نتایج انتخابات شورای شهرستان کلاچای

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران علی پور کلایه کلاچای  
2 مرتضی فرزاد فردهیر کلاچای  
3 مجتبی هاشم زاده گزافرودی کلاچای  
4 بابک قاسمی کلاچای  
5 علی آقاجان پور مقئم گزافرودی کلاچای  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رحیم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 وحید محمدیان شوئیلی رحیم آباد  
2 صالح حیدری اشکلک رحیم آباد  
3 عبدالوهاب رضائی نعمت سرا رحیم آباد  
4 امیر فریدونی رحیم آباد  
5 مرتضی قربانی بلدسر رحیم آباد  

نتایج انتخابات شورای شهرستان شفت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امیر شکاری شفت  
2 امیر صادق شفت  
3 حامد نقوی شفت  
4 حبیب اصل خلیلی شفت  
5 مسعود راد قصبه شفت  

نتایج انتخابات شورای شهرستان منجیل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید جواد طاهری هرزویلی منجیل  
2 ذکاء اسدی جیرندهی منجیل  
3 محمد پورایمانی منجیلی منجیل  
4 رامین ضیایی دفرازی منجیل  
5 سیدمحمدحسینی آغوزبنی منجیل  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رستم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 طاهر رحیمی شمامی رستم آباد  
2 بیژن عطایی چره رستم آباد  
3 ظهیر عالمی رستم آباد  
4 جواد محمدی رستم آباد  
5 حمیدرضا شعبانپور رستم آباد

نتایج انتخابات شورای شهرستان توتکابن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرمین رضائی لاسکی توتکابن  
2 حمیدرضا فرنابوس توتکابنی توتکابن  
3 ایرج امیرنیای شاد توتکابن  
4 رضا عبدی توتکابنی توتکابن  
5 ندرت قاسمی توتکابنی توتکابن

نتایج انتخابات شورای شهرستان لوشان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اژدر بهادیوند چگینی لوشان  
2 سعید بهادیوند چگینی لوشان  
3 بهمن سلخوری غیاثوند لوشان  
4 فرهاد نظامیوند چگینی لوشان  
5 فتحعلی شمسینی لوشان

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهر چوبر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهروز یاقوتی نصرت آباد چوبر  
2 میلاد قلی پور چوبر چوبر  
3 مجید رمضانی چوبری چوبر  
4 عارفعلی نعمتی حویق چوبر  
5 عیسی مختارپور چوبر چوبر

نتایج انتخابات شورای شهر لولمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرش احمدیان رشت آبادی لولمان  
2 علیرضا پاکزاد لولمان  
3 شهرام زمانی رودبارکی لولمان  
4 حسین زمانی لولمان  
5 مصطفی مهربا رشت آبادی لولمان

نتایج انتخابات شورای شهر بره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاظم رضایی برسری بره سر  
2 کیومرث نظری برسری بره سر  
3 محمود نظری برسری بره سر  
4 صادق زارع برسری بره سر  
5 رقیه عزیزی برسری بره سر

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودبار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی تبرته فراهانی رودبار  
2 فاضل حسن زاده رودبار  
3 حسام ذال بگی دارستانی رودبار  
4 مجتبی امانی خلسری رودبار  
5 محمد صادقی رودبار

نتایج انتخابات شورای شهر لشت نشاء

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مصطفی نظری لشت نشاء  
2 علیرضا ثمر ولمی لشت نشاء  
3 آرمان میرزانیاجورشری لشت نشاء  
4 عسگر یوسف زاده لشت نشاء  
5 محمدصادقی بالاجورشری لشت نشاء

نتایج انتخابات شورای شهر رودبنه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد علیجانی رودبنه رودبنه  
2 نعمت الله آزادخواه رودبنه رودبنه  
3 حجت قانع کنفی رودبنه  
4 محمدآموزگار لاکمه سری رودبنه  
5 مهرداد آقاجانی نژاد رودبنه رودبنه

نتایج انتخابات شورای شهر اسالم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 انوش راحلی مقدم اسالم  
2 حسین محمدپرست دیگه سرائی اسالم  
3 سیف الله صداقت دوست اسالم  
4 حسین سلیم نژاد اندبیل اسالم  
5 سامان صباحی اسالم

نتایج انتخابات شورای شهر پیربازار رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اصغر توفیقی ذوالفرانی پیربازار رشت  
2 مازیار ابراهیمی پیربازاری پیربازار رشت  
3 علی اکبر شاهبازی پیربازار رشت  
4 سیدعلی معصومی پیربازار رشت  
5 مرضیه رنجبر کفترودی پیربازار رشت

نتایج انتخابات شورای شهر بازارجمعه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حجت الله باباپور سیاهمرد بازارجمعه  
2 سیدمحمدباقر شفیعی شالکه بازارجمعه  
3 بهمن محمدی نیلاش بازارجمعه  
4 فخرالدین شیرین نیا بازارجمعه  
5 سید سجاد راستکار شال بازارجمعه

نتایج انتخابات شورای شهر لیسار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد تقى نظيرى هره دشت لیسار  
2 مجتبى نصرتى قلعه بین لیسار  
3 سيد هابيل ميربهارى لیسار  
4 عليرضا غفارى لیسار  
5 عسكر آصفى لیسار

نتایج انتخابات شورای شهرستان فومن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عباس احمدزاده سندی فومن  
2 سیده اکرم حسینی فومن  
3 نجم الدین فرهمند فومن  
4 مهدی فولادوند فومن  
5 زهرا نظری فومن

نتایج انتخابات شورای شهرستان خمام

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اسماعیل احمدنیا خمام  
2 مهدی عاشوری خمام  
3 هادی واحدی خمام  
4 جلیل غیاثی خمام  
5 ایمان سهیلی خمام

نتایج انتخابات شورای شهرستان سیاهکل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 پیمان خیراندیش لیش سیاهکل  
2 افشین شاقلانی لور سیاهکل  
3 اصغر ابراهیم نیای سیاهکلی سیاهکل  
4 حمیدرضا شیرینکام چوری سیاهکل  
5 فرداد قنبری سیاهکل

نتایج انتخابات شورای شهر دیلمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 یاور خیرخواه دیلمی دیلمان  
2 ناصر کشاورز دیلمی دیلمان  
3 سعید بخشی دیلمی دیلمان  
4 علی علوی دیلمی دیلمان  
5 محسن عباسی دیلمی دیلمان

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستانه اشرفیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد صادق مقدادی آستانه اشرفیه  
2 عباس عالم آستانه اشرفیه  
3 سید عباس نور حسینی آستانه اشرفیه  
4 حسن حبیب پور آستانه اشرفیه  
5 وحید قربانی آستانه اشرفیه

نتایج انتخابات شورای شهر رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد حسین واثق کارگرنیا رشت ۱۱۹۰۴
2 رضا عاشری منگودهی رشت ۱۱۳۴۸
3 علیرضا تاج شهرستانی رشت ۱۰۹۷۸
4 مجید عزیزی رشت ۱۰۸۶۹
5 هادی رمضانی تاج کناری رشت ۱۰۸۰۴
6 سید حسین رضویان رشت ۱۰۴۶۸
7 امیر حسین علوی امندانی رشت ۹۹۶۸
8 مهدی نوری هریس رشت ۹۹۳۴
9 مسعود عباس نژاد کارسیدانی رشت ۸۸۱۴
10 سید شمس شفیعی دوگاهه رشت ۸۷۶۹
11 نادر حسینی مژدهه رشت ۸۱۹۴
12 حسن کریمی کرنق رشت ۷۴۵۳
13 محسن سماکچی رشت ۷۱۸۸
14 محمد حسن عاقل منش رشت ۶۸۹۷
15 امید حبیبی لاسکی رشت ۶۷۷۷
16 مریم گیلانپور رشت ۶۳۲۳
17 محمد محمودیان رشت ۶۲۴۹
18 قنبر همتی رشت ۶۲۳۲

 

نتایج انتخابات شورای شهرستان رانکو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد گلباز رانکو ۷۸۸
2 سعید اعتمادنیا رانکو ۷۰۶
3 وحید طاهری رانکو ۶۸۷
4 مرتضی آقاجانی رانکو ۶۲۸
5 اسماعیل علیدوست رانکو ۵۶۸

نتایج انتخابات شورای شهرستان پره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نوید یکتا پره سر  
2 اسکندر مهری پره سر  
3 مسعود بابایی پره سر  
4 فریدون جدی پره سر  
5 رسول شهبازی پره سر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستارا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فرهاد محسنی آستارا  
2 یاشین کمالی آستارا  
3 محمدرضا صفرخواه آستارا  
4 سروش وظیفه آستارا  
5 میثم الوان پور آستارا  
6 فرهاد قنائی آستارا  
7 وحید ودودی آستارا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان صومعه سرا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 بهزاد دلیری صومعه سرا  
2 سیدمحمود حسینی صومعه سرا  
3 مجتبی حسین زاده صومعه سرا  
4 محمد عربانی مستقیم  صومعه سرا  
5 حسن ارشاد دانا صومعه سرا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان املش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد قانع املش 2103
2 مجید مالک املش 1639
3 محمد ذکری املش 1607
4 فاضل رضوان نیا املش 1445
5 اصغر جانعلی پور املش 1435


نتایج انتخابات شورای شهرستان لاهیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد ریاحی فر لاهیجان ۶۴۸۴
2 فرشید فلاح مجد لاهیجان ۵۷۴۴
3 محمد ایدروم لاهیجان ۴۶۱۸
4 بهمن کنعانی لاهیجان ۴۳۹۶
5 آرمان پوریاسری لاهیجان ۳۳۷۳
6 هانی پورنصیر لاهیجان ۳۲۷۲
7 ابراهیم خوشحال لاهیجان ۳۱۸۴

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهرستان ماسال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 داوود شفیع پور ماسال  
2 حامد عباسی ماسال  
3 مهدی ایزدی ماسال  
4 مجید زارع ماسال  
5 فرداد هادی پور ماسال  

نتایج انتخابات شورای شهرستان بندرانزلی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شعبان جعفری جفرودی بندرانزلی  
2 حسن احمدی فر بندرانزلی  
3 مه سیما نصیری سمنانی بندرانزلی  
4 محمدرضاصفری بلسکله بندرانزلی  
5 محمدرضا بدیعی فرد بندرانزلی  
6 سید ابراهیم مرتضوی سیاهمزگی بندرانزلی  
7 هادی حیدری بندرانزلی  
8 فرشاد حسینی فر بندرانزلی  
9 کریم اله شعبانی بندرانزلی  
10 سید آزاده سنجبدله بندرانزلی  
11 فریدون طیوری آبکنار بندرانزلی  
12 علی مرجب بندرانزلی  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید سبحان میرعابد حسینی رودسر  
2 فائزه قنبرزاده رانکوهی رودسر  
3 اسماعیل صفری رودسر  
4 معصومه نقدی بازنشین رودسر  
5 شهرام قهرمانی رودسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان چابکسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حکیمه نوری دوران محله چابکسر  
2 جعفر قاسمی جیردهی چابکسر  
3 سهیل رمضان زاده کراتی چابکسر  
4 جعفر حسن زاده شیخ زاهدی چابکسر  
5 رامین محمدی چابک چابکسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان واجارگاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول نبی پور چاکل واجارگاه  
2 ابوطالب کیوانی واجارگاه  
3 روح الله مردان واجاری واجارگاه  
4 علی رستم پور واجاری واجارگاه  
5 خیرالله رضایی کنگاچر واجارگاه  

نتایج انتخابات شورای شهرستان کلاچای

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران علی پور کلایه کلاچای  
2 مرتضی فرزاد فردهیر کلاچای  
3 مجتبی هاشم زاده گزافرودی کلاچای  
4 بابک قاسمی کلاچای  
5 علی آقاجان پور مقئم گزافرودی کلاچای  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رحیم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 وحید محمدیان شوئیلی رحیم آباد  
2 صالح حیدری اشکلک رحیم آباد  
3 عبدالوهاب رضائی نعمت سرا رحیم آباد  
4 امیر فریدونی رحیم آباد  
5 مرتضی قربانی بلدسر رحیم آباد  

نتایج انتخابات شورای شهرستان شفت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امیر شکاری شفت  
2 امیر صادق شفت  
3 حامد نقوی شفت  
4 حبیب اصل خلیلی شفت  
5 مسعود راد قصبه شفت  

نتایج انتخابات شورای شهرستان منجیل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید جواد طاهری هرزویلی منجیل  
2 ذکاء اسدی جیرندهی منجیل  
3 محمد پورایمانی منجیلی منجیل  
4 رامین ضیایی دفرازی منجیل  
5 سیدمحمدحسینی آغوزبنی منجیل  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رستم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 طاهر رحیمی شمامی رستم آباد  
2 بیژن عطایی چره رستم آباد  
3 ظهیر عالمی رستم آباد  
4 جواد محمدی رستم آباد  
5 حمیدرضا شعبانپور رستم آباد

نتایج انتخابات شورای شهرستان توتکابن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرمین رضائی لاسکی توتکابن  
2 حمیدرضا فرنابوس توتکابنی توتکابن  
3 ایرج امیرنیای شاد توتکابن  
4 رضا عبدی توتکابنی توتکابن  
5 ندرت قاسمی توتکابنی توتکابن

نتایج انتخابات شورای شهرستان لوشان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اژدر بهادیوند چگینی لوشان  
2 سعید بهادیوند چگینی لوشان  
3 بهمن سلخوری غیاثوند لوشان  
4 فرهاد نظامیوند چگینی لوشان  
5 فتحعلی شمسینی لوشان

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهر چوبر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهروز یاقوتی نصرت آباد چوبر  
2 میلاد قلی پور چوبر چوبر  
3 مجید رمضانی چوبری چوبر  
4 عارفعلی نعمتی حویق چوبر  
5 عیسی مختارپور چوبر چوبر

نتایج انتخابات شورای شهر لولمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرش احمدیان رشت آبادی لولمان  
2 علیرضا پاکزاد لولمان  
3 شهرام زمانی رودبارکی لولمان  
4 حسین زمانی لولمان  
5 مصطفی مهربا رشت آبادی لولمان

نتایج انتخابات شورای شهر بره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاظم رضایی برسری بره سر  
2 کیومرث نظری برسری بره سر  
3 محمود نظری برسری بره سر  
4 صادق زارع برسری بره سر  
5 رقیه عزیزی برسری بره سر

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودبار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی تبرته فراهانی رودبار  
2 فاضل حسن زاده رودبار  
3 حسام ذال بگی دارستانی رودبار  
4 مجتبی امانی خلسری رودبار  
5 محمد صادقی رودبار

نتایج انتخابات شورای شهر لشت نشاء

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مصطفی نظری لشت نشاء  
2 علیرضا ثمر ولمی لشت نشاء  
3 آرمان میرزانیاجورشری لشت نشاء  
4 عسگر یوسف زاده لشت نشاء  
5 محمدصادقی بالاجورشری لشت نشاء

نتایج انتخابات شورای شهر رودبنه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد علیجانی رودبنه رودبنه  
2 نعمت الله آزادخواه رودبنه رودبنه  
3 حجت قانع کنفی رودبنه  
4 محمدآموزگار لاکمه سری رودبنه  
5 مهرداد آقاجانی نژاد رودبنه رودبنه

نتایج انتخابات شورای شهر اسالم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 انوش راحلی مقدم اسالم  
2 حسین محمدپرست دیگه سرائی اسالم  
3 سیف الله صداقت دوست اسالم  
4 حسین سلیم نژاد اندبیل اسالم  
5 سامان صباحی اسالم

نتایج انتخابات شورای شهر پیربازار رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اصغر توفیقی ذوالفرانی پیربازار رشت  
2 مازیار ابراهیمی پیربازاری پیربازار رشت  
3 علی اکبر شاهبازی پیربازار رشت  
4 سیدعلی معصومی پیربازار رشت  
5 مرضیه رنجبر کفترودی پیربازار رشت

نتایج انتخابات شورای شهر بازارجمعه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حجت الله باباپور سیاهمرد بازارجمعه  
2 سیدمحمدباقر شفیعی شالکه بازارجمعه  
3 بهمن محمدی نیلاش بازارجمعه  
4 فخرالدین شیرین نیا بازارجمعه  
5 سید سجاد راستکار شال بازارجمعه

نتایج انتخابات شورای شهر لیسار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد تقى نظيرى هره دشت لیسار  
2 مجتبى نصرتى قلعه بین لیسار  
3 سيد هابيل ميربهارى لیسار  
4 عليرضا غفارى لیسار  
5 عسكر آصفى لیسار

نتایج انتخابات شورای شهرستان فومن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عباس احمدزاده سندی فومن  
2 سیده اکرم حسینی فومن  
3 نجم الدین فرهمند فومن  
4 مهدی فولادوند فومن  
5 زهرا نظری فومن

نتایج انتخابات شورای شهرستان خمام

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اسماعیل احمدنیا خمام  
2 مهدی عاشوری خمام  
3 هادی واحدی خمام  
4 جلیل غیاثی خمام  
5 ایمان سهیلی خمام

نتایج انتخابات شورای شهرستان سیاهکل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 پیمان خیراندیش لیش سیاهکل  
2 افشین شاقلانی لور سیاهکل  
3 اصغر ابراهیم نیای سیاهکلی سیاهکل  
4 حمیدرضا شیرینکام چوری سیاهکل  
5 فرداد قنبری سیاهکل

نتایج انتخابات شورای شهر دیلمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 یاور خیرخواه دیلمی دیلمان  
2 ناصر کشاورز دیلمی دیلمان  
3 سعید بخشی دیلمی دیلمان  
4 علی علوی دیلمی دیلمان  
5 محسن عباسی دیلمی دیلمان

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستانه اشرفیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد صادق مقدادی آستانه اشرفیه  
2 عباس عالم آستانه اشرفیه  
3 سید عباس نور حسینی آستانه اشرفیه  
4 حسن حبیب پور آستانه اشرفیه  
5 وحید قربانی آستانه اشرفیه

نتایج انتخابات شورای شهر کیاشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد جانعلی پور لشکامی کیاشهر  
2 علیرضا ثانی حسن کیاده کیاشهر  
3 ابراهیم حقانی حسن کیاده کیاشهر  
4 حاتم پورباقری کیاشهر  
5 فرید اسماعیل زاده کیاشهر


نتایج انتخابات شورای شهر کیاشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد جانعلی پور لشکامی کیاشهر  
2 علیرضا ثانی حسن کیاده کیاشهر  
3 ابراهیم حقانی حسن کیاده کیاشهر  
4 حاتم پورباقری کیاشهر  
5 فرید اسماعیل زاده کیاشهر

نتایج انتخابات شورای شهرستان لنگرود

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محسن فداکار لنگرود  
2 لیلا آبچیان لنگرود  
3 غلامرضا منصفی لنگرود  
4 لیلا رمضانی لنگرود  
5 مهرداد زحمتکش لنگرود  
6 سیروس آقاجانیان لنگرود  
7 یعقوب رمضانی لنگرود

میزان مشارکت مردم به تفکیک هر استان را می توانید اینجا بخوانید.

نتایج انتخابات شورای شهر گیلان اعلام شد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

60cda3a9b2df4_2021-06-19_12-28
29 خرداد 1400 - 12:28

نتایج انتخابات شورای شهر رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد حسین واثق کارگرنیا رشت ۱۱۹۰۴
2 رضا عاشری منگودهی رشت ۱۱۳۴۸
3 علیرضا تاج شهرستانی رشت ۱۰۹۷۸
4 مجید عزیزی رشت ۱۰۸۶۹
5 هادی رمضانی تاج کناری رشت ۱۰۸۰۴
6 سید حسین رضویان رشت ۱۰۴۶۸
7 امیر حسین علوی امندانی رشت ۹۹۶۸
8 مهدی نوری هریس رشت ۹۹۳۴
9 مسعود عباس نژاد کارسیدانی رشت ۸۸۱۴
10 سید شمس شفیعی دوگاهه رشت ۸۷۶۹
11 نادر حسینی مژدهه رشت ۸۱۹۴
12 حسن کریمی کرنق رشت ۷۴۵۳
13 محسن سماکچی رشت ۷۱۸۸
14 محمد حسن عاقل منش رشت ۶۸۹۷
15 امید حبیبی لاسکی رشت ۶۷۷۷
16 مریم گیلانپور رشت ۶۳۲۳
17 محمد محمودیان رشت ۶۲۴۹
18 قنبر همتی رشت ۶۲۳۲

نتایج انتخابات شورای شهررضوانشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهرام اکبری رضوانشهر  
2 محمد امام پور رضوانشهر  
3 حمیدرضا بادپا رضوانشهر  
4 جهانبخش گلرخ رضوانشهر  
5 مازیار پرهیزگار رضوانشهر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رانکو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد گلباز رانکو ۷۸۸
2 سعید اعتمادنیا رانکو ۷۰۶
3 وحید طاهری رانکو ۶۸۷
4 مرتضی آقاجانی رانکو ۶۲۸
5 اسماعیل علیدوست رانکو ۵۶۸

نتایج انتخابات شورای شهرستان پره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نوید یکتا پره سر  
2 اسکندر مهری پره سر  
3 مسعود بابایی پره سر  
4 فریدون جدی پره سر  
5 رسول شهبازی پره سر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستارا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فرهاد محسنی آستارا  
2 یاشین کمالی آستارا  
3 محمدرضا صفرخواه آستارا  
4 سروش وظیفه آستارا  
5 میثم الوان پور آستارا  
6 فرهاد قنائی آستارا  
7 وحید ودودی آستارا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان صومعه سرا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 بهزاد دلیری صومعه سرا  
2 سیدمحمود حسینی صومعه سرا  
3 مجتبی حسین زاده صومعه سرا  
4 محمد عربانی مستقیم  صومعه سرا  
5 حسن ارشاد دانا صومعه سرا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان املش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد قانع املش 2103
2 مجید مالک املش 1639
3 محمد ذکری املش 1607
4 فاضل رضوان نیا املش 1445
5 اصغر جانعلی پور املش 1435

نتایج انتخابات شورای شهرستان خشکبیجار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاوه صفری خشکبیجار ۷۳۶
2 سلمان مظفری خشکبیجار ۷۲۰
3 ثریاکهنی خشکبیجار ۷۱۴
4 سجادطالقانی خشکبیجار ۶۸۴
5 سیدنواب حسینی خشکبیجار ۵۳۶

نتایج انتخابات شورای شهرستان کوچصفهان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مهیار حسین زاده کوچصفهان  
2 حسین صادقی کوچصفهان  
3 سعید ابراهیم زاده کوچصفهان  
4 حسین حسین پور کوچصفهان  
5 شهاب حاجعلی پور کوچصفهان  
6 حامد نژاد رضایی کوچصفهان  

نتایج انتخابات شورای شهرستان لاهیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد ریاحی فر لاهیجان ۶۴۸۴
2 فرشید فلاح مجد لاهیجان ۵۷۴۴
3 محمد ایدروم لاهیجان ۴۶۱۸
4 بهمن کنعانی لاهیجان ۴۳۹۶
5 آرمان پوریاسری لاهیجان ۳۳۷۳
6 هانی پورنصیر لاهیجان ۳۲۷۲
7 ابراهیم خوشحال لاهیجان ۳۱۸۴

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهرستان ماسال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 داوود شفیع پور ماسال  
2 حامد عباسی ماسال  
3 مهدی ایزدی ماسال  
4 مجید زارع ماسال  
5 فرداد هادی پور ماسال  

نتایج انتخابات شورای شهرستان بندرانزلی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شعبان جعفری جفرودی بندرانزلی  
2 حسن احمدی فر بندرانزلی  
3 مه سیما نصیری سمنانی بندرانزلی  
4 محمدرضاصفری بلسکله بندرانزلی  
5 محمدرضا بدیعی فرد بندرانزلی  
6 سید ابراهیم مرتضوی سیاهمزگی بندرانزلی  
7 هادی حیدری بندرانزلی  
8 فرشاد حسینی فر بندرانزلی  
9 کریم اله شعبانی بندرانزلی  
10 سید آزاده سنجبدله بندرانزلی  
11 فریدون طیوری آبکنار بندرانزلی  
12 علی مرجب بندرانزلی  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید سبحان میرعابد حسینی رودسر  
2 فائزه قنبرزاده رانکوهی رودسر  
3 اسماعیل صفری رودسر  
4 معصومه نقدی بازنشین رودسر  
5 شهرام قهرمانی رودسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان چابکسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حکیمه نوری دوران محله چابکسر  
2 جعفر قاسمی جیردهی چابکسر  
3 سهیل رمضان زاده کراتی چابکسر  
4 جعفر حسن زاده شیخ زاهدی چابکسر  
5 رامین محمدی چابک چابکسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان واجارگاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول نبی پور چاکل واجارگاه  
2 ابوطالب کیوانی واجارگاه  
3 روح الله مردان واجاری واجارگاه  
4 علی رستم پور واجاری واجارگاه  
5 خیرالله رضایی کنگاچر واجارگاه  

نتایج انتخابات شورای شهرستان کلاچای

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران علی پور کلایه کلاچای  
2 مرتضی فرزاد فردهیر کلاچای  
3 مجتبی هاشم زاده گزافرودی کلاچای  
4 بابک قاسمی کلاچای  
5 علی آقاجان پور مقئم گزافرودی کلاچای  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رحیم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 وحید محمدیان شوئیلی رحیم آباد  
2 صالح حیدری اشکلک رحیم آباد  
3 عبدالوهاب رضائی نعمت سرا رحیم آباد  
4 امیر فریدونی رحیم آباد  
5 مرتضی قربانی بلدسر رحیم آباد  

نتایج انتخابات شورای شهرستان شفت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امیر شکاری شفت  
2 امیر صادق شفت  
3 حامد نقوی شفت  
4 حبیب اصل خلیلی شفت  
5 مسعود راد قصبه شفت  

نتایج انتخابات شورای شهرستان منجیل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید جواد طاهری هرزویلی منجیل  
2 ذکاء اسدی جیرندهی منجیل  
3 محمد پورایمانی منجیلی منجیل  
4 رامین ضیایی دفرازی منجیل  
5 سیدمحمدحسینی آغوزبنی منجیل  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رستم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 طاهر رحیمی شمامی رستم آباد  
2 بیژن عطایی چره رستم آباد  
3 ظهیر عالمی رستم آباد  
4 جواد محمدی رستم آباد  
5 حمیدرضا شعبانپور رستم آباد

نتایج انتخابات شورای شهرستان توتکابن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرمین رضائی لاسکی توتکابن  
2 حمیدرضا فرنابوس توتکابنی توتکابن  
3 ایرج امیرنیای شاد توتکابن  
4 رضا عبدی توتکابنی توتکابن  
5 ندرت قاسمی توتکابنی توتکابن

نتایج انتخابات شورای شهرستان لوشان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اژدر بهادیوند چگینی لوشان  
2 سعید بهادیوند چگینی لوشان  
3 بهمن سلخوری غیاثوند لوشان  
4 فرهاد نظامیوند چگینی لوشان  
5 فتحعلی شمسینی لوشان

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهر چوبر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهروز یاقوتی نصرت آباد چوبر  
2 میلاد قلی پور چوبر چوبر  
3 مجید رمضانی چوبری چوبر  
4 عارفعلی نعمتی حویق چوبر  
5 عیسی مختارپور چوبر چوبر

نتایج انتخابات شورای شهر لولمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرش احمدیان رشت آبادی لولمان  
2 علیرضا پاکزاد لولمان  
3 شهرام زمانی رودبارکی لولمان  
4 حسین زمانی لولمان  
5 مصطفی مهربا رشت آبادی لولمان

نتایج انتخابات شورای شهر بره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاظم رضایی برسری بره سر  
2 کیومرث نظری برسری بره سر  
3 محمود نظری برسری بره سر  
4 صادق زارع برسری بره سر  
5 رقیه عزیزی برسری بره سر

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودبار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی تبرته فراهانی رودبار  
2 فاضل حسن زاده رودبار  
3 حسام ذال بگی دارستانی رودبار  
4 مجتبی امانی خلسری رودبار  
5 محمد صادقی رودبار

نتایج انتخابات شورای شهر لشت نشاء

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مصطفی نظری لشت نشاء  
2 علیرضا ثمر ولمی لشت نشاء  
3 آرمان میرزانیاجورشری لشت نشاء  
4 عسگر یوسف زاده لشت نشاء  
5 محمدصادقی بالاجورشری لشت نشاء

نتایج انتخابات شورای شهر رودبنه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد علیجانی رودبنه رودبنه  
2 نعمت الله آزادخواه رودبنه رودبنه  
3 حجت قانع کنفی رودبنه  
4 محمدآموزگار لاکمه سری رودبنه  
5 مهرداد آقاجانی نژاد رودبنه رودبنه

نتایج انتخابات شورای شهر اسالم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 انوش راحلی مقدم اسالم  
2 حسین محمدپرست دیگه سرائی اسالم  
3 سیف الله صداقت دوست اسالم  
4 حسین سلیم نژاد اندبیل اسالم  
5 سامان صباحی اسالم

نتایج انتخابات شورای شهر پیربازار رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اصغر توفیقی ذوالفرانی پیربازار رشت  
2 مازیار ابراهیمی پیربازاری پیربازار رشت  
3 علی اکبر شاهبازی پیربازار رشت  
4 سیدعلی معصومی پیربازار رشت  
5 مرضیه رنجبر کفترودی پیربازار رشت

نتایج انتخابات شورای شهر بازارجمعه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حجت الله باباپور سیاهمرد بازارجمعه  
2 سیدمحمدباقر شفیعی شالکه بازارجمعه  
3 بهمن محمدی نیلاش بازارجمعه  
4 فخرالدین شیرین نیا بازارجمعه  
5 سید سجاد راستکار شال بازارجمعه

نتایج انتخابات شورای شهر لیسار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد تقى نظيرى هره دشت لیسار  
2 مجتبى نصرتى قلعه بین لیسار  
3 سيد هابيل ميربهارى لیسار  
4 عليرضا غفارى لیسار  
5 عسكر آصفى لیسار

نتایج انتخابات شورای شهرستان فومن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عباس احمدزاده سندی فومن  
2 سیده اکرم حسینی فومن  
3 نجم الدین فرهمند فومن  
4 مهدی فولادوند فومن  
5 زهرا نظری فومن

نتایج انتخابات شورای شهرستان خمام

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اسماعیل احمدنیا خمام  
2 مهدی عاشوری خمام  
3 هادی واحدی خمام  
4 جلیل غیاثی خمام  
5 ایمان سهیلی خمام

نتایج انتخابات شورای شهرستان سیاهکل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 پیمان خیراندیش لیش سیاهکل  
2 افشین شاقلانی لور سیاهکل  
3 اصغر ابراهیم نیای سیاهکلی سیاهکل  
4 حمیدرضا شیرینکام چوری سیاهکل  
5 فرداد قنبری سیاهکل

نتایج انتخابات شورای شهر دیلمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 یاور خیرخواه دیلمی دیلمان  
2 ناصر کشاورز دیلمی دیلمان  
3 سعید بخشی دیلمی دیلمان  
4 علی علوی دیلمی دیلمان  
5 محسن عباسی دیلمی دیلمان

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستانه اشرفیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد صادق مقدادی آستانه اشرفیه  
2 عباس عالم آستانه اشرفیه  
3 سید عباس نور حسینی آستانه اشرفیه  
4 حسن حبیب پور آستانه اشرفیه  
5 وحید قربانی آستانه اشرفیه

نتایج انتخابات شورای شهر رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد حسین واثق کارگرنیا رشت ۱۱۹۰۴
2 رضا عاشری منگودهی رشت ۱۱۳۴۸
3 علیرضا تاج شهرستانی رشت ۱۰۹۷۸
4 مجید عزیزی رشت ۱۰۸۶۹
5 هادی رمضانی تاج کناری رشت ۱۰۸۰۴
6 سید حسین رضویان رشت ۱۰۴۶۸
7 امیر حسین علوی امندانی رشت ۹۹۶۸
8 مهدی نوری هریس رشت ۹۹۳۴
9 مسعود عباس نژاد کارسیدانی رشت ۸۸۱۴
10 سید شمس شفیعی دوگاهه رشت ۸۷۶۹
11 نادر حسینی مژدهه رشت ۸۱۹۴
12 حسن کریمی کرنق رشت ۷۴۵۳
13 محسن سماکچی رشت ۷۱۸۸
14 محمد حسن عاقل منش رشت ۶۸۹۷
15 امید حبیبی لاسکی رشت ۶۷۷۷
16 مریم گیلانپور رشت ۶۳۲۳
17 محمد محمودیان رشت ۶۲۴۹
18 قنبر همتی رشت ۶۲۳۲

 

نتایج انتخابات شورای شهرستان رانکو

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد گلباز رانکو ۷۸۸
2 سعید اعتمادنیا رانکو ۷۰۶
3 وحید طاهری رانکو ۶۸۷
4 مرتضی آقاجانی رانکو ۶۲۸
5 اسماعیل علیدوست رانکو ۵۶۸

نتایج انتخابات شورای شهرستان پره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 نوید یکتا پره سر  
2 اسکندر مهری پره سر  
3 مسعود بابایی پره سر  
4 فریدون جدی پره سر  
5 رسول شهبازی پره سر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستارا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 فرهاد محسنی آستارا  
2 یاشین کمالی آستارا  
3 محمدرضا صفرخواه آستارا  
4 سروش وظیفه آستارا  
5 میثم الوان پور آستارا  
6 فرهاد قنائی آستارا  
7 وحید ودودی آستارا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان صومعه سرا

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 بهزاد دلیری صومعه سرا  
2 سیدمحمود حسینی صومعه سرا  
3 مجتبی حسین زاده صومعه سرا  
4 محمد عربانی مستقیم  صومعه سرا  
5 حسن ارشاد دانا صومعه سرا  

نتایج انتخابات شورای شهرستان املش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد قانع املش 2103
2 مجید مالک املش 1639
3 محمد ذکری املش 1607
4 فاضل رضوان نیا املش 1445
5 اصغر جانعلی پور املش 1435


نتایج انتخابات شورای شهرستان لاهیجان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 احمد ریاحی فر لاهیجان ۶۴۸۴
2 فرشید فلاح مجد لاهیجان ۵۷۴۴
3 محمد ایدروم لاهیجان ۴۶۱۸
4 بهمن کنعانی لاهیجان ۴۳۹۶
5 آرمان پوریاسری لاهیجان ۳۳۷۳
6 هانی پورنصیر لاهیجان ۳۲۷۲
7 ابراهیم خوشحال لاهیجان ۳۱۸۴

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهرستان ماسال

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 داوود شفیع پور ماسال  
2 حامد عباسی ماسال  
3 مهدی ایزدی ماسال  
4 مجید زارع ماسال  
5 فرداد هادی پور ماسال  

نتایج انتخابات شورای شهرستان بندرانزلی

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شعبان جعفری جفرودی بندرانزلی  
2 حسن احمدی فر بندرانزلی  
3 مه سیما نصیری سمنانی بندرانزلی  
4 محمدرضاصفری بلسکله بندرانزلی  
5 محمدرضا بدیعی فرد بندرانزلی  
6 سید ابراهیم مرتضوی سیاهمزگی بندرانزلی  
7 هادی حیدری بندرانزلی  
8 فرشاد حسینی فر بندرانزلی  
9 کریم اله شعبانی بندرانزلی  
10 سید آزاده سنجبدله بندرانزلی  
11 فریدون طیوری آبکنار بندرانزلی  
12 علی مرجب بندرانزلی  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید سبحان میرعابد حسینی رودسر  
2 فائزه قنبرزاده رانکوهی رودسر  
3 اسماعیل صفری رودسر  
4 معصومه نقدی بازنشین رودسر  
5 شهرام قهرمانی رودسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان چابکسر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حکیمه نوری دوران محله چابکسر  
2 جعفر قاسمی جیردهی چابکسر  
3 سهیل رمضان زاده کراتی چابکسر  
4 جعفر حسن زاده شیخ زاهدی چابکسر  
5 رامین محمدی چابک چابکسر  

نتایج انتخابات شورای شهرستان واجارگاه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول نبی پور چاکل واجارگاه  
2 ابوطالب کیوانی واجارگاه  
3 روح الله مردان واجاری واجارگاه  
4 علی رستم پور واجاری واجارگاه  
5 خیرالله رضایی کنگاچر واجارگاه  

نتایج انتخابات شورای شهرستان کلاچای

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کامران علی پور کلایه کلاچای  
2 مرتضی فرزاد فردهیر کلاچای  
3 مجتبی هاشم زاده گزافرودی کلاچای  
4 بابک قاسمی کلاچای  
5 علی آقاجان پور مقئم گزافرودی کلاچای  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رحیم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 وحید محمدیان شوئیلی رحیم آباد  
2 صالح حیدری اشکلک رحیم آباد  
3 عبدالوهاب رضائی نعمت سرا رحیم آباد  
4 امیر فریدونی رحیم آباد  
5 مرتضی قربانی بلدسر رحیم آباد  

نتایج انتخابات شورای شهرستان شفت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 امیر شکاری شفت  
2 امیر صادق شفت  
3 حامد نقوی شفت  
4 حبیب اصل خلیلی شفت  
5 مسعود راد قصبه شفت  

نتایج انتخابات شورای شهرستان منجیل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 سید جواد طاهری هرزویلی منجیل  
2 ذکاء اسدی جیرندهی منجیل  
3 محمد پورایمانی منجیلی منجیل  
4 رامین ضیایی دفرازی منجیل  
5 سیدمحمدحسینی آغوزبنی منجیل  

نتایج انتخابات شورای شهرستان رستم آباد

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 طاهر رحیمی شمامی رستم آباد  
2 بیژن عطایی چره رستم آباد  
3 ظهیر عالمی رستم آباد  
4 جواد محمدی رستم آباد  
5 حمیدرضا شعبانپور رستم آباد

نتایج انتخابات شورای شهرستان توتکابن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرمین رضائی لاسکی توتکابن  
2 حمیدرضا فرنابوس توتکابنی توتکابن  
3 ایرج امیرنیای شاد توتکابن  
4 رضا عبدی توتکابنی توتکابن  
5 ندرت قاسمی توتکابنی توتکابن

نتایج انتخابات شورای شهرستان لوشان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اژدر بهادیوند چگینی لوشان  
2 سعید بهادیوند چگینی لوشان  
3 بهمن سلخوری غیاثوند لوشان  
4 فرهاد نظامیوند چگینی لوشان  
5 فتحعلی شمسینی لوشان

نتایج انتخابات شورای شهرستان تالش

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 رسول برهانی تالش  
2 بهزاد پورپناه تالش  
3 هادی رحیمی جولندان تالش  
4 وحید یوسف زاده جوکندان تالش  
5 فیروزه اردویی تالش  
6 بهروز علی بابایی تالش  
7 عبداله حسین پور تالش  

نتایج انتخابات شورای شهر چوبر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 شهروز یاقوتی نصرت آباد چوبر  
2 میلاد قلی پور چوبر چوبر  
3 مجید رمضانی چوبری چوبر  
4 عارفعلی نعمتی حویق چوبر  
5 عیسی مختارپور چوبر چوبر

نتایج انتخابات شورای شهر لولمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 آرش احمدیان رشت آبادی لولمان  
2 علیرضا پاکزاد لولمان  
3 شهرام زمانی رودبارکی لولمان  
4 حسین زمانی لولمان  
5 مصطفی مهربا رشت آبادی لولمان

نتایج انتخابات شورای شهر بره سر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 کاظم رضایی برسری بره سر  
2 کیومرث نظری برسری بره سر  
3 محمود نظری برسری بره سر  
4 صادق زارع برسری بره سر  
5 رقیه عزیزی برسری بره سر

نتایج انتخابات شورای شهرستان رودبار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 علی تبرته فراهانی رودبار  
2 فاضل حسن زاده رودبار  
3 حسام ذال بگی دارستانی رودبار  
4 مجتبی امانی خلسری رودبار  
5 محمد صادقی رودبار

نتایج انتخابات شورای شهر لشت نشاء

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 مصطفی نظری لشت نشاء  
2 علیرضا ثمر ولمی لشت نشاء  
3 آرمان میرزانیاجورشری لشت نشاء  
4 عسگر یوسف زاده لشت نشاء  
5 محمدصادقی بالاجورشری لشت نشاء

نتایج انتخابات شورای شهر رودبنه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد علیجانی رودبنه رودبنه  
2 نعمت الله آزادخواه رودبنه رودبنه  
3 حجت قانع کنفی رودبنه  
4 محمدآموزگار لاکمه سری رودبنه  
5 مهرداد آقاجانی نژاد رودبنه رودبنه

نتایج انتخابات شورای شهر اسالم

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 انوش راحلی مقدم اسالم  
2 حسین محمدپرست دیگه سرائی اسالم  
3 سیف الله صداقت دوست اسالم  
4 حسین سلیم نژاد اندبیل اسالم  
5 سامان صباحی اسالم

نتایج انتخابات شورای شهر پیربازار رشت

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اصغر توفیقی ذوالفرانی پیربازار رشت  
2 مازیار ابراهیمی پیربازاری پیربازار رشت  
3 علی اکبر شاهبازی پیربازار رشت  
4 سیدعلی معصومی پیربازار رشت  
5 مرضیه رنجبر کفترودی پیربازار رشت

نتایج انتخابات شورای شهر بازارجمعه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 حجت الله باباپور سیاهمرد بازارجمعه  
2 سیدمحمدباقر شفیعی شالکه بازارجمعه  
3 بهمن محمدی نیلاش بازارجمعه  
4 فخرالدین شیرین نیا بازارجمعه  
5 سید سجاد راستکار شال بازارجمعه

نتایج انتخابات شورای شهر لیسار

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد تقى نظيرى هره دشت لیسار  
2 مجتبى نصرتى قلعه بین لیسار  
3 سيد هابيل ميربهارى لیسار  
4 عليرضا غفارى لیسار  
5 عسكر آصفى لیسار

نتایج انتخابات شورای شهرستان فومن

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 عباس احمدزاده سندی فومن  
2 سیده اکرم حسینی فومن  
3 نجم الدین فرهمند فومن  
4 مهدی فولادوند فومن  
5 زهرا نظری فومن

نتایج انتخابات شورای شهرستان خمام

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 اسماعیل احمدنیا خمام  
2 مهدی عاشوری خمام  
3 هادی واحدی خمام  
4 جلیل غیاثی خمام  
5 ایمان سهیلی خمام

نتایج انتخابات شورای شهرستان سیاهکل

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 پیمان خیراندیش لیش سیاهکل  
2 افشین شاقلانی لور سیاهکل  
3 اصغر ابراهیم نیای سیاهکلی سیاهکل  
4 حمیدرضا شیرینکام چوری سیاهکل  
5 فرداد قنبری سیاهکل

نتایج انتخابات شورای شهر دیلمان

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 یاور خیرخواه دیلمی دیلمان  
2 ناصر کشاورز دیلمی دیلمان  
3 سعید بخشی دیلمی دیلمان  
4 علی علوی دیلمی دیلمان  
5 محسن عباسی دیلمی دیلمان

نتایج انتخابات شورای شهرستان آستانه اشرفیه

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد صادق مقدادی آستانه اشرفیه  
2 عباس عالم آستانه اشرفیه  
3 سید عباس نور حسینی آستانه اشرفیه  
4 حسن حبیب پور آستانه اشرفیه  
5 وحید قربانی آستانه اشرفیه

نتایج انتخابات شورای شهر کیاشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد جانعلی پور لشکامی کیاشهر  
2 علیرضا ثانی حسن کیاده کیاشهر  
3 ابراهیم حقانی حسن کیاده کیاشهر  
4 حاتم پورباقری کیاشهر  
5 فرید اسماعیل زاده کیاشهر


نتایج انتخابات شورای شهر کیاشهر

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محمد جانعلی پور لشکامی کیاشهر  
2 علیرضا ثانی حسن کیاده کیاشهر  
3 ابراهیم حقانی حسن کیاده کیاشهر  
4 حاتم پورباقری کیاشهر  
5 فرید اسماعیل زاده کیاشهر

نتایج انتخابات شورای شهرستان لنگرود

ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرای شمارش شده شعب
1 محسن فداکار لنگرود  
2 لیلا آبچیان لنگرود  
3 غلامرضا منصفی لنگرود  
4 لیلا رمضانی لنگرود  
5 مهرداد زحمتکش لنگرود  
6 سیروس آقاجانیان لنگرود  
7 یعقوب رمضانی لنگرود

میزان مشارکت مردم به تفکیک هر استان را می توانید اینجا بخوانید.

منبع: صداو سیما

68

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks