فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸


20 شهریور 1398 - 07:59
5d786a2808971_2019-09-11_07-59
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفاً جنبه سرگرمی دارد.

دوست عزیزی که ۲۰ شهریور به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، پر جنب و جوش، باهوش، قدرتمند و بسیار با استعداد هستید. ایده‌ها و افکار فوق العاده‌ای که شما در سر دارید به پیشرفت حرفه‌ایتان کمک می‌کنند و تحسین و تأیید دیگران را نیز برایتان به همراه دارند، اما باید مواظب باشید ولخرجی و لجبازی‌هایتان تأثیر منفی روی دیگران و قضاوتی که از شما دارند نداشته باشند. سالی که پیش رو دارید غافلگیری‌های خوشایند و پاداش‌های بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. آرزوهایی که برای مدت های طولانی در سر پرورانده اید امسال بالاخره به واقعیت خواهند پیوست. منابع جدیدی که برای کسب درآمد بیشتر پیدا می کنید به شما کمک خواهند کرد تا ثبات مالی قابل توجهی پیدا کنید و همچنین اعتماد به نفستان افزایش پیدا کند. سفرهای کاری سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت و موقعیت کاری‌تان را نیز به میزان چشمگیری بهتر خواهند کرد. سرمایه‌گذاری در بازار سهام و مسکن سود زیادی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در اواخر سال یک سفر دوردست فرصت های زیادی را برای رشد و پیشرفت برای شما فراهم خواهد کرد و شما را با افراد متخصص و شناخته شده ای که می توانند به پیشرفت کاریتان کمک کنند آشنا خواهد کرد. درگیری های حقوقی تان امسال همچنان ادامه خواهند داشت و هزینه‌هایی را نیز به شما تحمیل خواهند کرد. اگر متأهل و بچه دار هستید امسال فرزندانتان با موفقیت‌هایتان باعث شادی و سربلندی شما خواهند شد و همسرتان نیز شما را مورد حمایت و محبت خویش قرار خواهد داد. ماه های آبان، دی، اردیبهشت و خرداد بهترین ماه‌های سال هستند و موفقیت و ثروت را برایتان به همراه خواهند آورد.

 فروردین

تغییرات مثبتی در روابط فعلی‌تان به وجود خواهند آمد، اگر این رابطه کاری است به توافق جدیدی خواهید رسید که وعده موفقیت و کسب منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر هم پای روابط عاطفی در میان باشد همه چیز آنقدر خوب و فوق العاده به نظر می رسد که شاید حتی تصمیم بگیرید رابطه خود را رسمی‌تر کرده و وارد مرحله جدیدی شوید. هر رابطه جدیدی هم که امروز آغاز کنید خیلی خوب خواهد بود و آینده روشنی در انتظار آن خواهد بود. امروز ممکن است یکی از دوستان و یا همکارانتان به صورت غیر منتظره کاری انجام دهد که اصلا انتظارش را ندارید و با این کار خود برنامه‌های شما را به هم بریزد.

 اردیبهشت

امروز احساس می‌کنید نیاز دارید به جای آن که ساعت‌های طولانی کار کنید، وقتتان را با دوستان‌تان بگذرانید و از آنها عقب نمانید. هرچند این ایده خیلی وسوسه کننده به نظر می‌رسد، ولی نمی‌توانید امروز را تعطیل کنید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. آیا این اواخر رژیم غذایی جدیدی را آغاز کرده و یا ورزش کردن را شروع کرده اید؟ امروز وقتی جلوی آینه قرار بگیرید نتیجه این تغییرات را به طور محسوس و قابل لمسی مشاهده خواهید کرد. به تلاش‌هایتان ادامه بدهید و اگر سرعت پیشرفتتان زیاد نبود ناامید نشوید و میدان را خالی نکنید. شاید بد نباشد حتی کمی بیشتر به خودتان فشار بیاورید و کمی پیاده روی را هم به برنامه‌تان اضافه کنید.

 خرداد

آیا به فکر تغییر مکان، ادامه تحصیل و یا انتخاب یک شغل جدید هستید؟ در حال حاضر تعداد کارهایی که برای شما غیر ممکن هستند انگشت‌شمارند. اگر نیت‌تان جدی است تمام تلاش خودتان را بکنید و خیالتان از آینده کاری که انجام می‌دهید راحت باشد. البته دقت کنید پیش از آن که دست به کار شوید اطلاعات کافی را در این رابطه به دست بیاورید. هرچند در حال حاضر مسائل موجود در رابطه عاطفی‌تان ذهن شما را به خود مشغول کرده‌اند، ولی امروز مسائل مهمتری برای رسیدگی دارید. اکنون تصمیماتی در مورد مسائل کاری باید بگیرید که اثراتی دراز مدت بر روی زندگی شما خواهند داشت. تصمیم هایی که الان می گیرید روی زندگی همسرتان نیز تأثیرات زیادی خواهد داشت.

 تیر

امروز وسیله ای به ظاهر پیش پا افتاده که به طور مرتب استفاده می کنید و حواستان به آن نیست خراب می شود و شما را حسابی به دردسر می‌اندازد. این وضعیت ممکن است باعث آشفتگی شما شود، اما بهتر است سعی کنید به اعصاب خودتان مسلط باشید و سر حوصله یک نیروی متخصص برای تعمیر آن پیدا کنید. هر تلاشی از طرف خودتان برای تعمیر این وسیله با شکست مواجه خواهد شد و حتی اوضاع را از این که هست بدتر خواهد کرد. اگر مجرد هستید شاید دلتان بخواهد رابطه عاطفی جدیدی را شروع کرده و یا حتی به طور جدی به ازدواج فکر کنید. تغییرات همیشه همراه با استرس و نگرانی هستند، اما خیالتان از این که این تغییرات برایتان نتایج خوبی خواهند داشت راحت باشد.

 مرداد

امروز وسایل و تجهیزات شما برای برقراری ارتباط با دیگران به خوبی کار نخواهند کرد. اگر لازم است حتماً با کسی صحبت کنید. به احتمال زیاد بهترین راه ممکن این است که سوار ماشین‌تان شوید و به دیدن او بروید و حرف‌هایتان را بزنید. در غیر این صورت زمان زیادی را به تلاش برای برقراری ارتباط خواهید گذراند و نتیجه مورد نظرتان را هم نخواهید گرفت. امروز ممکن است فرصتی برای کسب درآمد بیشتر برای شما به وجود بیاید که به احتمال زیاد از طریق یکی از دوستان مؤنث‌تان برایتان فراهم خواهد شد. این پروژه هر چند موقتی و کوتاه مدت است می تواند هم برای شما مفرح و لذت بخش باشد و هم منافع مادی و غیر مادی بسیاری برایتان به همراه داشته باشد.

 شهریور

امروز مسائل مادی باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهند شد. هزینه‌های غیرمنتظره‌ای به یکی از نزدیکانتان تحمیل شده‌اند و به احتمال زیاد او برای گرفتن کمک به سراغ شما خواهد آمد. شما از صمیم قلب دوست دارید به این دوستتان کمک کنید، اما با توجه به توضیحاتی که او می‌دهد به نظر نمی‌رسد که مشکل این شخص به این زودی‌ها حل شود و بتواند پولتان را به شما بازگرداند. یادتان باشد که خود شما به زودی به این پول نیاز دارید و اگر آن را قرض بدهید به این زودی ها آن را پس نخواهید گرفت. اگر فکر می‌کنید که می توانید به اندازه‌ای که نیاز خواهید داشت پس انداز کنید در کمک کردن به این شخص حتی یک لحظه هم تردید نکنید.

 مهر

امروز در خانه تان منتظر اتفاق تازه‌ای باشد. شاید ناگهان مهمانی از راه برسد که قصد دارد برای مدتی در خانه شما اقامت داشته باشد، شاید هم درگیر تغییر دکوراسیون و خرید وسایل جدید برای منزلتان باشید. در هر حال این تغییرات اگر در ابتدا باعث بهم ریختگی نظم منزلتان شوند، در نهایت اثرات مثبتی روی زندگیتان خواهند داشت. منتظر اتفاقاتی خوب و خوشایند باشید. شما امروز می‌خواهید همچون یک قهرمان تلاش کنید تا دیگران را به راحتی برسانید. با این حال باید یادتان باشد که نیازهای خودتان را هم در نظر داشته باشید و خودتان را گم و فراموش نکنید، در غیر این صورت نمی توانید برای دیگران هم کاری بکنید.

 آبان

اخبار بسیار خوبی از طرف یکی از اعضای خانواده و یا همسایگانتان به گوشتان خواهند رسید. این موضوع شاید در ارتباط با مسائل مادی و یا فرصتی جدید برای شما باشد. پس از شنیدن این اخبار احساس شور و هیجانی وجودتان را فرا گرفته و احساس می‌کنید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و باید در این رابطه برخی تماس های تلفنی بگیرید. آینده بسیار روشن به نظر می‌رسد، خوشحال باشید! امروز با عشقتان راجع به رؤیاهای مشترک و کارهایی که دوست دارید در کنار یکدیگر انجام دهید حرف بزنید، سپس منطقی بودن یا نبودن آنها را بررسی کرده و اگر امکانپذیر هستند برای آنها برنامه ریزی کنید.

آذر 

امروز برای شما روز شروع‌های تازه است. موفقیت‌های گذشته‌تان احساس اعتماد به نفس بیشتری را همراه با خوش‌بینی و شور و هیجان نسبت به آینده را در وجود شما زنده کرده‌اند. سفری در انتظار شما است که فرصتی برای ادامه تحصیل را برای شما فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی نیز اوضاع به نسبت مساعد به نظر می رسد و اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت. امروز از آرایشگرتان وقت بگیرید و صورتتان را پاک سازی کرده، ماساژ دهید و یا تغییراتی که مدت ها دلتان می خواسته ولی جسارت کافی برای انجام آنها را نداشته اید در ظاهر خود ایجاد کنید. اگر توانستید برای خودتان لباس های جدید بخرید و ظاهرتان را برای یک زندگی تازه آماده کنید.

 دی

امروز آشفتگی، اختلاف نظر و دلخوری فضای اطرافتان را در برگرفته است. بین دوستان و اعضای خانواده‌تان بحث‌ها و سوء‌تفاهم هایی پیش خواهند آمد، اما شما باید مواظب باشید که آتش بیار معرکه نشوید و اوضاع را از این که هست بدتر نکنید. حتی اگر دیدید که شخصی دارد با خود شما تند رفتار می‌کند سعی کنید خونسردی تان را حفظ کرده و در آرامش به حرف هایش گوش کنید. به جای اینکه سعی کنید حرف خودتان را به کرسی نشانده و ثابت کنید که حق با شماست، بهتر است سعی کنید طرف مقابلتان را درک کنید و از زاویه ی دید او به شرایط نگاه کنید. اگر نمی توانید به اعصابتان مسلط باشید کمی از دیگران فاصله بگیرید.

 بهمن

امروز روز خوبی برای برنامه ریزی و یا شروع یک سفر هوایی نیست. اگر می‌توانید چند روزی دست نگه دارید و بعد راهی این سفر شوید. با این حال، اگر گزینه ی دیگری ندارید و باید همین امروز راهی سفر شوید بهتر است یک بار دیگر تمام هماهنگی های لازم را انجام دهید و از اینکه تأخیری در کار نیست، رزرو هتل را به درستی انجام داده‌اید و وضعیت آب و هوا مناسب است اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت خودتان را برای تأخیر، بی نظمی و مشکلاتی که برایتان پیش خواهند آمد آماده کنید. اگر هیچ گاه توانایی خودتان را در انجام کارهای هنری نسنجیده‌اید، امروز همان روزی است که منتظرش بودید. نبوغ و خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و حس زیبایی شناسی‌تان بسیار قوی است.

 اسفند

اختلالاتی که امروز در عملکرد کامپیوترها، دستگاه‌های خودپرداز و سیستم‌های تلفنی پیش می‌آیند ممکن است در تراکنش‌های مالی شما مشکلاتی را به وجود بیاورند. سعی کنید پرداخت‌هایتان را از روش های سنتی و قدیمی به انجام برسانید. امروز زمان خوبی برای شروع و یا حتی تکمیل معاملات مختلف نیست. در حال حاضر همه چیز خیلی آشفته تر و بی نظم تر از آن است که بشود این کارها را به نحو مناسبی انجام داد. بهتر است تا آغاز هفته ی آینده دست نگه دارید. در زندگی زناشویی مسائل اقتصادی ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند. این که چه کسی بیشتر خرج می‌کند یا چه کسی بیشتر پول در می‌آورد و امثال آن را با حرف زدن می‌توانید به سادگی حل کنید.

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفاً جنبه سرگرمی دارد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5d786a2808971_2019-09-11_07-59
20 شهریور 1398 - 07:59

دوست عزیزی که ۲۰ شهریور به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، پر جنب و جوش، باهوش، قدرتمند و بسیار با استعداد هستید. ایده‌ها و افکار فوق العاده‌ای که شما در سر دارید به پیشرفت حرفه‌ایتان کمک می‌کنند و تحسین و تأیید دیگران را نیز برایتان به همراه دارند، اما باید مواظب باشید ولخرجی و لجبازی‌هایتان تأثیر منفی روی دیگران و قضاوتی که از شما دارند نداشته باشند. سالی که پیش رو دارید غافلگیری‌های خوشایند و پاداش‌های بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. آرزوهایی که برای مدت های طولانی در سر پرورانده اید امسال بالاخره به واقعیت خواهند پیوست. منابع جدیدی که برای کسب درآمد بیشتر پیدا می کنید به شما کمک خواهند کرد تا ثبات مالی قابل توجهی پیدا کنید و همچنین اعتماد به نفستان افزایش پیدا کند. سفرهای کاری سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت و موقعیت کاری‌تان را نیز به میزان چشمگیری بهتر خواهند کرد. سرمایه‌گذاری در بازار سهام و مسکن سود زیادی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در اواخر سال یک سفر دوردست فرصت های زیادی را برای رشد و پیشرفت برای شما فراهم خواهد کرد و شما را با افراد متخصص و شناخته شده ای که می توانند به پیشرفت کاریتان کمک کنند آشنا خواهد کرد. درگیری های حقوقی تان امسال همچنان ادامه خواهند داشت و هزینه‌هایی را نیز به شما تحمیل خواهند کرد. اگر متأهل و بچه دار هستید امسال فرزندانتان با موفقیت‌هایتان باعث شادی و سربلندی شما خواهند شد و همسرتان نیز شما را مورد حمایت و محبت خویش قرار خواهد داد. ماه های آبان، دی، اردیبهشت و خرداد بهترین ماه‌های سال هستند و موفقیت و ثروت را برایتان به همراه خواهند آورد.

 فروردین

تغییرات مثبتی در روابط فعلی‌تان به وجود خواهند آمد، اگر این رابطه کاری است به توافق جدیدی خواهید رسید که وعده موفقیت و کسب منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر هم پای روابط عاطفی در میان باشد همه چیز آنقدر خوب و فوق العاده به نظر می رسد که شاید حتی تصمیم بگیرید رابطه خود را رسمی‌تر کرده و وارد مرحله جدیدی شوید. هر رابطه جدیدی هم که امروز آغاز کنید خیلی خوب خواهد بود و آینده روشنی در انتظار آن خواهد بود. امروز ممکن است یکی از دوستان و یا همکارانتان به صورت غیر منتظره کاری انجام دهد که اصلا انتظارش را ندارید و با این کار خود برنامه‌های شما را به هم بریزد.

 اردیبهشت

امروز احساس می‌کنید نیاز دارید به جای آن که ساعت‌های طولانی کار کنید، وقتتان را با دوستان‌تان بگذرانید و از آنها عقب نمانید. هرچند این ایده خیلی وسوسه کننده به نظر می‌رسد، ولی نمی‌توانید امروز را تعطیل کنید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. آیا این اواخر رژیم غذایی جدیدی را آغاز کرده و یا ورزش کردن را شروع کرده اید؟ امروز وقتی جلوی آینه قرار بگیرید نتیجه این تغییرات را به طور محسوس و قابل لمسی مشاهده خواهید کرد. به تلاش‌هایتان ادامه بدهید و اگر سرعت پیشرفتتان زیاد نبود ناامید نشوید و میدان را خالی نکنید. شاید بد نباشد حتی کمی بیشتر به خودتان فشار بیاورید و کمی پیاده روی را هم به برنامه‌تان اضافه کنید.

 خرداد

آیا به فکر تغییر مکان، ادامه تحصیل و یا انتخاب یک شغل جدید هستید؟ در حال حاضر تعداد کارهایی که برای شما غیر ممکن هستند انگشت‌شمارند. اگر نیت‌تان جدی است تمام تلاش خودتان را بکنید و خیالتان از آینده کاری که انجام می‌دهید راحت باشد. البته دقت کنید پیش از آن که دست به کار شوید اطلاعات کافی را در این رابطه به دست بیاورید. هرچند در حال حاضر مسائل موجود در رابطه عاطفی‌تان ذهن شما را به خود مشغول کرده‌اند، ولی امروز مسائل مهمتری برای رسیدگی دارید. اکنون تصمیماتی در مورد مسائل کاری باید بگیرید که اثراتی دراز مدت بر روی زندگی شما خواهند داشت. تصمیم هایی که الان می گیرید روی زندگی همسرتان نیز تأثیرات زیادی خواهد داشت.

 تیر

امروز وسیله ای به ظاهر پیش پا افتاده که به طور مرتب استفاده می کنید و حواستان به آن نیست خراب می شود و شما را حسابی به دردسر می‌اندازد. این وضعیت ممکن است باعث آشفتگی شما شود، اما بهتر است سعی کنید به اعصاب خودتان مسلط باشید و سر حوصله یک نیروی متخصص برای تعمیر آن پیدا کنید. هر تلاشی از طرف خودتان برای تعمیر این وسیله با شکست مواجه خواهد شد و حتی اوضاع را از این که هست بدتر خواهد کرد. اگر مجرد هستید شاید دلتان بخواهد رابطه عاطفی جدیدی را شروع کرده و یا حتی به طور جدی به ازدواج فکر کنید. تغییرات همیشه همراه با استرس و نگرانی هستند، اما خیالتان از این که این تغییرات برایتان نتایج خوبی خواهند داشت راحت باشد.

 مرداد

امروز وسایل و تجهیزات شما برای برقراری ارتباط با دیگران به خوبی کار نخواهند کرد. اگر لازم است حتماً با کسی صحبت کنید. به احتمال زیاد بهترین راه ممکن این است که سوار ماشین‌تان شوید و به دیدن او بروید و حرف‌هایتان را بزنید. در غیر این صورت زمان زیادی را به تلاش برای برقراری ارتباط خواهید گذراند و نتیجه مورد نظرتان را هم نخواهید گرفت. امروز ممکن است فرصتی برای کسب درآمد بیشتر برای شما به وجود بیاید که به احتمال زیاد از طریق یکی از دوستان مؤنث‌تان برایتان فراهم خواهد شد. این پروژه هر چند موقتی و کوتاه مدت است می تواند هم برای شما مفرح و لذت بخش باشد و هم منافع مادی و غیر مادی بسیاری برایتان به همراه داشته باشد.

 شهریور

امروز مسائل مادی باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهند شد. هزینه‌های غیرمنتظره‌ای به یکی از نزدیکانتان تحمیل شده‌اند و به احتمال زیاد او برای گرفتن کمک به سراغ شما خواهد آمد. شما از صمیم قلب دوست دارید به این دوستتان کمک کنید، اما با توجه به توضیحاتی که او می‌دهد به نظر نمی‌رسد که مشکل این شخص به این زودی‌ها حل شود و بتواند پولتان را به شما بازگرداند. یادتان باشد که خود شما به زودی به این پول نیاز دارید و اگر آن را قرض بدهید به این زودی ها آن را پس نخواهید گرفت. اگر فکر می‌کنید که می توانید به اندازه‌ای که نیاز خواهید داشت پس انداز کنید در کمک کردن به این شخص حتی یک لحظه هم تردید نکنید.

 مهر

امروز در خانه تان منتظر اتفاق تازه‌ای باشد. شاید ناگهان مهمانی از راه برسد که قصد دارد برای مدتی در خانه شما اقامت داشته باشد، شاید هم درگیر تغییر دکوراسیون و خرید وسایل جدید برای منزلتان باشید. در هر حال این تغییرات اگر در ابتدا باعث بهم ریختگی نظم منزلتان شوند، در نهایت اثرات مثبتی روی زندگیتان خواهند داشت. منتظر اتفاقاتی خوب و خوشایند باشید. شما امروز می‌خواهید همچون یک قهرمان تلاش کنید تا دیگران را به راحتی برسانید. با این حال باید یادتان باشد که نیازهای خودتان را هم در نظر داشته باشید و خودتان را گم و فراموش نکنید، در غیر این صورت نمی توانید برای دیگران هم کاری بکنید.

 آبان

اخبار بسیار خوبی از طرف یکی از اعضای خانواده و یا همسایگانتان به گوشتان خواهند رسید. این موضوع شاید در ارتباط با مسائل مادی و یا فرصتی جدید برای شما باشد. پس از شنیدن این اخبار احساس شور و هیجانی وجودتان را فرا گرفته و احساس می‌کنید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و باید در این رابطه برخی تماس های تلفنی بگیرید. آینده بسیار روشن به نظر می‌رسد، خوشحال باشید! امروز با عشقتان راجع به رؤیاهای مشترک و کارهایی که دوست دارید در کنار یکدیگر انجام دهید حرف بزنید، سپس منطقی بودن یا نبودن آنها را بررسی کرده و اگر امکانپذیر هستند برای آنها برنامه ریزی کنید.

آذر 

امروز برای شما روز شروع‌های تازه است. موفقیت‌های گذشته‌تان احساس اعتماد به نفس بیشتری را همراه با خوش‌بینی و شور و هیجان نسبت به آینده را در وجود شما زنده کرده‌اند. سفری در انتظار شما است که فرصتی برای ادامه تحصیل را برای شما فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی نیز اوضاع به نسبت مساعد به نظر می رسد و اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت. امروز از آرایشگرتان وقت بگیرید و صورتتان را پاک سازی کرده، ماساژ دهید و یا تغییراتی که مدت ها دلتان می خواسته ولی جسارت کافی برای انجام آنها را نداشته اید در ظاهر خود ایجاد کنید. اگر توانستید برای خودتان لباس های جدید بخرید و ظاهرتان را برای یک زندگی تازه آماده کنید.

 دی

امروز آشفتگی، اختلاف نظر و دلخوری فضای اطرافتان را در برگرفته است. بین دوستان و اعضای خانواده‌تان بحث‌ها و سوء‌تفاهم هایی پیش خواهند آمد، اما شما باید مواظب باشید که آتش بیار معرکه نشوید و اوضاع را از این که هست بدتر نکنید. حتی اگر دیدید که شخصی دارد با خود شما تند رفتار می‌کند سعی کنید خونسردی تان را حفظ کرده و در آرامش به حرف هایش گوش کنید. به جای اینکه سعی کنید حرف خودتان را به کرسی نشانده و ثابت کنید که حق با شماست، بهتر است سعی کنید طرف مقابلتان را درک کنید و از زاویه ی دید او به شرایط نگاه کنید. اگر نمی توانید به اعصابتان مسلط باشید کمی از دیگران فاصله بگیرید.

 بهمن

امروز روز خوبی برای برنامه ریزی و یا شروع یک سفر هوایی نیست. اگر می‌توانید چند روزی دست نگه دارید و بعد راهی این سفر شوید. با این حال، اگر گزینه ی دیگری ندارید و باید همین امروز راهی سفر شوید بهتر است یک بار دیگر تمام هماهنگی های لازم را انجام دهید و از اینکه تأخیری در کار نیست، رزرو هتل را به درستی انجام داده‌اید و وضعیت آب و هوا مناسب است اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت خودتان را برای تأخیر، بی نظمی و مشکلاتی که برایتان پیش خواهند آمد آماده کنید. اگر هیچ گاه توانایی خودتان را در انجام کارهای هنری نسنجیده‌اید، امروز همان روزی است که منتظرش بودید. نبوغ و خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و حس زیبایی شناسی‌تان بسیار قوی است.

 اسفند

اختلالاتی که امروز در عملکرد کامپیوترها، دستگاه‌های خودپرداز و سیستم‌های تلفنی پیش می‌آیند ممکن است در تراکنش‌های مالی شما مشکلاتی را به وجود بیاورند. سعی کنید پرداخت‌هایتان را از روش های سنتی و قدیمی به انجام برسانید. امروز زمان خوبی برای شروع و یا حتی تکمیل معاملات مختلف نیست. در حال حاضر همه چیز خیلی آشفته تر و بی نظم تر از آن است که بشود این کارها را به نحو مناسبی انجام داد. بهتر است تا آغاز هفته ی آینده دست نگه دارید. در زندگی زناشویی مسائل اقتصادی ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند. این که چه کسی بیشتر خرج می‌کند یا چه کسی بیشتر پول در می‌آورد و امثال آن را با حرف زدن می‌توانید به سادگی حل کنید.

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان گپgap.im/akhbarefori


24

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
خبر فوری در شبکه های اجتماعی
khabarfoori in social networks