دستمزد باورنکردنی دیوید تیلور در نقش جدید

اوکلاهاما با هدایت دیوید تیلور بودجه کلانی را در مسابقات خواهد داشت.

دستمزد باورنکردنی دیوید تیلور در نقش جدید

برای طرفداران کشتی در آمریکا، احتمالاً در حال حاضر هیچ خبری بزرگتر از مربیگری دیوید تیلور در اوکلاهاما وجود ندارد. تیلور پس از پایان ناامیدکننده مسابقات المپیک خود در ماه گذشته، احتمالاً دفعه بعد به عنوان یک حریف آتشین پا به ایالت پن خواهد گذاشت. او به دنبال این است که از فرصتی که در اختیارش قرار می‌گیرد نهایت استفاده را ببرد.

وی در انتخابی المپیک مقابل آرون بروکس شکست خورد و احتمالاً این چیزی است که باعث شد دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ به فکر استراتژی متفاوتی باشد و با اعلام نقش جدید خود به عنوان سرمربی برای ایالت اوکلاهاما، شاید بتواند جاه طلبی‌های خود را تحقق بخشد.

در پست اخیر پت مینیو از The Wrestling Room در ایکس، موجودی جدید اوکلاهاما به اشتراک گذاشته و اشاره شده است که زمان دیوید تیلور چگونه شروع می شود. در این پست آمده است: با مربیگری دیوید تیلور یک مرکز کشتی کاملاً جدید ۴۰ میلیون دلاری وارد رقابت می‌شود. با این بودجه کلان باشگاه اعلام شده دیوید تیلور یک میلیون دلار حقوق خواهد داشت.

منبع: خبر ورزشی
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • تیمور
  1

  بله اونجا آمریکاست برای قهرمانشون ارزش قائل میشن نه مثل ایران حسن یزدانی بنده خدا باید بخاطر مبلغ ناچیزی بره مسابقات آسیایی کتفش آسیب ببینه به المپیکش هم ضربه بخوره آقایون مسؤلین هوای اینارو داشته باشید بخدا باعث سرشکستگیه

 • ناشناس
  1

  ببین اگه حسن یزدانی آمریکایی بود رئیس جمهورش میکردن

 • ناشناس
  3

  کشتی ایران هم هی متوسل به دعا و راز و نیاز شده که دیوید،انصراف داد،دیوید مصدوم شد،دیوید کنار رفت دیوید انتخاب نشد و...این همه ترس و التماس برا چی است؟

 • ناشناس
  0

  هم حسن هم تیلور دمشون گرم!
  زحمت کشیده اند مردی خارق العاده شده اند باید مزدشو بگیرن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها