کری خوانی اینستاگرامی تیلور برای حسن یزدانی/ عکس

با وجود پیام نسبتا دلگرم‌کننده تیلور برای حسن یزدانی پس از قهرمانی جهان، اما او دست از کری‌خوانی هم برنداشت.

 رقابت حسن یزدانی و دیوید تیلور به عنوان مشهورترین دوئل کشتی آزاد جهان شناخته می‌شود. جایی که دو صاحب‌عنوان طلای المپیک نبرد بسیار نزدیک و جذابی دارند.

درحالی که حسن یزدانی در مسابقات ۲۰۲۱ اسلو حریف امریکایی‌اش را با قدرت شکست داد، امسال اسیر آمادگی بدنی فوق‌العاده و البته افزایش شناختش از کشتی کاپیتان ایران شد.

تیلور که حتی در این مدت به خداحافظی از کشتی هم نزدیک شده بود و شاید اگر مخالفت‌های همسرش نبود تا الان از ادامه ورزش حرفه‌ای کناره‌گیری می‌کرد، سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت و تمام مدت به نبرد انتقامی مقابل حسن می‌اندیشید.

او که از قهرمانی و پیروزی دوباره مقابل یزدانی حسابی به وجد آمده بود، کشتی تمام نشده فریادهای شادی‌اش پس از پیروزی سالن را فرا گرفت.

تیلور که بابت تلافی شکست سال قبل سر از پا نمی‌شناخت، پس از پیروزی مقابل حسن، حسابی در مجازی و مصاحبه‌ها صحبت از تکرار این رقابت کرده بود اما عجیب‌ترین اقدام او، کری‌خوانه بلافاصله او پس قهرمانی بود.

جایی که با نوشتن جمله "ما برگشتیم بچه" در کپشن ایسنستاگرامش خود را لایق این قهرمانی بداند. البته او زیر این متن، یک عکاس را تگ کرده که در صفحه او، عکس های زیادی هم دیده می شود؛ از جمله تصاویر مربوط به حسن یزدانی!

1196281_609

اکنون باید منتظر بمانیم تا شروع مسابقات جهانی ۲۰۲۳ و اینکه بتوانیم بار دیگر این رقابت را شاهد باشیم.

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  3

  حقشه بدون تعصب پادشاه وزن ۸۶ هست . حسن یزدانی خیلی بد کشتی گرفت و کاملا از اول تو دفاع و ترس بود

 • علی
  0

  سلاطین،معنی این متن تحت اللفظی یعنی ما برگشتیم عزیزززم! نه اینکه ما برگشتیم بچه! تو رو قران حداقل از یک مترجم درست و حسابی قبلش چک کنید:))

  نظرات شما -
  • شهرام.ر
   0

   سلام .
   کاملا درسته . اگه قهرمان جهان ، تنها حریف واقعی خود رو «بچه» بنامه ، در اصل خودش رو کوچک کرده .
   من هم فکر نمیکنم که این یک طعنه به قهرمان ایرانی بوده باشه و ایراد از برداشت غلط ماست.