تاج: برخی‌ها می‌گویند عمدا VAR را وارد نمی‌کنند تا نتایج به سود تیم خاصی در بیاید

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: می‌گویند که عمدا VAR را وارد نمی‌کنند تا نتایج به سود تیم خاصی در بیاید و همین موضوع حساسیت و تنش زیادی را ایجاد می‌کند.

تاج: برخی‌ها می‌گویند عمدا VAR را وارد نمی‌کنند تا نتایج به سود تیم خاصی در بیاید

مهدی تاج در حاشیه مجمع عمومی سالیانه هیئت فوتبال با تأکید بر اینکه استان اصفهان سهم وسعی از فوتبال دارد، گفت: اصفهان در همه حوزه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ویژگی‌های خاصی خودش را دارد؛ فوتبال یک رشته گسترده است و نسبت به سایر رشته‌ها فضای متفاوتی دارد و گاهی این گستردگی موجب ایجاد شائبه و ابهام می‌شود.

وی افزود: به طور مثال می‌گویند که عمدا VAR را وارد نمی‌کنند تا نتایج به سود تیم خاصی در بیاید و همین موضوع حساسیت و تنش زیادی را ایجاد می‌کند و باید برای هر موضوعی توضیح زیادی ارائه دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فوتبال حواشی زیادی دارد اما باید با این حواشی منطقی برخورد کرد و خیلی اهمیت دادن به فوتبال، می‌تواند حساسیت‌ها را دو چندان کند.

تاج با تاکید بر اینکه طبق قانون فیفا به زودی باید باشگاه فوتبال از سایر رشته‌های ورزشی جدا شود، گفت: طبق این قانون نمی‌توان هم‌زمان با فوتبال در سایر رشته‌ها تیم‌داری کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اعلام اینکه در فوتسال اتفاقات خوبی رخ داده، گفت: گیتی‌پسند می‌تواند در جام باشگاه‌های آسیا اتفاق مثبتی رقم بزند، تیم پالایش نفت نیز به لیگ برتر اضافه شده است.

رئیس فدارسیون فوتبال ادامه داد: اصفهان در فوتبال بانوان عقب است و امیدواریم اتفاق خوبی در فوتبال بانوان اصفهان بیفتد و تیم‌های اصفهانی روی سکو قرار گیرند؛ همچنین سهم اصفهانی‌ها در تیم‌های ملی فوتبال بانوان کم است، در بخش بانوان باید کار جدی انجام شود. در فوتبال ساحلی اصفهان همهمین مورد وجود دارد، باید کار جدی صورت بگیرد و اتفاقات خوب ادامه پیدا کند.

وی در پایان گفت: با شهید حسن غازی فوتبال بازی می‌کردم و افتخار آشنایی با وی را داشتم، یاد و خاطره همه شهدای فوتبال و عزیزانی که به تازگی از دنیا رفتند را گرامی می‌دارم و برای پیشکسوتان فوتبال اصفهان آرزوی سلامتی دارم.

منبع: برنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
 • ناشناس
  0

  اقای تاج قسم یاد کن که اینطور نیست ،،،حتما بخاطر این خاص است که وزیر و داور و ،،،،در جشن قهرمانیش شرکت میکنند ،،، دقیقا رفتار شما در طرفداری از اف سی پولیس مثل حمایت غرب از اسراییل است ، که ما کاری نمی‌توانیم کنیم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد