علی دایی از سوی نهادهای امنیتی ممنوع‌الکار نیست

در صورتی که اوسمار به تهران بر نگردد و قرارداد خود را با تیم پرسپولیس تمدید نکند به طور حتم یکی از گزینه‌های باشگاه علی دایی خواهد بود.

علی دایی از سوی نهادهای امنیتی ممنوع‌الکار نیست

بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر باشگاه خواستار تمدید قرارداد اوسمار شد، اما این مربی برزیلی خطاب به باشگاه اعلام کرد؛ در خصوص تمدید قرارداد باید در بازگشت به زادگاهش با خانواده‌اش مشورت کند و بعدا تصمیم بگیرد.

در صورتی که اوسمار به تهران برنگردد، علی دایی تبدیل به یکی از گزینه‌های جدی باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

علی دایی تا اکنون چندین بار نامش برای هدایت تیم پرسپولیس به میان آمده است، اما هر بار این مذاکره و حضور در راس کادر فنی تیم پرسپولیس از سویی این چهره تکذیب شد.

علاقه‌مندی رضا درویش برای استخدام علی دایی به عنوان سرمربی در صورت نیامدن اوسمار بر هیچ کس پوشیده نیست و یک حقیقت مهم را در مورد علی دایی روشن کرد. اینکه این مربی از سوی فدراسیون فوتبال و نهاد‌های امنیتی ممنوع‌الکار نیست و می‌تواند به فضای مربیگری در لیگ برتر برگردد.

منبع: خبر ورزشی
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ممنوع الفعالیت نه ممنوع الکار!
  1

  ممنوع الکار واژه بسیار ناموزونی است چون واژه فارسی کار را گذاشتید کنار واژه عربی ممنوع. حالا زمانی که به کسی میگید ممنوع الکار دو ناسزا به او گفته اید که بر هر ناسزا، غمی است واجب.
  از دست و زبان که برآید ... کز عهده صد فحش برآید!

 • ناشناس
  17

  درجواب ناموزونی ممنوع الکار باید به این شخص گفت که کلمه کار
  هم درفارسی بکار میرود هم در عربی لطفا اول معلومات خود رابالا
  ببرید بعد سخن بگویید

  نظرات شما -
  • کار عربی است؟؟؟؟؟؟؟
   1

   سلام جناب دانشمند، لطفا سند ارائه کنید.
   شما چطور ال را به کلمه فارسی کار اضافه کردید؟
   حتما و حتما سند ارائه کنید.

  • کار در عربی؟؟؟
   0

   به کار بردن عباراتی مثل گنجینة الاسرار در دیوان شعرای بزرگ هم به معنی درست بودن این عبارت نیست بلکه به مصلحتی آورده شده است. شما در شیراز قصر الدشت و قصر دشت را می بینید که کاملا اشتباه است ولی مصطلح شده.
   لطفا یه سند ارائه کنید که "کار" در متون عربی استفاده شده باشد.

 • ناشناس
  0

  مگه چیکار کرده که ممنوع الکار باشه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد