آیا داور کار را برای پرسپولیسی‌ها درآورد؟

داور سابق فوتبال ایران، تصمیمات داور دیدار هوادار - پرسپولیس را روی نتیجه این بازی بی‌تأثیر دانست.

آیا داور کار را برای پرسپولیسی‌ها درآورد؟

سیدمهدی سیدعلی درباره قضاوت حسن اکرمی در دیدار تیم‌های فوتبال هوادار و پرسپولیس اظهار داشت: داوران در مجموع عملکرد خوبی داشتند و تصمیمات آن‌ها بر نتیجه تأثیری نگذاشت. کمک داور در نیمه اول مرتکب اشتباهاتی شد و در دقیقه سه، آفساید بازیکن هوادار را به اشتباه اعلام کرد. همچنین توپ در دقیقه ۱+۴۵ از خط طولی نگذشت و کمک داور در اعلام اوت عجله کرد.

وی در مورد گل دوم پرسپولیس و اینکه به نظر می‌رسید دانیال اسماعیلی‌فر هنگام دریافت توپ در موقعیت آفساید قرار داشت، خاطرنشان کرد: اوج کار کمک داور اول در گل دوم پرسپولیس بود که به درستی تشخیص داده شد. اسماعیلی‌فر در موقعیت آفساید نبود و گل دوم پرسپولیس در سلامت کامل به ثمر رسید.

کارشناس داوری فوتبال ایران درباره صحنه مشکوک به پنالتی در دقیقه ۵+۹۰ گفت: با توجه به زاویه دوربین، می‌توانیم بگوییم داور تصمیم درستی در این صحنه گرفته است. مگر اینکه دوربین دیگری باشد تا صحنه را بهتر پوشش بدهد. نکته قابل توجه در قضاوت اکرمی تغییر رفتار او نسبت به بازیکنان بود.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • کرمی
  0

  شما چند گرفتین این گزارش را منتشر کردید........زاویه دوربین پنالتی ندید؟؟؟؟

 • ناشناس
  0

  پرسپولیس در حال حاضر بطور موقت با اقتدار در صدر جدول لیگ برتر است و حریف دیروز خودش هوادار را هم با اختلاف دو گل شکست داد تا در بازی پایانی لیگ برتر از لحاظ برتری تفاضل گل کار به اما و اگر نکشد. با این تفسیر مشخص می شود این پرسپولیس نیست که داوران خدای ناکرده بخواهند نتیجه بازیهای پایانی لیگ برتر را به نفع او درآورند چونکه در صدر جدول است و تفاضل گل بهتری هم نسبت به حریف دیرینه خود دارد پس نیازی به این کار ندارد و اتفاقاً حریف سنتی اش استقلال محتاج به برخی داوران جهت درآوردن نتیجه بازی است!

 • ali javadi
  1

  تا اینجای کار اگر داوری نبود سهمیه هم نمی گرفتن

 • ناشناس
  2

  عکس خبرگزاری تابناک آفساید رانشان می دهد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها