رستمیان در تپانچه ۲۵ متر فینالیست شد

هانیه رستمیان تیرانداز المپیکی ایران در ماده تپانچه ۲۵ متر جام جهانی باکو به فینال رسید.

رستمیان در تپانچه ۲۵ متر فینالیست شد

در هشتمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو هانیه رستمیان در پایان دور مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان و در مجموع مرحله دقت و سرعت، با امتیاز  ۵۸۳ به عنوان نفر هفتم راهی فینال شد. گلنوش سبقت الهی نیز امتیاز ۵۶۰ را ثبت کرد و در رده پنجاه و هفتم قرار گرفت. 

فینال تپانچه ۲۵ متر زنان فردا (جمعه)، ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود.

پیش از این در روزهای قبل این مسابقات ماده تپانچه ۲۵ متر زنان یکبار انجام شده بود که در پایان آن هانیه رستمیان به فینال رسید و در فینال در رده پنجم قرار گرفت.

مسابقات تیراندازی جام جهانی از ۱۳ تا ۲۱ اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو برگزار می‌شود. ایران در این مسابقات تنها در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

تاکنون در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت‌اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم و تیم‌ میکس تفنگ (شرمینه چهل‌امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند. در تپانچه ۲۵ متر هانیه رستمیان پنجم و گلنوش سبقت الهی پنجاه و هشتم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل‌امیرانی سی و ششم شدند. در تفنگ سه وضعیت نیز امیرمحمد در رده سی‌ام، پوریا نوروزیان در رده پنجاه و پنجم و نجمه خدمتی در رده سی و هفتم قرار گرفتند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها