واکنش سپاهان به بیانیه پرسپولیس: گستاخی بزرگی بود

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد رفتار هواداران پرسپولیس گفت: ۵ سال پیش نیز درست چنین اتفاقی افتاد و هواداران پرسپولیس را درست بالای سر هواداران سپاهان قرار دادند؛ در حالی که در جلسه پیش از بازی این موضوع را متذکر شدیم، اما متاسفانه بار دیگر این اتفاق تکرار شد و بعد از رفتا ناشایست بانوان هوادار پرسپولیس، در بین دو نیمه آن‌ها را به مکان دیگری منتقل کردند.

واکنش سپاهان به بیانیه پرسپولیس: گستاخی بزرگی بود

وی افزود: پرتاب سنگ و آب جوش، فحاشی و حرکات بسیار ناشایست بانوان هوادار پرسپولیس علیه هواداران سپاهان در تمام مدت مسابقه انجام شد و مستندات نیز به صورت کامل وجود دارد.

با وجود اصرار‌های سپاهان، باشگاه پرسپولیس تا روز گذشته حتی حاضر نبود بابت این رفتار حتی یک عذرخواهی ساده انجام دهد؛ این باشگاه پس از آن، با گستاخی تمام دست به نوشتن بیانیه‌ای می‌زند که با صداقت فاصله زیادی دارد و در آن به همه مردم اصفهان و هواداران سپاهان انواع و اقسام توهین‌ها را می‌کند.

این‌که از نام شهدای گرانقدر کشورمان برای پوشاندن رفتار ناشایست هواداران استفاده می‌کنند، خجالت‌آور است و این باشگاه بهتر است بجای مظلوم‌نمایی به دنبال اصلاح رفتار زشت و زننده بازیکنانش باشد که از گذشته زبان‌زد بوده است.

جای تأسف است که مسئولان باشگاه پرسپولیس به‌جای حل مشکل، در صدد اختلاف افکنی و افزایش تنش‌ها هستند و به‌جای اینکه فحاشی هزاران نفر از هواداران خود را ببینند، درباره این مسائل، با فرافکنی عمل می‌کنند.

منبع: جماران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  13

  پرسپولیسی هاآزادهستن هرموقع دلشون خواست به هوادارای تیم مقابل توهین وفحاشی کنن ولی وای به حال هوادارتیمی که به اونااهانت کنه زمین وزمان مجریان شبکه های سه وورزش رسوایش میکنن

 • سپاهان
  4

  واقعا اثلا این همه فحاشی و ابروریزی نمیبیند باید تمام بازیکنان و باشگاه از این فحاشی ها شکایت کنند

 • بختیاری
  9

  ذات طرفداران تیم پیروزی هوچیگری هست و کمیته انضباطی هم کاری باهاشون نداره

 • ناشناس
  0

  این فوتبال به درد نمی خوره.

 • محمدرضا
  0

  در هر حال رفتار بی ادبانه از سوی هرکس ویا منتسب به تیمی بایستی مورد نکوهش قرار گیرد ومورد تایید نیست وانشااله که این تعداد کم افراد بی فرهنگ احتمالا ایرانی نبوده ونیستند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها