لیگ قهرمانان اروپا؛

بایرن مونیخ ۲ - رئال مادرید ۲/ راند نخست ال کلاسیکوی اروپا برنده نداشت

جدال رفت تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برنده نداشت.

بایرن مونیخ ۲ - رئال مادرید ۲/ راند نخست ال کلاسیکوی اروپا برنده نداشت

مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با جدال بایرن مونیخ و رئال مادرید در ورزشگاه آلیانز آرنای شهر مونیخ آغاز شد که این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

با وجود برتری نسبی مونیخی‌ها در ۴۵ دقیقه نخست، این رئال مادرید بود که از تنها موقعیت جدی خود به خوبی استفاده کرد و تک گل این نیمه را به ثمر رساند. گلی که وینیسیوس جونیور آن را به ثمر رساند، اما سهم بیشتر این گل را تونی کروس هافبک آلمانی رئال داشت که با یک پاس فوق العاده، مهاجم برزیلی را در موقعیت تک به تک قرار داد.

رئال در نیمه دوم هم مثل نیمه نخست بازی دفاعی را به نمایش گذاشت و منتظر ضدحملات بود، اما این تاکتیک در این نیمه جواب نداد و حملات بایرن موثرتر بود. باواریایی‌ها ابتدا در دقیقه ۵۳ گل نخست را زدند.  پاس در عرض لایمر به لروی سانه رسید و وینگر آلمانی بایرن مونیخ به زیبایی از بین رئالی‌ها گذر کرد تا به محوطه جریمه برسد و در نهایت با شلیک زیبای خود لونین را به زانو درآورد.

تنها ۳ دقیقه بعد، جمال موسیالا وارد محوطه جریمه رئال شد و با خطای وازکز سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. هری کین پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و بایرن را در مونیخ پیش انداخت.

بعد از این گل و با تعویض‌های آنچلوتی رئال کمی از لاک دفاعی خارج شد و در دقیقه ۸۲ با خطای کیم مین جائه مدافع کره‌ای بایرن روی رودریگو، پنالتی برای رئال گرفته شد و وینیسوس جونیور دبل کرد و بازی را به تساوی کشاند.

با این نتیجه همه چیز به بازی برگشت در برنابئو کشیده شد تا یک پای فینال ومبلی مشخص شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها