حذف پرسپولیس از جام حذفی در ضربات پنالتی

تیم فوتبال پرسپولیس با شکست برابر آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از گردونه این مسابقات کنار رفت تا اولین جام فصل را از دست بدهد.

حذف پرسپولیس از جام حذفی در ضربات پنالتی

تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 18:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در 90 دقیقه با نتیجه تساوی 2 - 2 به پایان رسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. بازی در دو وقت اضافه 2 گل دیگر داشت تا در پایان 120 دقیقه نتیجه 4-4 ثبت شود. در ضربات پنالتی آلومینیوم 6 بر 5 و در مجموع 10 بر 9 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرد.

ارونوف 11، عیسی آل کثیر 25 و 109 و سینا اسدبیگی 94 گل‌های پرسپولیس در این بازی را به ثمر رساندند و مهدی لیموچی 84، شروین بزرگ 6+90 و 113 و علیرضا نقی‌زاده 122 گل‌های آلومینیوم را به وارد دروازه پرسپولیس کردند.

ترکیب پرسپولیس: امیررضا رفیعی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، عبدالکریم حسن (83-علی نعمتی)، مسعود ریگی، سروش رفیعی (46-وحید امیری)، محمد خدابنده‌لو (78-فرشاد فرجی)، مهدی ترابی (46-سینا اسدبیگی)، اوستون ارونوف (83-میلاد سورگی) و عیسی آل‌کثیر (113-محمد مهدی احمدی).

ترکیب آلومینیوم اراک: احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد (78-شروین بزرگ)، عارف حاج عیدی، محمدامین کاظمیان (70-رضا جبیره)، میلاد بدرقه (78-امیر نوری) و محمدمهدی لطفی.

داور: امیر عرب براقی

نیمه اول

دقیقه 11: اوستون ارونوف با یک حرکت انفرادی و یک تنه فنی، توپ را در میانه زمین از بازیکن آلومینیوم گرفت و در ادامه یک بازیکن دیگر حریف را نیز از پیش رو برداشت و با یک ضربه پای چپ دقیق و زیبا گل اول سرخپوشان را به ثمر رساند.

دقیقه 17: عارف حاجی عیدی و سروش رفیعی از دو تیم با کارت زرد داور جریمه شدند.

دقیقه 25: حرکت در عمق عیسی آل‌کثیر این بازیکن را در موقعیت تک به تک با گوهری قرار داد که شوت این بازیکن در حالت نامتعادل، به شکلی جالب و زیبا از بالای سر دروازه‌بان آلومینیوم وارد دروازه این تیم شد.

دقیقه 27: نام محمد خدابنده‌لو هم در بین بازیکنان اخطاری بازی به ثبت رسید.

دقیقه 45: ارسال بازیکنان آلومینیوم روی یک ضربه ایستگاهی را امیررضا رفیعی به خوبی در اختیار گرفت.

نیمه دوم

دقیقه 54: امیررضا رفیعی با یک عکس العمل خوب و سریع ضربه خطرناک آلومینیومی ها را برگشت داد.

دقیقه 57: حرکت زیبای لیموجی و شوت این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 66: امین جهان کهن هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 71: شوت سرکش عارف حاجی عیدی را رفیعی به خوبی دور کرد.

دقیقه 80: شوت اکبرپور را امیررضا رفیعی با کف دست راهی کرنر کرد.

دقیقه 85: در غفلت مدافعان پرسپولیس توپ داخل محوطه جریمه روی پای مهدی لیموچی نشست و این بازیکن به زیبایی دروازه پرسپولیس را باز کرد.

دقیقه 1+90: تعلل پرسپولیسی ها روی ضد حمله باعث شد یک موقعیت بسیار خوب برای سرخپوشان از دست برود و نعمتی و اسماعیلی فر این فرصت بسیار عالی را از دست بدهند.

دقیقه 6+90: شروین بزرگ با یک چرخش استثنایی و ضربه زیبا از روی خط محوطه جریمه گل تساوی بازی را برای آلومینیوم به ثمر رساند تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

وقت های اضافه

دقیقه 94: سینا اسدبیگی با یک شوت از راه دور و سرکش گل سوم پرسپولیس را وارد دروازه آلومینیوم کرد.

دقیقه 95: شوت از راه دور رضا جبیره را رفیعی مهار کرد.

دقیقه 96: حسین کنعانی زادگان به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 99: احسان قهاری دیگر اخطاری بازی بود.

دقیقه 100: ضربه سر خطرناک فرشاد فرجی روی یک ضربه ایستگاهی راه به جایی نبرد و با اختلاف کم از بالای دروازه گوهری به بیرون رفت.

دقیقه 108: عیسی آل کثیر یک بار دیگر از عمق دفاع آلومینیوم استفاده کرد و با یک شوت زیبا گل چهارم پرسپولیس را به ثمر رساند تا بار دیگر اختلاف به دو گل برسد.

دقیقه 109: امیررضا رفیعی با دو واکنش بسیار خوب دو موقعیت خطرناک پی در پی را از آلومینیومی ها گرفت.

دقیقه 113: شروین بزرگ روی یک ضربه کرنر با یک ضربه سر مهار نشدنی گل سوم آلومینیوم را هم وارد دروازه پرسپولیس کرد.

دقیقه 120: مهدی لیموچی به دلیل تمارض از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 2+120:آلومینیوم بار دیگر کامبک زد و گل چهارم را هم وارد دروازه پرسپولیس کرد. در این صحنه علیرضا نقی‌زاده پاس در عرض لیموچی را وارد دروازه امیررضا رفیعی کرد.

در ضربات پنالتی برای پرسپولیس محمدحسین کنعانی‌زادگان، علی نعمتی، سینا اسدبیگی، گئورگی گولسیانی و فرشاد فرجی گل زدند و ضربات پنالتی دانیال اسماعیلی‌فر و وحید امیری را گوهری سنگربان آلومینیوم که سابقه حضور در سرخپوشان را هم دارد دفع کرد.

مهران موسوی، مهدی لیموچی، عارف حاج‌عیدی، رضا جبیره، علی وطن‌دوست و علیرضا نقی‌زاده برای آلومینیوم ضربات پنالتی خود را گل کردند و ضربه امیر نوری به تیر دروازه پرسپولیس خورد.

 

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • ناشناس
  1

  پرسپولیس سوراخه و تمامممم

 • رضا
  0

  این رفیعی دروازبان هم عروس تعریفی از آب درومد تو یه بازی ۱۰ تا گل خورد که در نوع خودش رکورد محسوب میشه .هی گفتم کلین شیت جانشین خلف بیرانوند !!!
  بیا تحویل بگیر
  بدون شک دروازبان مانند عابد زاده زمان خودشون یک تیم بودند و نتیجه بازی رو درمی‌آورند .ولی امثال رفیعی برای پرسپولیس واقعا کوچک اند تاسف باید خورد بحال پرسپولیس که دروازبان اش ۱۰ تا گل تو یه بازی می خوره

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها