ساحلی‌بازان پشت سد برزیل/ رویای فینال محقق نشد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در در دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی به مصاف برزیل رفت و در لحظات پایانی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا از رسیدن به فینال این رقابت‌ها بازبماند.

ساحلی‌بازان پشت سد برزیل/ رویای فینال محقق نشد

در نخستین دیدار نیمه‌نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ در امارات، دو تیم فوتبال ایران و برزیل از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم رفتند که تیم ملی فوتبال ساحلی آن موفق شده با نتیجه ۳ بر ۲ به برزیل باختند.

تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران فردا (یکشنبه) ساعت ۱۷:۳۰ در دیدار رده‌بندی به مصاف برنده دیدار ایتالیا و بلاروس می‌رود.

در این دیدار علی میرشکاری و محمد معصومی برای ایران گل زدند و گل‌های برزیل را آلیسون (دو بار) و برندو به ثمر رساند.

ایران ۲ - ۳ برزیل

ایران بازی را خوب شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی توسط علی میرشکاری پیش افتاد. در ادامه این برزیل بود که فشار زیادی به دروازه ایران آورد و حتی یک بار هم تیر دروازه را لرزاند اما واکنش های میرجلیلی و بهزادپور مانع از باز شدن دروازه ایران شد. ایران وقت اول را با احتساب یک بر صفر پیروز شد.

در همان ثانیه‌های ابتدایی وقت دوم، محمد معصومی با یک قیچی برگردان استثنایی، گل دوم ایران را به ثمر رساند.

در ادامه این برزیل بود که موفق شد با یک ضربه پنالتی یکی از گل‌های خورده را جبران کند.

در ادامه ایران می‌توانست دوباره اختلاف را زیاد کند اما ضربه شیرمحمدی به تیر دروازه برزیل برخورد کرد و به تور نچسبید. وقت دوم با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران به پایان رسید.

با آغاز وقت سوم، برزیل برای جبران نتیجه فشار زیادی به روی دروازه ایران آورد و پس از چند حمله خطرناک، آلیسون با ضربه‌ای قیچی برگردان دروازه ایران را در فاصله ۹ دقیقه ۳۰ ثانیه مانده به پایان بازی باز کرد.

ملی‌پوشان ایران پس از به تساوی کشیده شدن بازی، چند حمله خطرناک داشت اما تیرک دروازه و واکنش‌های دروازه‌بان برزیل مانع از گل‌زنی ایران شد. با این حال در سه دقیقه پایانی، برزیل صاحب چند موقعیت شد که با واکنش بهزادپور و مدافعان تیم‌ملی مهار شد اما درست ۴۰ ثانیه مانده به پایان بازی، برندو در نزدیکی دروازه ایران صاحب توپ شد و دروازه را باز کرد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • ناشناس
  0

  همین که زیردست وپای بعضیا برای جیره نرفتن اخرهم بشن مرهمی بردل داغدارمردمن

 • بهلول
  1

  بهتركه باخت وگرنه چه سؤاستفاده ازان ميكردن براى انتخابات

 • ناشناس
  1

  حیف شد. فوتبال ساحلی بدون هزینه های میلیاردی برای ایران افتخار آفرینی میکنن وهیچ ادعایی هم ندارن درعوض بازیکنان فوتبال با هزینه های میلیاردی وکلی ادعا وبه گفته خودشون بهترین بازیکنان ایران!! بدون هیچ مقامی

 • همرزم هادی
  0

  چه باخت غیر فنی ؟

 • شهاب
  1

  دمشون گرم لاقل بی ادعاهستن نه مثل شله زردفقط ادعاخالی

 • ناشناس
  0

  دردوبلاتون بخوره توسرمیلیاردی های بی خاصیت .همین که برزیل گل زدین جلوهم بودین کلی افتخاربودوباارزش حیف که اشتباه فردی وخطای الکی باعث شدنبرین🌹🌹🌹❤❤❤

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها