رونمایی از بازیکنی که مدیر برنامه‌‌هایش ۱۷ میلیارد از سپاهان می‌گیرد!

در قرارداد یک بازیکن تیم فوتبال سپاهان، بندی وجود دارد که ۱۷ میلیارد تومان به مدیربرنامه‌های او باید پرداخت شود.

رونمایی از بازیکنی که مدیر برنامه‌‌هایش ۱۷ میلیارد از سپاهان می‌گیرد!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در بخشی از حکم خود علیه باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه اصفهانی هزینه کارگزاری شش بازیکن خود را تقبل کرده و به عنوان نمونه «به تعهد پرداخت مبلغ 170 میلیارد ریال از قرارداد احدی از بازیکنان توسط باشگاه در فصل آتی به کارگزار ایشان اشاره شده است».

این موضوع که در نوع خود بسیار عجیب به نظر می‌رسد با واکنش‌هایی از سوی هواداران و اهالی فوتبال شده است که چگونه مبلغ 17 میلیارد تومان از یک انتقال باید به مدیر برنامه یک بازیکن برسد؟

پیگیری خبرنگار ما نشان می‌دهد بازیکن مورد اشاره کمیته انضباطی هادی محمدی مدافع فصل گذشته تراکتور است که در نقل‌و‌انتقالات تابستانی راهی سپاهان اصفهان شد.

طبق پیگیری‌ها قرارداد دو ساله هادی محمدی با سپاهان 35 میلیارد است که طبق بندی از قرارداد این بازیکن، مبلغ 17 میلیارد به مدیربرنامه او پرداخت خواهد شد. اتفاق بسیار عجیب و قابل تأملی که سازمان‌های نظارتی و در نهایت کمیته انضباطی به آن ورود کردند.

هادی محمدی در دو فصل گذشته قرارداد 9 میلیاردی با باشگاه تراکتور داشت و در نقل‌و‌انتقالات این فصل  با قراردادی 35 میلیاردی راهی سپاهان شده است!

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  گور پدر دی....که پول بی زبونا اینجور حروم نکنید تو خراب شده ایکه طرف خرج درمان ساده بچه شا ندارد .

 • ناشناس
  0

  ای کاش من هم یک مدیر برنامه بودم!

 • ناشناس
  0

  کارگرای کارخانه سپاهان با سختی زندگی میکنن اونوقت سی و پنج میلیارد پول بی زبون رو میدن به این مرقع های بی درد تازه هفده میلیاردم بایستی بدن به مدیر برنامه هاش!!!!
  خدا نگذره از مدیرای بی کفایت و عشق شهرت

 • نادر
  0

  هزینه این قرارداد دستتمزد چند سال کارگران کارخانه فولاد است.

اخبار سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها