تیمی با لشگر مصدومان و سرماخوردگان

دلیل تعطیلی زودهنگام پرسپولیس مشخص شد

کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس برخلاف برخی از تیم ها زودتر از تصور تمرینات خود را برای شروع سال جدید تعطیل کردند که این موضوع دلایلی داشته است.

تیم پرسپولیس روز چهارشنبه آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد و سپس یحیی گل محمدی اعلام کرد تمرینات تا دوم عید نوروز تطعیل است. همین موضوع باعث شد تا عده ای از هواداران در قیاس با تیم های دیگر این خرده را به سرمربی سرخپوشان بگیرند چرا تمرینات را زود تعطیل کرده است اما پیگیری خبرنگار آنا حکایت از این دارد که ظاهرا ۶ الی ۷ نفر از بازیکنان پرسپولیس ملی پوش هستند و از طرف دیگر گل محمدی با شماری از بازیکنان مصدوم و سرماخورده روبرو بوده که ترجیح داده تمرینات را تعطیل کند تا این بازیکنان با استراحت و انجام فیزیوتراپی خود را برای شروع تمرینات آماده کنند.

به طور مثال بازیکنانی مثل مرتضی پورعلی گنجی که به دلیل صدمه از ناحیه گردن به قطر رفته این فرصت را پیدا می کند تا به شرایط عادی برگردد. یا بازیکنی مثل محمد عمری هم دارای مصدومیت کهنه بوده که این تعطیلی فرصتی بوده تا وی بدون دغدغه به فیزیوتراپی اش بپردازد. 

بازیکنانی مثل سینا اسدبیگی و گولسیانی هم که سرماخورده بودند این فرصت را بدست می آورند تا توان جسمی تحلیل رفته شان را بدست بیاورند. در واقع پرسپولیس درست است که از جمله تیم هایی محسوب می شود که زودتر تمریناتش را تعطیل کرد اما از این طرف دوم فروردین و تقریبا زودتر از سایر تیم ها کار تمرینی خود را آغاز می کند. گل محمدی اگر قرار بود تا ۲۷ اسفند تمرینات را ادامه دهد در نهایت باید با ۱۰ الی ۱۲ بازیکن این کار را انجام می داده اما ترجیح داد با استراحت به بازیکنانش فرصت بازتوانی را به آنها بدهد. 

منبع: آنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید