حمله اسکولز به فرناندز: او لیاقت کاپیتانی ندارد

پل اسکولز، ستاره سابق منچستریونایتد، با اشاره به رفتارهای عجیب برونو فرناندز، او را لایق کاپیتانی شیاطین سرخ ندانست.

در شب برتری 4-1 منچستریونایتد مقابل رئال بتیس یک بار دیگر رفتارهایی از برونو فرناندز سر زد که بحث صلاحیت او برای بستن بازوبند کاپیتانی را داغ کرد. کاپیتان پرتغالی یونایتد در حالی که تیمش از حریف پیش بود، یک خطای بی مورد انجام داد و سپس با بازیکنان حریف درگیر شد تا کارت زرد بگیرد. به نظر می رسد که یکی باید همواره حواسش به خود برونو باشد تا چنین رفتارهای بی موردی از کاپیتان یونایتد سر نزند.

پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستریونایتد که بعد از بازی با لیورپول یکی از معدود حامیان برونو فرناندز بود با تکرار رفتارهای عجیب او در بازی با بتیس به صف منتقدین این بازیکن پیوسته و تاکید کرد که فرناندز صلاحیت بستن بازوبند کاپیتانی تیم را ندارد.

1830526

او گفت: " من نگران هستم اگر یونایتد به دنبال قهرمانی های بعدی است باید فکری برای این موضوع بکند. کاپیتان شما باید یک شخصیت تأثیرگذار، رهبر و خونسرد باشد."

اسکولز بی پرده از کایپتان دوم یونایتد انتقاد کرده و افزود: فکر نمی کنم فرناندز کاپیتانی ایده آل برای منچستریونایتد باشد. او در حال حاضر تنها نایب کاپیتان در غیاب هری مگوایر به شمار می رود. "

منچستریونایتد در ادامه فصل بازی های حساس تر و تعیین کننده تر دارد؛ جایی که به عقیده پل اسکولز نیاز به یک کاپیتان واقعی احساس خواهد شد. او تاکید کرد: "در ادامه کار و در بازی های بزرگتر داخلی و اروپایی به یک کاپیتان نیاز دارید که به احساسات خود تسلط داشته باشد."

1830527

اسکولز از فرناندز خواست تا تسلط بیشتری روی رفتارهای خود داشته باشد: "او بی پروا اعتراض می کند و در بازی امشب هم بی دلیل خاط کرد و کارت گرفت. فرناندز از پرتغال می آید، جایی که این رفتارها عادی است اما این کار در لیگ برتر انگلیس چندان قابل قبول نیست. او باید سعی کند خود را از شر حواشی کوچکی که آزارش می دهند خلاص کند."

منبع: ورزش3
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید