توضیح رضا شکاری درباره اظهارتش درخصوص عزادار بودن مردم/ ویدئو

رضا شکاری هافبک گل‌گهر بعد از گلزنی مقابل تراکتور گفته بود خوشحالی نکردم، چون مردم عزادار هستند اما حالا می گوید که مصاحبه‌اش تقطیع شده است و به دلیل موضوعات شخصی حال خوبی نداشته است.

هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی به پایان رسید که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها گل‌گهر و تراکتور به مصاف هم رفتند که این بازی پرگل نهایتا با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.

یکی از گلزنان گل‌گهر در این بازی رضا شکاری جوان بود که دروازه تیم سابق را گشود. شکاری بعد از گل، ولی خوشحالی نکرد و در میکسدزون دلیل این موضوع را اینطور عنوان کرد. «خوشحالی نکردم، چون مردم عزادار هستند. علاقه‌ای به فوتبال بازی کردن نداریم، ما به اجبار فوتبال بازی میکنیم، چون حالمان خوب نیست.» همین اظهارات حالا باعث محرومیت او شده است. باشگاه گل‌گهر اعلام کرده این بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم است و همچنین او را به کمیته انضباطی باشگاه فراخوانده است.

این اتفاق در شرایطی رقم خورده که حالا رضا شکاری می‌گوید مصاحبه‌اش تقطیع شده است و به دلیل موضوعات شخصی حال خوبی نداشته است. او گفته است: «ما دو بازی سخت خارج از خانه را پشت سر گذاشتیم که علی‌رغم شایستگی برای کسب پیروزی، متاسفانه دو تساوی کسب کردیم که این موضوع در روحیه ما تاثیر بدی گذاشت. از طرفی آقای قلعه‌نویی مربی‌ای است که با نتیجه تساوی خوشحال نمی‌شود و مجموعا این اتفاقات باعث شد که فشار زیادی روی من باشد. متاسفانه به دلیل اتفاق شخصی‌ای که برای بنده رخ داده بود، حال روحی خوبی نداشتم و در چنین حالتی مصاحبه‌ای از من گرفته شد که متاسفانه برخی خبرنگاران بر خلاف رسالت خبری خود، مصاحبه‌ای تقطیع شده از من پخش کردند که حرف‌های کامل من نبود که باعث برداشت‌های متفاوتی شد.»

شکاری یادآور شده است: «اگر سوءبرداشت‌هایی از این مصاحبه تقطیع شده صورت گرفته، عذرخواهی می‌کنم. ما در حال حاضر بازیکن و سرباز گل‌گهر هستیم و با تمام وجود بازی می‌کنیم تا دل مردم سیرجان و هواداران گل‌گهر را خوشحال کنیم.»

حجم ویدیو: 8.05M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37 | دانلود ویدیو
منبع: فرارو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 9
 • ناشناس
  4

  حرف دل همه ملت را زده ،ولى به غلط كردن انداختنش بنده خدا حرفش را عوض كرده

  نظرات شما -
  • تبریز
   2

   از طرف خودت حرف بزن تو ملت شناس نیستی.. توهم سیر نکن...

  • سلام
   3

   این از آب گل آلود ماهی میگیرن واز اینکه بگن حال مردم خوب نیست منفعت میبرن .وناامیدی به مردم میدن

  • خخخخ
   0

   جال هیچ کس خوب نیست حالا شما هی بدبختا رو محروم کن چون حال دلشونو می گن تهش هم بگو بیایید بگید اشتباه کردیم کلا راه شو بلدی خخخ

 • 🐜
  8

  چهارجلسه که آرزوی نیمکت فوتبال تماشاکنی حالت خوب می شود آقای شکاری

 • ناشناس
  1

  یعنی حال مردم خوبه؟ خجالت داره.
  طرف رو یقه کردید چرا گفتی حال مردم خوبن نیست؟
  ما کجا داریم میریم . بیایید طرف مردم ما همه ایرانی هستیم

 • ناشناس
  1

  خوبه عذرخواهی کرد، سلبریتی هایی که چرت وپرت میگن باجرات مندی عذرخواهی کنید

 • ناشناس
  1

  ای کاش در این کشور آزادی حاکم بود تا افراد مجبور نشوند حرف دل خودشان را بخورند و چیزی بگویند که در دل ندارند.چرا باید این جوان را تحت فشار بزارند که خلاف میل و اعتقادش حرف دروغی بزند.

 • فقف
  0

  نوشابه کار خودش را می کند