کی‌روش:

فردا بیرانوند را در اختیار نخواهیم داشت

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار این تیم مقابل ملی پوشان ولز توضیحاتی را بیان کرد.

در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲  تیم‌های ملی فوتبال ایران و ولز  جمعه به مصاف هم می‌روند.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار این تیم مقابل ملی پوشان ولز گفت: بسیار عالی است که این موقعیت را شاهد باشیم. برای ما فرصتی است که این نمایش زیبای فوتبال باشیم و از فوتبال لذت ببریم و حداکثر تلاشمان را بکنیم و رویایمان را محقق کنیم.

او بیان کرد: بازی اول ما مطلوب نبود و طبق انتظار ما نشد. برای ما بازی اصلی فردا شروع می‌شود. دو بازی دیگر و ۶ امتیاز مانده و باید بجنگیم. این همه کاری است که انجام می‌دهیم.  

کی روش گفت: تلاش می‌کنیم فوتبال خوبی را انجام دهیم و خوشحالی را به ارمغان بیاوریم و شایسته این باشیم که به مرحله بعدی صعود کنیم. هدف ما این است. دو بازی در این جام جهانی داریم تا به مرحله بعد برسیم.

او درباره آخرین شرایط علیرضا بیرانوند و اینکه آیا او به بازی فردا می‌رسد یا خیر؟ گفت: خوشبختانه ایشان تست‌های مختلفی را انجام داده‌اند و امروز هم تست داد. تردیدی نیست که مشکلات جدی‌ای برای او پیش آمده است اما همه امور خوشبختانه در جهت مثبت حرکت می‌کند و به همین خاطر خوشحال هستیم اما به واسطه اینکه او در یک حادثه‌ای درگیر بود که مربوط به یک جور صدمه مغزی بود و به واسطه پرتکل پزشکی لازم است احترام قائل شویم و هیچ راهی وجود ندارد که این پورتکل را دور بزنیم، برای همین او فردا بازی نمی‌کند اما برای با با آمریکا آماده خواهد بود.

او بیان کرد: بیرانوند فردا بازی نمی‌کند اما برای بازی با آمریکا آماده خواهد بود.

دیدار ایران و ولز در روز دوم گروه دوم  جام جهانی  ۲۰۲۲ قطر، فردا (جمعه) از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه «احمد بن علی» دوحه برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری موج
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  به.........

 • ا
  1

  اگر باز هم بخواهند به آرمان شهدا با نخواندن سرود ملی ایران توهین کنند بهتر است که بازی نکنند

 • موسوی
  1

  فردا هم منتظر 6 تا گل باشین پس،، مردک. زیادی زده بسرش

 • ناشناس
  0

  هیچ کس تیم ملی سیاسی رو دوست نداره ...... تیم ملی باید ورزشی باشه ،شادی آفرین باشه مردم برای لحظاتی حتی کوتاه از سیاست و دنیای کثیفش دور باشند