مسی از رکورد رونالدو گذشت

لیونل مسی ستاره پاری سن ژرمن با گلزنی در بازی یکشنبه شب برابر لیون توانست یکی از رکوردهای کریستیانو رونالدو را پشت سر بگذارد.

تیم فوتبال پاری سن ژرمن شب گذشته در هفته هشتم لیگ فرانسه به مصاف لیون رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. تک گل این بازی را مسی روی پاس نیمار در دقیقه پنجم این بازی به ثمر رساند تا سه امتیاز مهم این بازی حساس را برای تیمش به ارمغان آورده باشد. 

اما این گل ارزش و اهمیت دیگری هم برای این بازیکن آرژانتینی داشت. او حالا ۶۷۲ گل به غیر از ضربات پنالتی به ثمر رسانده است و به این ترتیب از رکورد رونالدو با ۶۷۱ گل عبور کرد و یک گل از این بازیکن پیش افتاد. 

ادامه روزهای عذاب‌آور رونالدو؛ مسی از رکورد CR7 گذشت

این رکورد در حالی توسط این ستاره پی اس جی به ثبت رسید که او ۱۵۰ بازی کمتر از این بازیکن پرتغالی انجام داده است و این موضوع ارزش شکستن این رکورد توسط او را به خوبی نشان می‌دهد. مسی دارنده ۷ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا این روزها رکوردهای رونالدو را یکی پس از دیگری می‌شکند.

این شاید خبر خیلی خوبی برای رونالدو نباشد که به نظر می‌رسد روز به روز از بازگشت به منچستریونایتد پشیمان‌تر است، خصوصا در چند هفته اخیر که به یکی از اعضای ثابت نیمکت این تیم تبدیل شده است. 

بسیاری از منابع نزدیک به این بازیکن می‌گویند که او تصمیم دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از یونایتد جدا شود و به صورت جدی به دنبال یافتن باشگاهی جدید است، اقدامی که در پنجره تابستانی موفق به عملی کردن آن نشد.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید