اردوی تیم ملی امید تعطیل شد!

اردوی تیم ملی فوتبال امید به علت تکمیل نشدن فهرست این تیم و انصراف مهدوی‌کیا از حضور در مسابقات کشورهای اسلامی، تعطیل شد.

اردوی تیم ملی فوتبال امید که برای حضور در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی شهر قونیه در ترکیه آماده می‌شد، تعطیل شد و بازیکنان این تیم راهی باشگاه‌های خود خواهند شد. پیش از این دیدار دوستانه تیم ملی المپیک با پیکان که قرار بود امروز انجام شود، لغو شد.

تیم ملی فوتبال امید از چندین روز قبل اردوی خود را به منظور حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی آغاز کرد اما باشگاه‌ها همکاری لازم را با این تیم نداشتند و از فهرست ۲۳ نفره مهدی مهدوی‌کیا، فقط ۱۶ بازیکن خود را به کادرفنی معرفی کردند. پس از شروع اردو نیز، چندین بازیکن مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بودند که بعد از منفی شدن تست‌های خود در دیدار دوستانه با پرسپولیس حاضر شدند.

با این حال مهدی مهدوی‌کیا به علت حضور نداشتن بازیکنان اصلی در این تیم، از اعزام تیمش به مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی و دیدار با تیم‌های مراکش، عربستان و آذربایجان خودداری کرد.

در نتیجه اردوی تیم ملی امید در فاصله ۴۸ ساعت تا اعزام به قونیه به حالت تعطیلی درآمد و احتمالا تیم ملی در این بازی‌ها حضور ندارد. هنوز فدراسیون فوتبال موضع رسمی خود را در ارتباط با این مساله اعلام نکرده اما سرپرست کمیته جوانان اعزام به این مسابقات را با شرایط فعلی منطقی نمی‌داند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید