گفت‌وگوی خبر فوری با قهرمان آمریکایی کشتی جهان؛

جردن باروز: طرفدار حسن یزدانی هستم/ ایران آنطور که رسانه‌ها نشان می‌دهند نیست/ تختی را به عنوان انسانی بزرگ می‌شناسم

پیشکسوت و قهرمان آمریکایی کشتی جهان گفت: در رقابت بین تیلور و یزدانی دوست داشتم تیلور پیروز شود چرا که هم تیمی من است اما طرفدار حسن یزدانی هستم.

به گزارش خبر فوری، جردن ارنست باروز کشتی‌گیر اهل آمریکا است که در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد رقابت می‌کند و دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن و قهرمان پنج دوره قهرمانی کشتی جهان است. او یکی از بهترین کشتی‌گیران جهان در دهه اخیر و نیز از بهترین کشتی‌گیران آمریکایی تمام ادوار به شمار می‌رود.

جردن باروز در گفتگویی که با خبر فوری داشت، بیان کرد که هرچند در دیدار حسن یزدانی و دیوید تیلور، طرفدار تیلور بوده، اما از طرفداران بزرگ یزدانی است.

IMG_20211203_212050

او ادامه می‌دهد: یزدانی بعد از شکست مقابل تیلور در المپیک توکیو، بسیار تلاش کرد و توانست تیلور را شکست بدهد. من دیدم که مردم چگونه از او استقبال کردند، ما چنین چیزی در آمریکا نداریم.

جردن در مورد پهلوان کشتی ایران گفت: غلامرضا تختی انسان بزرگی بود و همه او را دوست داشتند. او برای حقوق همه مردم ایران مبارزه می‌کرد.

او ادامه داد: آخرین‌بار که در ایران حضور داشتم سکه‌ای طلا هدیه گرفتم که روی آن عکس تختی حک شده بود و به من گفتند این سکه را به قهرمانانی می‌دهند که روحی پاک دارند.

باروز در مورد کشتی ایران نیز گفت: ایرانی ها در کشتی قهرمان های زیادی را تربیت کرده اند و باعث می‌شود دنیا نیز برای رقابت با آنها پیشرفت کند.

او معتقد است که فقط ایران، روسیه و آمریکا ارزش رقابت را دارند.

باروز گفت: من خیلی هیجان دارم چون تیم ایران قرار است به تگزاس بیاید و در مسابقات اینجا شرکت کند.

پشکسوت کشتی جهان گفت: ایران و آمریکا در رسانه‌ها دشمن نشان داده می‌شوند اما وقتی به ایران سفر می‌کنی مردم آن کشور با روی باز از ما استقبال می‌کنند. مردم ایران بدون هیچ ابایی ابراز علاقه می‌کنند و این کشور به محل مورد علاقه من برای کشتی گرفتن تبدیل شده است.

قهرمان آمریکایی کشتی جهان خطاب به مخاطبان خبر فوری گفت: بابت تمام عشقی که به من دارید ممنونم و امیدوارم دوباره فرصتی پیش آید و به ایران برگردم.

حجم ویدیو: 1.87M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00 | دانلود ویدیو
منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 10
 • محسن
  47

  جردن جان خبر نداری اینجا یه عده بی ناموس افساد طلب داریم که میگن امریکا بیا به ما حمله کن یا کمک ما کن تا ما رای بیاریم

  نظرات شما -
  • محسن
   2

   اگر منظور شما از افساد طلب ، اصلاح طلب است، فقط یک نفر از جریان اصلاحات رو نام ببرید که همچین ادعای دروغ شما رو گفته باشه.. دو تا هم نمیخوام.. فقط یکی.. کدام اصلاح طلب گفته امریکا بیا به ما حمله کن؟؟ اتفاقا افراطیونی مثل شما باعث تنش در داخل و یا حتی جنگ میشوند . برای اینکه حرف و عملتون فقط از روی (شور) هست..میگید نیست؟ گفتم یه نفر از اصلاحات رو نام ببرید که گفتند امریکا بیاید به ما حمله کند..

 • یکی از مردم
  29

  بودن در ایران برای تو فقط خاطره است برای ما زندگی(مرگ تریجی)!

 • جم
  43

  کاش من خبرنگار مقابل باروز می بودم جای یک سخن خالیست:
  باید به باروز می گفتید در هیچ جای ایران هیچ تفاوتی بین سیاه و سفید نیست در فرهنگ ما هرگز تفاوتی برای رنگ انسان وجود نداشته است در فرهنگ بزرگ ایران بزرگ انسان انسان است چه سیاه چه سفید.

  نظرات شما -
  • اسماء و فوتبالیست قدیم
   0

   خودش بهتر از ما میدونه برای همین در حمایت از ایران چندین بار مصاحبه و کار کرده

 • امید
  9

  اخلاق جردن باروز رو خیلی دوست دارم واقعاً اخلاق پهلوانی داره

 • سعید
  8

  اینم ازروی بدبختی این حرفو زده.اینونگه چی بگه؟سکه گرفته خوب.خوش گذرونده.بیاد یکسال زندگی کن تابهت بگم کشور خودتو ک کشور اول جهانه باایران یکی میکونی؟؟

 • ناشناس
  9

  بررو سیاه برده .دهنتو اب بکش که درمورد مردم ایران حرف بزی ؟؟
  اینجا سرزمین برده داری اعراب کثیف هست؟؟

  نظرات شما -
  • به نژادپرست
   0

   نژادپرست، خداروشکر جردن باروز حقایق دیده

  • اسماء و فوتبالیست قدیم
   0

   این حرفا قدیمی شده ۲۰ سال پیش ۱۵ سال پیش برای ما جالب جایی می خواندیم یا دررسانه میشندیم کسانی که ایران آمده اند می گفتند ایران آن چیزی که رسانه ها می گفتند نیست،
   اگر می تواند کمپین حمایت از ایران بیندازند کسانی که ایران آمده اند(موشک جواب موشک)