تجلیل از صدای ماندگار کشتی ایران/ عکس

طی مراسمی از زحمات هادی عامل، گزارشگر باسابقه و محبوب کشتی ایران تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که به همت شبکه سه سیما و در محل سازمان رسانه ای هنری اوج برگزار می شد، برخی از مسئولان همچون رییس کمیته ملی المپیک، رییس فدراسیون کشتی، رییس سازمان لیگ کشتی، مدیر شبکه سوم سیما و جمعی از مدیران و گزارشگران ورزشی صدا و سیما از جمله جواد خیابانی حضور داشتند. از دیگر حاضران در مراسم هم می توان به برخی از پیشکسوتان کشتی از جمله منصور برزگر، ابراهیم جوادی، محسن کاوه، حسن رنگرز و پژمان درستکار اشاره کرد. 

در این مراسم پیام های جمعی از پیشکسوتان کشتی کشور برای هادی عامل گزارشگر باسابقه کشتی قرائت شد که همگی یادآور خاطرات 38 سال حضور او در عرصه گزارشگری کشتی بود. 

علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی در این مراسم گفت: یکی از نکات شخصیتی بارز آقای هادی عامل صداقت ایشان است و این موضوع باعث شده تا مردم ایشان را دوست داشته باشند. علت اینکه گزارش های هادی عامل برای علاقمندان به کشتی جذاب است این است که ایشان خود پیش از این کشتی و مربی بوده، داوری کرده و علاوه بر یک گزارشگر یک کارشناس است و فنون کشتی را خوب می شناسد و صدای ایشان با کشتی کشور گره خورده است. هادی عامل واقعا به کار خود مسلط است و این اتفاقی نیست و ایشان طی این سال ها تلاش کرده است که اطلاعات خود را به روز کند و همگام با کشتی کشور و شرایط تیم های ملی پیش برود.

در پایان این مراسم نیز از هادی عامل توسط مسئولان تجلیل بعمل آمد.

 

 

 

منبع: ورزش3
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید