نوری فر: سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما یادمان نرفته!/ به هواداران ما هتک حرمت شد

معاون ارتباطات باشگاه استقلال به آیتم برنامه فوتبال برتر درباره سیگار کشیدن چند هوادار استقلال در ورزشگاه آزادی، واکنش نشان داد.

بیانیه  محمدنوری فر در رابطه با آیتم برنامه فوتبال برتر را می خوانید:

متأسفانه در برنامه فوتبال برتر مورخ دوشنبه اول آذر آیتمی درباره مصرف دخانیات در روز مسابقه استقلال با نساجی مازندران پخش شد که مصداق هتک حرمت و حیثیت اشخاص تلقی می‌شود.

نکته‌ای که بیش از هر چیز تلخ و ناراحت‌کننده به نظر آمد، تصویربرداری پنهانی از چند هوادار نوجوان و جوان تیم استقلال در حال استعمال دخانیات بود که می‌تواند عواقب نگران کننده‌ و پیش‌بینی ناپذیری برای این افراد به همراه داشته باشد.

بی‌تردید مصرف دخانیات در محیط ورزشگاه‌ها پسندیده نیست و باید با فرهنگ‌سازی نسبت به اصلاح روند اقدام نمود اما شیوه پرداختن برنامه فوتبال برتر به موضوع به نحوی که مسأله را مختص به یک باشگاه می‌کند، علاوه بر اینکه به حیثیت اشخاص ضربه می‌زند، شیوه‌ای غیرسازنده در مواجهه با مسأله است که حیثیت و حرمت افراد را نادیده می‌گیرد. حداقل انتظار از برنامه مذکور جبران این خطا و اصلاح این روند است. 

 

این رویکرد برنامه فوتبال برتر در حالیست که فراموش نمی‌کنیم، دو سال قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل سیگار کشیدن عوامل صدا و سیما در راهروهای ورزشگاه آزادی؛ فدراسیون فوتبال را به مبلغ ۳۰۰۰ دلار جریمه کرد.

منبع: طرفداری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
  • محمد رضا مرادی
    1

    جناب آقای نوزی فر تشریف بیار پایین با هم بریم ، من کاری به برنامه فوتبال برتر که میثاقی اجرا میکنه ندارم هرچند بعید میدونم تعداد زیادی مخاطب داشته باشه (من خودم تا حالا 30 دقیقه هم ازش ندیدم). نکته دیگه اینکه ورزشگاه محل استعمال گل وحشیش و بنگه و سیگاره واین مختص طرفدارا های استقلال نیست و یه موضوع کلیه من دوره قبلی جام جهانی برای بازی ایران سوریه رفته بودم استادیوم اون هم در جایگاه از بوی بنگ وگل وحشیش گیج میشه لطفا الکی ماله نکش یا استادیوم نرفتی یا خیلی دروغ گو هستی در ضمن من خودم طرفدار سر سخت تاج کبیرم ولی این دلیل نمیشه هر اراجیفی رو قبول کنیم

  • فروید
    0

    مرادی ای شیطون بلا معلومه خودت اینکاره ای که بوی حشیش و گل و بنگ رو از هم تشخیص دادی