ماریا شاراپووا را بشناسید

۱۰ حقیقت جالب از زندگی یکی از محبوب ترین ورزشکاران زن جهان

زندگی شخصی تنیسور سابق و برجسته زن روس نیز همواره در تیررس رسانه‌ها بوده است.

ماریا شاراپووا به عنوان یکی از برترین تنیسورهای دوران خود شناخته می‌شود. او با وجود جوان بودنش، توانسته است کارهای شگفت انگیزی در زندگی خود انجام دهد.

او در طول دوران کوتاه تنیس خود عناوین متعددی کسب کرده و حتی در المپیک شرکت کرده است. حرفه او خیلی سریع شروع شد. چیزی که در مورد ماریا شاراپووا شگفت انگیز است، متواضع و مهربان بودن اوست.

با وجود تمام اخبار چقدر در مورد این زن پشت راکت تنیس می‌دانید؟ اگر دوست دارید از منظر شخصی‌تری در مورد این ورزشکار بیشتر بدانید، این ۱۰ حقیقت را در مورد ماریا شاراپووا بخوانید که شما را شگفت زده خواهد کرد.

بیشترین جستجو در نت

۱۰ حقیقت جالب از زندگی ماریا شاراپووا


ماریا شاراپووا در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ بیشترین جستجو در نت را به خود اختصاص داد. او در سن ۱۷ سالگی یک ستاره بزرگ بود. قهرمانی در ویمبلدون در سال ۲۰۰۴ و کسب رتبه اول، او را به پرجست‌وجوترین ورزشکار در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ در موتورهای جستجوی یاهو تبدیل کرد. پس از او در جایگاه دوم و ششم به ترتیب آنا کورنیکووا و سرنا ویلیامز قرار گرفتند.

ماریا شاراپووا سفیر حسن نیت سازمان ملل است
از سال ۲۰۰۷، ماریا سفیر حسن نیت برنامه توسعه سازمان ملل متحد بوده است. او به بسیاری از موسسات خیریه، مبالغی کمک کرده است.

۱۰ حقیقت جالب از زندگی ماریا شاراپووا


نقش پدر
پدر ماریا شاراپووا به تحقق رویاهای او کمک کرد. ماریا و پدرش با تنها ۷۰۰ دلار به ایالات متحده مهاجرت کردند که این پول نیز قرضی بود. آن‌ها در سال ۱۹۹۴ به میامی نقل مکان کردند و پدرش برای گذران زندگی در مشاغل عجیب و غریب کار کرد. مادرش تا سال ۱۹۹۶ نتوانست به آن‌ها ملحق شود.


ماریا شاراپووا توسط مارتینا ناوراتیلووا کشف شد

۱۰ حقیقت جالب از زندگی ماریا شاراپووا

یکی از بهترین تنیسورهای تمام دوران اولین کسی بود که استعداد ماریا را دید. هنگامی که او تنها شش سال داشت، در یک مدرسه تنیس در مسکو شرکت کرد که اتفاقاً توسط ناوراتیلووا اداره می‌شود. این زمانی بود که او متوجه شد که ماریا در تنیس چقدر شگفت انگیز است.
ماریا شاراپووا عاشق لندن است
ماریا به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای به سراسر جهان سفر کرده است. اما او دریافته است که برخی مکان‌ها بیشتر با او سازگار است و یکی از آن‌ها لندن است. او گفته است که علاقه خاصی به مردم لندن دارد و واقعاً لهجه آن‌ها را دوست دارد.
ماریا شاراپووا عاشق موسیقی و معماری است

۱۰ حقیقت جالب از زندگی ماریا شاراپووا


او عاشق هنرهای زیبا و معماری است. او در مصاحبه‌ای گفت که عاشق هنر و موسیقی مدرن است و یکی از هنرمندان مورد علاقه‌اش تریسی امین است.
ماریا شاراپووا دوست دارد یک دختر باند باشد
او یکی از طرفداران سرسخت سریال جیمز باند است و در واقع دوست دارد در آینده یک دختر باند باشد. او گفت که این یکی از آرزوهای اوست زیرا او عاشق "جاسوسی" به عنوان یک سرگرمی است.
ماریا شاراپووا بسیاری از برندهای مهم را تبلیغ کرده است
او با بسیاری از برندهای محبوب مانند نایک، کانون و موتورولا کار کرده است. او حتی در سال ۲۰۰۶ در Sports Illustrated Swimsuit Issue نیز حضور داشته است. برخی منابع می‌گویند که او حتی ممکن است پس از بازنشستگی از تنیس حرفه‌ای، حرفه مدلینگ را دنبال کند. 
ماریا شاراپووا عاشق شرلوک است

۱۰ حقیقت جالب از زندگی ماریا شاراپووا

ماریا از طرفداران بزرگ داستان‌های جاسوسی است زیرا یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه او جاسوسی است. او یکی از طرفداران اصلی شرلوک هولمز است و گفته است که عاشق کتاب‌های سر آرتور کانن دویل است.
آب نبات
او همچنین صاحب یک خط تولید آبنبات موفق به نام Sugarpova است که طرفداران زیادی در روسیه دارد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • فراسو
    0

    ماهم بخاره رخنما خپلی داریم؛ ک عاشق خودنمایی، و خوشگذرونیه ک اتفاقاً دست و پاهای زیادی برای شکار شوهر پولدار داره و هی پُزشو میده