مسیر سخت کارگردان «هفت سر اژدها» / ۱۰۰۰ ساعت جلسه با قضات دادگستری

کارگردان مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» گفت: در مسیر ساخت این مجموعه حدود ۱۰۰۰ ساعت با قضات دادگستری و قوه قضائیه به بررسی و تحقیق پرونده‌های واقعی فساد پرداختیم.

مسیر سخت کارگردان «هفت سر اژدها» / ۱۰۰۰ ساعت جلسه با قضات دادگستری

 ابوالقاسم طالبی کارگردان مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» در گفت و گو با بیان اینکه در مسیر ساخت این مجموعه پژوهش‌های زیادی انجام شده است افزود: در همین رابطه حدود ۱۰۰۰ ساعت جلسه تحقیق و بررسی پرونده‌های مفاسد اقتصادی و پرونده‌های برخی از آقازاده‌ها را با قضات دادگستری و قوه قضائیه داشتیم و با همه افرادی هم که دست‌اندرکار مفاسد اقتصادی کلان و فساد در کشور بودند جلساتی را داشتیم.

 وی ادامه داد: پرونده‌های واقعی فساد را ابتدا به صورت قصه درآوردیم و بعد هم به فیلمنامه تبدیل کردیم و البته موارد را هم به‌صورت تخیلی به قصه اضافه کردیم. روایت اصل مفاسد در این مجموعه کاملاً واقعی و درست بوده و تلاش هم کردیم که آدم‌ها شبیه کسی نباشند اگرچه برخی پیش‌بینی‌های مخاطبان که در رابطه با برخی از آقازاده‌ها که در ذهن داشتند فضای چالشی را در جامعه ایجاد کرده است.

منبع: سینما اعتماد
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
 • ناشناس
  0

  به مدیریت صدا و سیمای ج.ا.ا/ سه شنبه 25/02/1402

  زیان مجریان نابلد برنامه های دینی و مذهبی صدا و سیما!!!
  ---
  در صدا و سیمای ج.ا.ا اکثریت موضوعهای برنامه های دینی و مذهبی که در شبکه های مختلف این مؤسسه ارائه می شوند توسط مجریانی اداره می گردند که اکثریت آنان به اختلافات و شبهه های قرآنی و علمی مطرح در باره این موضوعها هیچ آگاهی ندارند و تنها دین شناس شرکت کننده بی توجه به این اختلافها و شبهات در باره این موضوعها پاسخ می دهد و با این وضع ناهنجار ده ها بلکه صدها سئوال حیاتی سرنوشت ساز بی پاسخ می مانند و این بی پاسخی بیشتر به سر در گمی و گمراهی شنوندگان و بینندگان می انجامد و حیثیت دینی و مذهبی این برنامه ها را با پیامدهای زیان باری که دارد لوث می کند!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها