بازدید میلیونی از تریلر جعلی جیمز باند/ ویدئو

در حالی که طرفداران جیمز باند بی صبرانه در انتظار دیدن مامور 007 بعدی هستند، یک تریلر جعلی که توسط هوش مصنوعی ساخته شده، در یوتیوب میلیون ها بازدید داشته است.

بازدید میلیونی از تریلر جعلی جیمز باند/ ویدئو

این تریلر منتشرشده نشان می دهد که هنری کویل جیمز باند بعدی است. طرفداران تاکنون بارها گفته اند که علاقه زیادی به انتخاب او برای بازی در نقش جیمزباند به جای دنیل کریگ دارند. در اولین تریلر فیلم باند 26 که توسط هوش مصنوعی ساخته شده، مارگو رابی هم بازی کویل است و از کریستوفر نولان به عنوان کارگردان نام برده شده است. صدای ساختگی که توسط ChatGPT به کار رفته، این توضیحات را درباره فیلم ارائه می کند.

تریلر جعلی جدیدترین فیلم جیمز باند توسط استودیو KH ساخته شده که ده ها تریلر جعلی در کانال یوتیوب خود دارد و برای ساخت آنها از هوش مصنوعی و بخشی از فیلم های اصلی استفاده می کند. این تریلر با کمک صحنه هایی از فیلم The Man From U.N.C.L.E با نقش آفرینی هنری کویل ساخته شد؛ چراکه این فیلم نزدیک ترین تجربه کویل به نقش جیمز باند است. تا کنون بیش از 2.5میلیون نفر ویدئوی باند 26 را تماشا کرده اند. یکی از اصلی ترین دلایل بازدید بسیار زیاد این ویدئو انتخاب عنوان هوشمندانه ای است که کاربران را ترغیب به تماشا می کند. در توضیحات این ویدئو آمده است که «هنری کویل و مارگو رابی ستاره های فیلم باند 26 خواهند بود و فیلم برداری آن در سال 2024 آغاز خواهد شد.»

بسیاری از بینندگان می دانند که تریلر استودیو KH یک ویدئوی ساختگی است؛ اما از کنار هم دیدن بازیگران موردعلاقه شان در فیلم باند هیجان زده شده اند. یکی از بزرگ ترین خطاهای ویدئو این است که کویل با لهجه آمریکایی صحبت می کند؛ درحالی که لهجه اصلی جیمز باند بریتانیایی است. این یکی از عواملی است که نشان می دهد برای ساخت این ویدئو از فیلم The Man From U.N.C.L.E استفاده شده؛ چراکه کویل در این فیلم نقش یک مامور مخفی آمریکایی را بازی می کند.

منبع: زومیت
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها