وقتی سر نوید محمدزاده کلاه رفت/ ویدئو

در اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر در سال ۹۲، همه می‌دانستند که نوید محمدزاده، پدیده آن سال‌های سینمای ایران، یکی از جوایز بازیگری را دریافت می‌کند، اما ناگهان مجری مراسم اعلام کرد که تهیه کننده فیلم جنجالی و پرمخاطب آن دوره یعنی «عصبانی نیستم»، از داوری کنار کشیده است! میکرومستندهای ایسنا از ادوار مختلف جشنواره‌ فیلم فجر را تماشا کنید.

حجم ویدیو: 35.52M | مدت زمان ویدیو: 00:01:51 | دانلود ویدیو
منبع: ایسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
  • محسن
    0

    اگر این فیلم، سانسور و به طور غیرمستقیم توقیف نمی شد، اون روز ها شاید بنده نمیفهمدم که بخشی از این فیلم درباره حادثه اسف بار خانم....... بود..همونطور که با این که سریال بیگناه رو ندیدم..ولی با مقاله امروز کیهان متوجه شدم که بخشی از این سریال سعی در *بیگناه* نشان دادن آقای .......داشته..البته قطعا قصد تشبیه این دو فرد رو ندارم..منظورم این هست که سانسور و تبلیغات منفی برای یک اثر رسانه ای جهت دار، دقیقا نقض غرض می شود و باعث بیشتر دیده شدن و برملا شدن زوایای پنهان آن اثر خواهد شد..

  • ناشناس
    0

    کلاهبرداری یعنی همین! در ضمن اقای بهروز افخمی داری مثل مهران رجبی پاچه خواری میکنی! که یک برنامه بهت بدن! فکر میکردم شان شما بالاتر ازاین حرفا باشه و گویا در همان سطح مهران رجبی هستی! البته پیر هم شدید و زندگیها هم سخت شده!!