کارگردان تایتانیک: به دی‌ کاپریو گفتم یا متن را می‌خوانی یا نقش را نخواهی گرفت

جیمز کامرون در مصاحبه‌ای از خاطرات خود از انتخاب و تمرین فیلمنامه با بازیگران فیلم «تایتانیک» می‌گوید.

کارگردان تایتانیک: به دی‌ کاپریو گفتم یا متن را می‌خوانی یا نقش را نخواهی گرفت

جیمز کامرون کارگردان آواتارها و تایتانیک، در مصاحبه‌ای با مجله GQ درباره روند تست بازیگری لئوناردو دی کاپریو در فیلم «تایتانتیک» صحبت کرده و می‌گوید که این موضوع روان نبوده است.

او در این مصاحبه به یاد می‌آورد که دی کاپریو در ابتدا از خواندن نقش جک در مقابل کیت وینسلت در طول تست فیلمنامه‌خوانی امتناع کرد. کامرون هم به این بازیگر جوان گفت: "یا می‌خوانی یا نقش را نخواهی گرفت." کامرون اینگونه داستان را تعریف می‌کند: یک جلسه ملاقات با لئو داشتیم و بعد از آن یک جلسه تست فیلمنامه با او. جلسه ملاقات بامزه بود زیرا من در اتاق جلسه‌ام نشسته بودم و منتظر یک بازیگر بودم. به اطراف نگاه می‌کردم، زنانی را می‌دیدیم که برای دیدن دی کاپیرو آمده و آنجا منتظرش بودند. این لحظه تاریخی بود. او همه را در اولین جلسه‌اش افسون کرده بود. اما تست فیلمنامه کمی مناقشه برانگیز بود".

کامرون بیان می‌کند که لئو چند روز بعد برگشت و من دوربین را برای ضبط ویدیو از او آماده کردم. او نمی‌دانست که قرار است تست بدهد بلکه فکر می‌کرد که یک ملاقات دیگر با کیت وینسلت است. من گفتم باشه مشکلی نیست ما به اتاق بعدی می‌رویم و آنجا متن را می‌خوانیم و من فیلمبرداری می‌کنم. دی کاپریو گفت منظورت این است که متن می‌خوانم؟ گفتم بله، او گفت که نه من متن نمی‌خوانم. من هم به او دست دادم و گفتم پس ممنون که آمدی.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها