پاسخ مدیر عامل آپارات به صحبت‌های رییس صدا و سیما

محمد جواد شکوری مقدم؛ مدیرعامل هلدینگ صباایده، در توییتر خود به صحبت‌های پیمان جبلی در رشته توییتی واکنش نشان داد.

پاسخ مدیر عامل آپارات به صحبت‌های رییس صدا و سیما

شکوری در توییتر خود نوشت:

«۱/روش مواجهه آقای جبلی با ‌پلتفرم‌های کاربرمحور، مثل مدیریت مدرسه آنلاین با چوب و فلک است! در همه جای دنیا صاحب حق یک‌ محتوا اجازه ادعا و گزارش به پلتفرم‌های کاربرمحور دارد و اگر پلتفرم بی‌التفات بود، تازه فرایند حقوقی قابل پیگیری است.

۲/ آقایان به خودشان زحمت یک‌ گزارش ساده را نمی‌دهند و فکر می‌کنند ما کارمند مواجب بگیرشان هستیم و باید نیروی انسانی دربست بگذاریم و بجای‌شان گزارش از محتواهای فاخرشان!! در پلتفرم آپارات تهیه کنیم.

۳/ نه برادر! اینجا فضای مجازی است، صداوسیما نیست که هر چه بخواهید با پول و مالیات مردم و سؤمدیریت‌تان، ماشین خشم و بی اعتمادی بسازید و کسی هم نگوید بالای چشمتان ابروست.

۴/ شما به سازمان مطبوع‌تان برسید که در وضعیت اضمحلال رسانه‌ای و فروپاشی اعتماد قرار دارد، تکرار بازپخش سریال‌هایش ۲ رقمی شده و تبلیغات هر شرکتی را که پخش می‌کند اثر معکوس و منفی می‌گذارد.  فضای مجازی را بگذارید برای مردم بماند.»

منبع: جماران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • حسام
  0

  مرگ بر انحصارگر

 • وحید
  0

  تو همه کارها هم همین جوری خودشون رو محق میدونن و بقیه هم باید واسه ی مدیریت افتضاحشون علاوه بر سوت و کف ، اشک شوق بریزن/

 • فتح الله احمدیان
  0

  ......واویلا،توچه مملکتی زندگی میکنیم؟؟
  میلیاردها میلیارد ازجیب ای ملت گرسنه بریزن توصداوسیمای میلی که دو درصد از مردم کشور هم ازهیچکدام از شبکه هاش استفاده نمیکنن،،،،
  اگراخبار روبگید باقسم میگم بیش از۹۸٪مسئولین هم ازاخبارbbcو اینترنشنال استفاده میکنن....

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها