لوپتو راهی جشنواره جهانی کیدز سینمای بمبئی شد

انیمیشن سینمایی (لوپتو) به کارگردانی عباس عسکری محصول مرکز انیمیشن سوره در حضور بین المللی خود، راهی جشنواره جهانی کیدز سینمایی کیدز شد.

 انیمیشن سینمایی (لوپتو) به گارگرادنی عباس عسکری و تهیه کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه ، به بخش رقابتی سومین دوره جشنواره جهانی کیدز سینما راه یافت.

این جشنواره که از ۱۱ آذرماه جاری در شهر بمبئی کشور کشور هند برگزار می شود ، به فیلم هایی با محوریت کودکان و با شعار (آینده بهتر برای کودکان) می پردازد و تلاشی است در زدودن آثار محدودیت هایی که همه گیری کووید۱۹ ، روی کودکان و دنیایشان گذاشته است.

محدودیت هایی که با تعطیلی پارک ها و زمین های تفریح و معاشرت با دوستان برای بچه ها ایجاد شد و آن ها را در خانه ها محبوس کرد که موجب شد خلاقیت بچه ها کم رنگ شده و آزادی آن ها محدود شود.

در این رویداد ۷روزه کودکان می توانند فیلم تماشا کنند ، با کارگردانان و بازیگران تعامل داشته باشند و همچنین در کارگاه های زنده مختلف در زمینه فیلمنامه نویسی ، انیمیشن و فیلمسازی شرکت کنند.

(لوپیو) که هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است نخستین محصول مرکز انیمیشن سازمان سینمایی سوره است که با تکنیک سه بعدی در استودیوی فراسوی ابعاد توسط هنرمندان جوان کرمانی تولید شده است و تاکنون با جذب بیش از ۱۵۰ هزار مخاطب، در آستانه فروش ۴ میلیارد تومانی قرار دارد.

پخش بین الملل انیمیشن سینمایی (لوپتو) بر عهده مرکز بین الملل سوره است.

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید